آکواریوم پرو ۶۰
آکواریوم پرو ۶۰آکواریوم پرو ۶۰آکواریوم پرو ۶۰

توضیح کوتاه

آکواریوم پرو ۶۰ طراحی و ساخته شده توسط مجموعه خانه آبزیان می باشد که برای راه اندازی آکواریوم آبشور و یا آب شیرین حرفه ای انتخابی ایده آل است. طول این آکواریوم ۶۰، عرض ۵۰ و ارتفاع نیز ۵۰ سانتی متر می باشد. در ساخت این آکواریوم از چسب مشکی استفاده شده است که درصورت تمایل خریداری آکواریوم با چسب شفاف می توانید با فروشگاه تماس بگیرید. آکواریوم پرو با دو کیفیت شیشه سوپر کلیر و کریستال عرضه می گردد که تمامی شیشه های آکواریوم های پرو به روش CNC برش داده شده و تمامی لبه ها نیز دیاموند گردیده است.

اشتراک مطلب

لیست قیمت

کد مدل توضیحات قیمت (تومان) تخفیف بن دریافتی اطلاع بده
16725 TANK PRO 60 سوپر کلیر - - - بـه زودی
16726 TANK PRO 60 کریستال - - - بـه زودی
16727 SUMP PRO 60 سامپ - - - بـه زودی
16728 PIPING PRO 60 لوله کشی - - - بـه زودی

مـــــشـــخـــصـــات

مدل TANK PRO 60 TANK PRO 60 SUMP PRO 60 PIPING PRO 60
ارتفاع 500 mm 500 mm 350 mm 0 mm
عرض 500 mm 500 mm 400 mm 0 mm
طول 900 mm 900 mm 500 mm 0 mm
حجم 150 ml 150 ml 40 ml 0 ml
مناسب برای گیاه بلی بلی بلی بلی
مناسب برای آکواریم های تپه مرجانی بلی بلی بلی بلی
مناسب برای آب شور بلی بلی بلی بلی
مناسب برای آب شیرین بلی بلی بلی بلی
شرکت سازنده AquaticsHouse AquaticsHouse AquaticsHouse AquaticsHouse

اطـلاعـات تـکمـیـلـی

آشنایی با آکواریوم

آکواريوم‌هاي آب‌شور بهترين مکان برای مشاهده زيبائی‌هاي خیره کننده اعماق دريا‌ها مي‌باشند. امروزه به یاری تحقیقات و پیشرفت های روز افزون در زمینه نگهداری از آبزیان در محیط‌های مصنوعی توانایی نگهداری از اغلب گونه های دریایی و لذت بردن از آن برای بشر فراهم گردیده است. بر اساس تحقیقات صورت گرفته از آنجایی که آکواریوم ها به خصوص آکواریوم های آب شور در کاهش استرس، ضربان قلب و ایجاد حس آرامش بسیار موثر می باشند. در تعدادی از بزرگترین مراکز تجاری و تفریحی دنیا از اکواریوم ها با هدف جذب حداکثری مردم و به عنوان عاملی موثر در راستای ایجاد محیطی زيبا و آرامش بخش و افزایش زمان حضور مردم در مجموعه استفاده می شود.

همچنین در بسیاری از کلینیک های درمانی نیز از آکواریوم در سالن های انتظار در جهت کاهش استرس بیماران استفاده می شود.


طبيعت شگرف درياها با مناظر بي همتاي آن مملو از موجودات زيبا و ناشناخته اي است که حس کنجکاوي هر بيننده اي را بر مي انگيزد. در ميان مناطق اقيانوسي و دريايي، آبهاي گرم نواحي حاره اي با دارا بودن جزاير و صخره هاي مرجاني، ماهيان رنگارنگي را در خود جاي داده است.
طبيعت و جاذبه هاي بي شمار آن از گذشته هاي دور تاکنون محلي براي آرامش انسان به شمار مي آمده است و هر بخش آن رازهاي نهاني در دل خود دارد که از اين بين دنياي بيکران آبي اقيانوسها معني بخش و گوهري درخشان است که هميشه آغوش خويش را سخاوتمندانه بر روي انسانها گشوده است.
براي لذت بردن از مشاهده این شگفتی های زیبای آفرینش نيازی نيست رنج سفر تا دوردست ها را به جان بخرید، ما به شما کمک می کنیم تا تکه ای از اقیانوس را با تمام زیبایی های آن به نزد خود در منزل یا محل کارتان بیاورید.

کــلــمات کـلیــدی

نظـرات کاربـران

شما نیز می توانید نظر خود را در اینجا ثبت کنید.

متن نظر شما:
ثــــبــــت