کیت تست منیزیم

توضیح کوتاه

کیت تست پیشرفته منیزیم شرکت آکوافارست برای اندازه گیری سریع مقدار منیزیم در آب آکواریوم های آب شور طراحی شده است. منیزیم نقش بسیار مهمی در تعداد بسیار زیادی از فرایند های بیولوژیک دارد. بخش مهمی از ساختار اسکلت های آهکی در مرجان های سخت رو تشکیل می دهد. به دلیل خواص شیمیایی خاصی که این ین دارد نقش بسیار مهمی در ظرفیت بافری آب دریا ایفا کرده و جلوی رسوب کربنات کلسیم بر روی تجهیزات آکواریوم را خواهد گرد. مقدار منیزیم، کلسیم و سختی از مهمترین مقادیر در یک آکواریوم مرجانی است پس لازم است مقدار منیزیم هم به صورت دوره ای مشابه کلسیم و سختی اندازه گیری شود. مقدار منیزیم استاندرد در آکواریوم های مرجانی بین ۱۲۶۰ تا ۱۵۰۰ میلی گرم در لیتر است. این کیت تست می تواند در حدود ۵۵ تا ۶۰ آزمایش را در محدوده بیان شده برای شما انجام دهد.

اشتراک مطلب

لیست قیمت

کد مدل توضیحات قیمت (تومان) تخفیف بن دریافتی اطلاع بده
10273 ۶۰ تست - - - - نا موجود

مـــــشـــخـــصـــات

مــــــوارد مـــرتــــبــــــط

کــلــمات کـلیــدی

نظـرات کاربـران

احسان کامرانی (1397/06/18  00:29): 0+

با سلام،
تست های کلسیم و منیزیم آموافارست از لحاظ دقت به سالیفرت می رسن؟ و اینکه در حال حاضر تازیخ انقضای این دو کیت تا کی هست و چند بار میشه باهاشون تست انجام داد؟ ممنون

پژمان اسلامی پاسخ داد(1397/06/19  13:54): 0+

با سلام و احترام

از نظر دقت و دامنه اندازه گیری این مجموعه تست های برای یک آکواریوم مرجانی کاملا مناسب بوده و بر همین اساس طراحی شده است.
همانطور که در توضیحات آمده است پک منیزیم برای ۵۵ تا ۶۰ تست کافی است و تا برج ۵ سال ۲۰۲۰ قابل استفاده است.

شاد و پیروز باشید

شما نیز می توانید نظر خود را در اینجا ثبت کنید.

متن نظر شما:
ثــــبــــت