همکاران خانه آبزیان

گروه خانه آبزیان با هدف ارتقای سطح علمی جامعه آکواریوم داران، فروش آبزیان و محصولات مرتبط با آبزیان و همچنین ارائه خدمات در راستای طراحی، راه اندازی و نگهداری از سیستم های در بردارنده ی آبزیان توسط شرکت "خانه امن آبزیان خلیج فارس" بنیان گذاری شد. یکی از کلیدی ترین آرمان های گروه خانه آبزیان، فعالیت بر مبنای اصول علمی و بهره گیری از دستاورد های نوین صنایع مرتبط با آبزیان می باشد. علاوه بر این همان طور که از نام گروه نیز مشخص است امنیت آبزیان و سلامت آنها یکی از پر اهمیت ترین آرمان های خانه آبزیان است. خانه آبزیان همواره تلاش خواهد کرد که با ارتقای سطح دانش آکواریوم داران و همچنین ارائه خدمات مناسب، از یک سو در محافظت از آبزیان بکوشد و از سوی دیگر نگهداری از آبزیان را برای عموم با دغدغه ی کمتر میسر سازد.


برندهای خانه آبزیان

شرکت Aquaforest

شرکت Aquaforest در سال ۱۹۹۵ افتتاح شده است. در ابتدا، کار این شرکت تولید انواع بستر های طبیعی و ساختار های پرورشی برای باغ وحش ها، آکواریوم ها و مزارع حرفه ای پرورش گیاهان با سیستم های آبی بوده است. چندین سال بعد از راه اندازی مزرعه پرورش گیاهان آبی، ماهی ها و مرجان ها با توجه به رشد و پرورش تمامی این ساختار ها و نیاز به انواع نمک ها، غذا ها و مکمل ها و عدم دسترسی به نمونه هایی با کیفیت مناسب این شرکت تصمیم به تولید محصولات مورد نظر خود گرفته است. از این رو برای دسترسی به محصولاتی با کیفیت بسیار بالا و صرفه اقتصادی مناسب تحقیقات کاملی بر روی تمامی موارد انجام گرفت که نتیجه آنها در عمل بر روی مزرعه های مختلف پرورشی شرکت امتحان شده و حاصل تمامی این تحقیقات و بررسی ها تولید محصولاتی با کیفیت بسیار بالا بوده است.

از سال ۲۰۱۱ شرکت Aquaforest تحت همین نام شروع به تولید و فروش محصولات مختلف برای مصارف خانگی و علاقه مندان به آکواریوم کرده است.

شرکت ReeFlowers

این شرکت از سال ۲۰۰۹ تا به امروز در حال تولید انواع افزودنی ها و محلول های اصلاح کننده پارامتر های آب در انواع آکواریوم ها بوده است. این شرکت با داشتن طرح های تحقیقاتی و پژوهشی بسیار زیاد موفق به تولید بیش از ۶۰ محصول با کیفیت عالی و تاثیر قوی شده که در حال حاضر در کشور های مختلف در سرتاسر دنیا در دسترس می باشد و توانسته استانداردهای لازم را دریافت نماید.

محصولات این شرکت برای استفاده در انواع آکواریوم ها و مراکز تکثیر و پرورش مناسب است. بنابراین با توجه به خواسته شما برای راه اندازی و نگهداری از یک آکواریوم دریایی و یا آب شیرین خانگی تا یک مرکز حرفه ای نگهداری و یا تکثیر و پرورش و حتی برکه های فضای باز، محصولات این شرکت می تواند به شما در ایجاد یک محیط طبیعی متناسب با نیاز آبزیان کمک نماید.

روش های معرفی شده از طرف این شرکت مثل روش بالینگ و باکتری فیدر به تمامی علاقه مندان به آکواریوم های دریایی این فرصت را خواهد داد تا بتوانند به بهترین و ساده ترین شکل ممکن امکان نگهداری از خاصترین و حساس ترین گونه های دریایی را در آکواریوم های خود داشته باشند.