مولتی ویتامین دریایی

مولتی ویتامین دریایی

کانتینیوم آکواتیکس

توضیح کوتاه

این محصول ویتامین‌های ضروری را برای رشد و سلامت ماهی‌های دریایی، مرجان‌های زنده و سایر بی مهره گان فراهم می‌کند. این ماده با عصاره‌های جلبکی تقویت شده است، که عناصر و ریز مغذی‌های ضروری که در محصولات مشابه موجود نیستند را در اختیار ماهی ها و دیگر آبزیان می‌گذارد. لازم نیست این محصول بعد از باز شدن در یخچال نگهداری شود ولی نگهداری از آن پس از باز کردن در یخچال موجب افزایش طول عمر آن می‌شود. این محصول فاقد گلیسیرین، پلی سوربات یا هر گونه قند است.

اشتراک مطلب

لیست قیمت

کد مدل توضیحات قیمت (تومان) تخفیف بن دریافتی اطلاع بده
12247 125 ml - - - - بـه زودی
12248 250 ml - - - - بـه زودی
12249 500 ml - - - - بـه زودی
12250 2 L - - - - بـه زودی
12251 20 L - - - - بـه زودی

مـــــشـــخـــصـــات

مدل 125 ml 250 ml 500 ml 2 L 20 L
حجم 125 ml 250 ml 500 ml 2000 ml 20000 ml
مناسب برای گیاه خیر خیر خیر خیر خیر
مناسب برای آکواریم های تپه مرجانی بلی بلی بلی بلی بلی
مناسب برای آب شور بلی بلی بلی بلی بلی
مناسب برای آب شیرین خیر خیر خیر خیر خیر
شرکت سازنده Continuum Aquatics Continuum Aquatics Continuum Aquatics Continuum Aquatics Continuum Aquatics

مــــــوارد مـــرتــــبــــــط

اطـلاعـات تـکمـیـلـی

کاربرد در آکواریوم

ماهی‌های دریایی، مرجان‌ها و طیف وسیعی از بی مهرگان، ویتامین‌های خود را از آب دریا و یا غذاهای مصرف شده بدست می آورند و لذا افزایش مستقیم Bio•Viv M به آکواریوم برای تمامی آبزیان سودمند است. هنگام تغذیه ماهی‌های دریایی، Bio•Viv HUFA را همراه با این محصول برای تأمین اسیدهای چرب امگا سه، EPA و DHAاستفاده کنید. کمبود ویتامین، عامل اصلی برخی بیماری‌ها در جانوران دریایی همانند انسان است. لذا توجه ویژه‌ای باید به کیفیت و تنوع غذاها برای ماهی‌ها و بی مهرگان شود و افزودن Bio•Viv M این اطمینان را به شما می دهد که ماهی شما ویتامین‌های ضروری را بدون پر کردن آکواریوم با ترکیبات نامناسب، کسب می‌کند.دستور العمل ها و پروتوکل

قبل از استفاده به خوبی تکان دهید. برای گرفتن نتایج بهتر غذاهای خشک، تازه، تر و یا منجمد شده را با Bio•Viv M ترکیب کنید. غذا را در یک محفظه تمیز قرار داده و به مدت ۱۰ تا ۱۵ دقیقه با مقدار لازم از این محصول بخیسانید. می‌توان آن را به محلول‌های غذایی قبل از آکواریوم و یا به غذاهای منجمد اضافه کرد. هم چنین می‌توان به آکواریوم اضافه کرد تا حیوانات کف زی نیز از آن استفاده کنند. در این صورت، ۲ و نیم میلی لیتر یا حدود یک دوم قاشق چای خوری به ازای هر ۴۰ گالن (۱۵۰ لیتر) ظرفیت آکواریوم در هر هفته به آن اضافه کنید. دوز را می‌توان در صورت لزوم دو برابر کرد. هیچ ابزاری را وارد بطری نکنید به خصوص آب آکواریوم یا غذا نباید وارد بطری محصول شود، لذا این کار موجب ورود باکتری به محصول شده و تجزیه آن را تسریع کرده و باعث فساد آن خواهد شد.

کــلــمات کـلیــدی

نظـرات کاربـران

شما نیز می توانید نظر خود را در اینجا ثبت کنید.

متن نظر شما:
ثــــبــــت