خانه آبزیان

گروه خانه آبزیان با هدف ارتقای سطح علمی جامعه آکواریوم داران، فروش آبزیان و محصولات مرتبط با آبزیان و همچنین ارائه خدمات در راستای طراحی، راه اندازی و نگهداری از سیستم های در بردارنده ی آبزیان توسط شرکت "خانه امن آبزیان خلیج فارس" بنیان گذاری شد. یکی از کلیدی ترین آرمان های گروه خانه آبزیان، فعالیت بر مبنای اصول علمی و بهره گیری از دستاورد های نوین صنایع مرتبط با آبزیان می باشد. علاوه بر این همان طور که از نام گروه نیز مشخص است امنیت آبزیان و سلامت آنها یکی از پر اهمیت ترین آرمان های خانه آبزیان است. خانه آبزیان همواره تلاش خواهد کرد که با ارتقای سطح دانش آکواریوم داران و همچنین ارائه خدمات مناسب، از یک سو در محافظت از آبزیان بکوشد و از سوی دیگر نگهداری از آبزیان را برای عموم با دغدغه ی کمتر میسر سازد.مهندس فرید نجات بخش سرپرست فناوری اطلاعات و فرایندهاnejatbakhsh@hotmail.com - ۰۹۱۲ ۰۸۰ ۴۴۹۵

فرید نجات بخش دانش آموخته ی رشته مهندسی کامپیوتر است. او حدود ده سال است که به توسعه نرم افزار در محیط های تحت وب مشغول است و در پروژه های مختلف در این زمینه حضور داشته است. او همچنین به مدیریت فرآیندهای کسب و کار علاقه دارد و دوره های مختلفی را در این رابطه گذرانده است. او هدف اصلی حضور خود را در گروه خانه آبزیان "ارائه یکپارچه ی خدمات با کیفیت مناسب در بستر فناوری اطلاعات" می داند. احترام به حقوق همه ی جانداران یکی از دغدغه های او به شمار می رود.

مرتضی نایبی سرپرست فروش و مشاور آکواریومm.naeibi@aquaticshouse.com - ۰۹۱۲ ۴۲۲ ۵۹۹۴

گروه خانه آبزیان با هدف ارتقای سطح علمی جامعه آکواریوم داران، فروش آبزیان و محصولات مرتبط با آبزیان و همچنین ارائه خدمات در راستای طراحی، راه اندازی و نگهداری از سیستم های در بردارنده ی آبزیان توسط شرکت "خانه امن آبزیان خلیج فارس" بنیان گذاری شد. یکی از کلیدی ترین آرمان های گروه خانه آبزیان، فعالیت بر مبنای اصول علمی و بهره گیری از دستاورد های نوین صنایع مرتبط با آبزیان می باشد. علاوه بر این همان طور که از نام گروه نیز مشخص است امنیت آبزیان و سلامت آنها یکی از پر اهمیت ترین آرمان های خانه آبزیان است. خانه آبزیان همواره تلاش خواهد کرد که با ارتقای سطح دانش آکواریوم داران و همچنین ارائه خدمات مناسب، از یک سو در محافظت از آبزیان بکوشد و از سوی دیگر نگهداری از آبزیان را برای عموم با دغدغه ی کمتر میسر سازد.

مسعود ناطقی سرپرست روابط عمومیmasoud.nateghi@hotmail.com - ۰۹۱۳ ۲۸۸ ۷۲۴۴

مسعود ناطقی در رشته بازاریابی تحصیل کرده و حدود ۴ سال در زمینه آکواریوم های آبشور فعالیت داشته است. پیش از این نیز به مدت ۸ سال بصورت شخصی بر روی آکواریوم های آب شیرین فعالیت کرده و در حال حاضر به دلیل علاقه شخصی به حیوانات بخصوص آبزیان با تمرکز بر آبزیان و تحقیق در خصوص لوازم و تجهیزات آکواریومی سعی در افزایش علم خود و انتشار آن به دوستداران این صنعت می کند. هدف اصلی مسعود ارتباط با دوستداران این صنعت و نشر اطلاعات خانه آبزیان بصورت شفاف و صریح در فضای مجازی و اینترنت می باشد.