نانو کد A

توضیح کوتاه

این محصول حاوی تمامی مواد اصلی، فرعی و کمیاب و همچنین مجموعه کاملی از بافرهای کربنات مناسب برای استفاده در آکواریوم های نانو مرجانی است. این محصول شامل کلسیم، پتاسیم، استرانسیم و منیزیم با نسبت های مشابه آب در اطراف تپه های مرجانی طبیعی در دریا است که بخش اعظمی از مواد معدنی فرعی و کمیاب را نیز شامل می شود.

اشتراک مطلب

لیست قیمت

کد مدل توضیحات قیمت (تومان) تخفیف بن دریافتی اطلاع بده
10219 125 ml - - - - نا موجود
10220 250 ml - - - - نا موجود
10221 500 ml - - - - نا موجود

مـــــشـــخـــصـــات

مدل 125 ml 250 ml 500 ml
حجم 125 ml 250 ml 500 ml
مناسب برای آکواریم های تپه مرجانی بلی بلی بلی
مناسب برای آب شور بلی بلی بلی
شرکت سازنده Brightwell Aquatics Brightwell Aquatics Brightwell Aquatics

مــــــوارد مـــرتــــبــــــط

اطـلاعـات تـکمـیـلـی

راهنمای استفاده

بطری را قبل از مصرف خوب تکان دهید.

از این محصول می توانید به همراه NanoCode B برای تامین تمامی مواد اصلی، فرعی و کمیاب در یک آکواریوم مرجانی نانو کمک بگیرید.

مقدماتی

۵ میلی لیتر از این محصول را به ازا‌ء هر ۳۸ لیتر از آب آکواریوم به صورتی روزانه اضافه می توانید اضافه کنید تا زمانی که میزان کلسیم به مقدرا ۴۱۲ تا ۴۵۰ میلی گرم در لیتر برسد. می توانید به همین میزان از محلول NanoCode B را نیز جهت تامین تمامی عناصر لازم برای آکواریوم مرجانی خود بکار ببرید. این دو محلول را به صورت همزمان به آب آکواریوم خود اضافه نکنید و حداقل حدود یک دقیقه بین اضافه کردن هر یک از این محصولات صبر کنید. به هیچ عنوان این دو محصول را در یک ظرف با هم ترکیب نکنید زیرا ممکن است واکنش های حاصل شده و مواد نامناسبی را تولید کند.

پیشرفته

مقدار کلسیم را به دقت در آب آکواریوم خود اندازه گیری کنید. هر میلی لیتر از این محصول می تواند مقدار کلسیم دو بار مثبت را در هر ۳.۸ لیتر به میزان ۱۱.۹ میلی گرم در لیتر افزایش دهد. می توانید از این محصول به مقدار ۵ میل لیتر به ازاء هر ۳۸ لیتر به صورت روزانه استفاده کنید تا مقدار کلسیم در محدوده استاندارد قرار بگیرد. می توانید با تست دقیق کلسیم به صورت دوره ای روزانه یا هفتگی بسته به میزان مصرف آکواریوم شما مقدار مصرف را در بازه های زمانی مشخص محاسبه کنید و بعد با توجه به میزان مصرف روازنه مقدار مناسبی از این محصول را به آب آکواریوم در طول روز اضافه کنید به این ترتیب میزان تغییرات کلسیم در آب آکواریوم شما به شدت کاهش پیدا می کند.

کــلــمات کـلیــدی

نظـرات کاربـران

شما نیز می توانید نظر خود را در اینجا ثبت کنید.

متن نظر شما:
ثــــبــــت