غذای مرجان ریف رویدز

توضیح کوتاه

این محصول به صورت تخصصی با توجه به نوع غذایی که انواع مرجان ها از خانواده Goniopora ها در طبیعت از آنها استفاده می کنند طراحی و ساخته شده است و برای تغذیه انواع مرجان های فیلتر کننده در آکواریوم مرجانی شما مناسب است. این محصول از فراوری گوشت ماهی یا انواع آبزیان بزرگ دریایی تهیه نشده است که اصولا باعث کاهش شدید کیفیت آب می شوند. این محصول از ترکیب انواع پلانکتون های طبیعی دریایی و گونه های خاصی از زئوپلانکتونها تولید شده است. دانه های این محصول به خوبی در آب وارد شده و به صورت شناور بر روی سطح قرار نمی گیرند و در نتیجه کمترین میزان ضایعات را خواهند داشت. برای گرفتن نتیجه بهتر تمامی پمپ های گردش آب در آکواریوم خود را خاموش کنید و از یک بطری، سرنگ و یا ابزار مخصوص غذادهی به مرجان برای تغذیه مرجان های خود استفاده کنید.

اشتراک مطلب

لیست قیمت

کد مدل توضیحات قیمت (تومان) تخفیف بن دریافتی اطلاع بده
10269 37 gr - - - - بـه زودی
10270 75 gr - - - - بـه زودی
10272 150 gr - - - - بـه زودی

مـــــشـــخـــصـــات

مدل 37 gr 75 gr 150 gr
وزن 37 g 75 g 150 g
مناسب برای آکواریم های تپه مرجانی بلی بلی بلی
شرکت سازنده Polyp Lab Polyp Lab Polyp Lab

مــــــوارد مـــرتــــبــــــط

اطـلاعـات تـکمـیـلـی

ویدئو تغذیه مرجان ها با ریف رویدزکــلــمات کـلیــدی

نظـرات کاربـران

محسن ابراهیم زاده (1397/12/09  00:02): 0+

سلام . برای تانکی که هم ال پی اس داره هم اس پی اس و ماشروم و پلیپ میشه ازاین محصول استفاده کرد یا غذای مکمل باید استفاده کرد کنارش؟

فرید نجات بخش پاسخ داد(1397/12/13  14:33): 0+

سلام
این محصول یک غذای مناسب برای تمامی مرجان هاست و باید غلظت مناسب استفاده گردد. هرچند استفاده از محصولات تخصصی برندهای دیگر در کنار این محصول توصیه می گردد.

شما نیز می توانید نظر خود را در اینجا ثبت کنید.

متن نظر شما:
ثــــبــــت