راه انداز سریع آکواریوم

راه انداز سریع آکواریوم

برایتول آکواتیکس

توضیح کوتاه

این محصول به متعادل نگه داشتن منابع غذایی برای استقرار و ثبات ساختار های فیلتراسیون بیلوژیک در انواع آکواریوم های آب شور کاربرد دارد. استفاده از این محصول به همراه میکروباکتر ۷ می تواند به استقرار و گسترس ساختار های فیلتراسیون بیلوژیک و چرخه نیترون در آکواریوم شما کمک کند. این محصول در حقیقت منابع غذایی لازم برای باکتری ها را که به صورت معمول توسط ماهی ها و غذادهی در آکواریوم تامین می شدند را برای شما در آکواریوم فراهم می کند و با استفاده از این محصول دیگر نیازی به خرید ماهی های راه اندازی برای شروع به کار یک آکواریوم نمی باشد. از طرف دیگر با اضافه کردن این محلول و افزایش مقادیر باکتری ها در پلانکتون ها به صورت طبیعی یک منبع غذایی مناسب در اختیار مرجان ها و انواع بی مهرگان فیلتر کننده قرار خواهد گرفت. این محصول به کاهش میزان سفید شدگی در مرجان ها و گسترش بیشتر پلیپ های مرجانی در آکواریوم شما کمک می کند.

اشتراک مطلب

لیست قیمت

کد مدل توضیحات قیمت (تومان) تخفیف بن دریافتی اطلاع بده
10206 250 ml - - - - نا موجود
10207 500 ml - - - - نا موجود
10208 2 L - - - - نا موجود
10209 20 L - - - - نا موجود

مـــــشـــخـــصـــات

مدل 250 ml 500 ml 2 L 20 L
حجم 250 ml 500 ml 2000 ml 20000 ml
مناسب برای آکواریم های تپه مرجانی بلی بلی بلی بلی
مناسب برای آب شور بلی بلی بلی بلی
شرکت سازنده Brightwell Aquatics Brightwell Aquatics Brightwell Aquatics Brightwell Aquatics

مــــــوارد مـــرتــــبــــــط

اطـلاعـات تـکمـیـلـی

راهنمای استفاده

قبل از استفاده بطری را به خوبی تکان دهید.

برای استقرار فیلتراسیون بیولوژیک در یک آکواریوم جدید می توانید ۵ میلی لیتر از این محصول را به ازاء هر ۷۶ لیتر آب آکواریوم در محلی از آکواریوم با میزان جریان مناسب اضافه کنید. حداقل یک ساعت منتظر بمانید تا آب به صورت کامل یکنواخت شود. به کمک کیت تست مقادیر آمونیاک، نیتریت و فسفات رو اندازه گیری کرده و یادداشت کنید. با توجه به راهنمای استفاده از میکروباکتر ۷ استفاده از این محصول را شروع کرده و تست های لازم را هر روز برای مدت دو هفته تکرار کنید. زمانی که مقدار آمونیاک توسط کیت های تست قابل اندازه گیری نبود و مقدار نیترات کمتر از ۳ بود، چرخه آکواریوم شما کامل شده است.

استفاده از این محصول در آکواریوم هایی قدیمی که چرخه نیتروژن در آنها کامل شده است به شما در تنظیم میزان نیترات بین ۳ تا ۵ و فسفات بین ۰.۰۱ تا ۰.۰۳ کمک خواهد کرد. استفاده روزانه از این محصول به پایدار نگهداشتن ساختار بیلوژیک در انواع آکواریوم ها کمک خواهد کرد. برای شروع می تنوانید ۵ میلی لیتر از این محصول را به ازاء هر ۳۷۸ لیتر از آب آکواریوم خود استفاده کنید. و به مرور و با توجه به ظرفیت و میزان آبزیان موجود در آکواریوم این مقدار را هر بار ۱۰ درصد افزایش دهید.

کــلــمات کـلیــدی

نظـرات کاربـران

شما نیز می توانید نظر خود را در اینجا ثبت کنید.

متن نظر شما:
ثــــبــــت