محلول فسفر نئو فوس

محلول فسفر نئو فوس

برایتول آکواتیکس

توضیح کوتاه

در سیستم های ULNS مرجانی زمانی که سطح فسفات بسیار کاهش پیدا می کند دیگر باکتری ها قادر به مصرف نیترات به صورت طبیعی نخواهند بود این رویداد در سیستم هایی که از منابع کربی نیز استفاده می کنند اتفاق می افتد. این محصول می تواند به صورت دستی منابع فسفر لازم را در اختیار باکتری های موجود در آکواریوم قرار دهند. استفاده از این محصول به همراه میکروباکتر ۷، سوخت بیلوژیک تپه های مرجانی و کاتالیست می تواند به برقرای یک ساختار باکتریایی کامل جهت حذف نیترات به صورت طبیعی در آکواریوم شما کمک کند.

اشتراک مطلب

لیست قیمت

کد مدل توضیحات قیمت (تومان) تخفیف بن دریافتی اطلاع بده
10230 250 ml - - - - نا موجود
10231 500 ml - - - - نا موجود
10232 2 L - - - - نا موجود
10233 20 L - - - - نا موجود

مـــــشـــخـــصـــات

مدل 250 ml 500 ml 2 L 20 L
حجم 250 ml 500 ml 2000 ml 20000 ml
مناسب برای آکواریم های تپه مرجانی بلی بلی بلی بلی
مناسب برای آب شور بلی بلی بلی بلی
شرکت سازنده Brightwell Aquatics Brightwell Aquatics Brightwell Aquatics Brightwell Aquatics

مــــــوارد مـــرتــــبــــــط

اطـلاعـات تـکمـیـلـی

راهنمای استفاده

۱- از یک دستگاه دیجیتال تست دقیق برای اندازه گیری میزان نیترات و فسفات در آب آکواریوم خود استفاده کنید. در صورتی که فسفات با توجه به دستگاه تست دقیق و کالیبر شده غیر قابل اندازی گیری باشد لازم است از این محصول استفاده شود.

۲- یک میلی لیتر از این محصول را به ازاء هر ۱۰۰ لیتر از آب آکواریوم می توانید به آب اضافه کنید تا میزان فسفات در آب آکواریوم شما در حدود ۰.۰۲ میلی گرم در لیتر شود.

۳- ۲۴ ساعت به سیستم زمان بدهید. تست فسفات و نیترات را تکرار کنید اگر مقادیر فسفات و نیترات کاهش نداشته باشد نشان می دهد که آکواریوم شما دچار کمبود منابع کربنی است. می توانید از سوخت بیلوژیک تپه های مرجانی به صورت روزانه با توجه به دستوالعمل آن استفاده کنید تا منابع کربن مورد نیاز برای آکواریوم خود را فراهم نمایید. دوباره ۲۴ ساعت صبر کنید و تست های نیترات و فسفات را تکرار کنید. در صورتی که روند کاهش شروع شده باشد باید به مصرف سوخت بیولوژیک به صورت روزانه ادامه دهید تا به صورت کامل فسفات اضافه شده و نیترات موجود در سیستم شما مصرف شود.

۴- در صورتی که بدون اضافه کردن کاتالیست و سوخت بیلوژیک تپه های مرجانی میزان نیترات در آکواریوم شما کاهش پیدا کرد می توانید به تزریق میزان مناسب از این محصول ادامه دهید و همیشه میزان فسفات بین ۰.۰۱ تا ۰.۰۲ میلی گرم در لیتر نگه دارید تا زمانی میزان نیترات در آب آکواریوم شما در حدود ۳ تا ۵ میلی گرم در لیتر شود.

کــلــمات کـلیــدی

نظـرات کاربـران

شما نیز می توانید نظر خود را در اینجا ثبت کنید.

متن نظر شما:
ثــــبــــت