خانه آبزیان

گروه خانه آبزیان با هدف ارتقای سطح علمی جامعه آکواریوم داران، فروش آبزیان و محصولات مرتبط با آبزیان و همچنین ارائه خدمات در راستای طراحی، راه اندازی و نگهداری از سیستم های در بردارنده ی آبزیان در پاییز ۱۳۹۶ بنیان گذاری شد. یکی از کلیدی ترین آرمان های گروه خانه آبزیان، فعالیت بر مبنای اصول علمی و بهره گیری از دستاورد های نوین صنایع مرتبط با آبزیان می باشد. علاوه بر این همان طور که از نام گروه نیز مشخص است امنیت آبزیان و سلامت آنها یکی از پر اهمیت ترین آرمان های خانه آبزیان است. خانه آبزیان همواره تلاش خواهد کرد که با ارتقای سطح دانش آکواریوم داران و همچنین ارائه خدمات مناسب، از یک سو در محافظت از آبزیان بکوشد و از سوی دیگر نگهداری از آبزیان را برای عموم با دغدغه ی کمتر میسر سازد.فرید نجات بخش مدیر فناوری اطلاعات و فرایندهاnejatbakhsh@hotmail.com

فرید دانش آموخته ی رشته مهندسی نرم افزار در مقطع کارشناسی ارشد از دانشگاه سیدنی است. او پس از گذراندن تحصیلات دانشگاهی به توسعه نرم افزار در محیط های تحت وب مشغول شده و در پروژه های مختلف در این زمینه حضور داشته است. او هدف اصلی حضور خود را در گروه خانه آبزیان "ارائه یکپارچه خدمات با کیفیت مناسب در بستر فناوری اطلاعات" می داند. او همواره تلاش می کند تا از آخرین دستاورد های روز دنیا در زمینه فناوری اطلاعات در راستای این هدف کمک بگیرد. فرید به عنوان عضو موسس خانه آبزیان خود را متعهد می داند تا فرصت یک تجربه لذت بخش را برای هر آکواریوم دار فراهم نماید. احترام به حقوق همه ی جانداران یکی از مهم ترین دغدغه های او به شمار می رود.

مرتضی نایبی مدیر فروش و مشاور آکواریومm.naeibi@aquaticshouse.com

مرتضی نایبی فردی با سابقه در زمینه واردات و فروش کالاها و قطعات صنعتی در ایران می باشد. علاقه ی او به آکواریوم ابتدا با داشتن یک آکواریوم خانگی شروع شد. او پس از گذشت مدت کوتاهی اقدام به واردات برندهای مطرح و به روز صنعت آکواریوم در ایران نمود. مرتضی که می دانست این صنعت قالبا با اطلاعات سنتی اداره می شود دست به تحقیقات وسیع در زمینه نگهداری از آکواریوم و همچنین ارزیابی برندهای مختلف در این حوزه زد. این موضوع وی را به یکی از چهره های شناخته شده در این صنعت تبدیل نمود. او به عنوان یکی از موسسین خانه آبزیان قصد دارد تا با توسعه آگاهی و دسترسی به اطلاعات و کالاهای تراز اول، آکواریوم داری را به یک لذت در دسترس برای عموم مبدل سازد.

مسعود ناطقی مدیر منابع انسانیm.nateghi@aquaticshouse.com

مسعود ناطقی در رشته بازاریابی تحصیل کرده و حدود ۴ سال در زمینه آکواریوم های آبشور فعالیت داشته است. پیش از این نیز به مدت ۸ سال بصورت شخصی بر روی آکواریوم های آب شیرین فعالیت کرده و در حال حاضر به دلیل علاقه شخصی به حیوانات بخصوص آبزیان با تمرکز بر آبزیان و تحقیق در خصوص لوازم و تجهیزات آکواریومی سعی در افزایش علم خود و انتشار آن به دوستداران این صنعت می کند. هدف اصلی مسعود ارتباط با دوستداران این صنعت و نشر اطلاعات خانه آبزیان بصورت شفاف و صریح در فضای مجازی و اینترنت می باشد.