سیستم ال ای دی پرایم اچ دی
سیستم ال ای دی پرایم اچ دیسیستم ال ای دی پرایم اچ دیسیستم ال ای دی پرایم اچ دی

سیستم ال ای دی پرایم اچ دی

آکوا ایلومینیشن

توضیح کوتاه

به کمک تکنولوژی جدید Hyper Drive يا HD شما قادر هستید قدرت یک کانال از لامپ های LED را در سیستم نورپردازی خود به کانال های دیگر منتقل کنید و این انتقال را با توجه به نیاز آکواریوم خود انجام دهید. همچنین این تکنولوژی به شما اجازه می دهد هر ساختار و طیف نوری که نیاز دارید را به راحتی به کمک نرم افزار های موجود و از طریق ارتباط Wifi ایجاد کنید. با اختلاف بسیار زیاد این سیستم نورپردازی یکی از ساده ترین و سریع ترین سیستم های ارتباط بی سیم در دنیا را تا به امروز به خود اختصاص داده و نرم افزار آن برای استفاده در انواع دستگاهای موبایل و تبلت با سیستم عامل های IOS و اندروید طراحی شده و رابط کاربری بسیار ساده و پرقدرتی دارد. این نور یک فضای ۵۰ در ۵۰ سانتیمتر را برای آکواریوم های فقط ماهی و تانک های مرجانی با مرجان های نرم و LPS به خوبی نورپردازی کرده و می تواند برای یک سطح ۴۰ در ۴۰ سانتیمتر در یک آکواریوم مرجانی با مرجان های SPS با تراکم بالا استفاده شود.

اشتراک مطلب

لیست قیمت

کد مدل توضیحات قیمت (تومان) تخفیف بن دریافتی اطلاع بده
10289 Black - - - - نا موجود
10290 White - - - - نا موجود

مـــــشـــخـــصـــات

مدل Black White
ولتاژ 100 to 240VAC / 50-60Hz v 100 to 240VAC / 50-60Hz v
توان 55 watt 55 watt
دمای رنگ 20000 K 20000 K
پار 100 lm 100 lm
ارتفاع 34 mm 34 mm
عرض 124 mm 124 mm
طول 124 mm 124 mm
وزن 430 g 430 g
مناسب برای آکواریم های تپه مرجانی بلی بلی
مناسب برای آب شور بلی بلی
شرکت سازنده Aqua Illumination (AI) Aqua Illumination (AI)

مــــــوارد مـــرتــــبــــــط

اطـلاعـات تـکمـیـلـی

امکانات جدید

HD پاور

دیگر زمان محدود بودن شما در استفاده از قدرت هر کانال در سیستم های نورپردازی LED با وجود تکنولوژی HD در این سیستم به پایان رسیده است. شما به سادگی می توانید میزان قدرت نور در هر کانال رنگی را به راحتی تنظیم کنیم. این ساختار امکان ایجاد بهترین طیف نوری ممکن را در تانک شما می دهد.تفاوت در HD پاور

می توانید تفاوت در میزان پار خروجی از سیستم های نور معمول با دمای رنگ ۲۰ هزار کلوین را با سیستم های دراری تکنولوژی HD پاور در نمودار زیر مشاهده کنید.

طیف نور
تکنولوژی HD در سری نورهای پرایم به شما این امکان را می دهد که با محدود مردن طول موج های خروجی دقیقا ساختار و طیف نور متناسب با ساختار آبزیان درون آکواریوم خود را ایجاد کنید.


ساختار کنترلی ساده

این سیستم روشنایی به همراه یک کنترلر استاندارد WiFi داخلی ارائه شده است. شما می توانید با نصب اپلیکیشن myAI در انواع دستگاهای IOS و یا اندروید به راحتی یک یا چند سیستم نورپردازی Prime HD را با هم ترکیب کرده و کنترل کنید. حتی در صورتی که به دستگاهای مختلف تلفن همراه هوشمند دسترسی ندارید به راحتی می توانید با متصل شدن به سیستم های نوری خود از طریق WiFi و تحت وب از طریق MAC و یا PC نورهای خود را تنظیم کنید.

گیره تانک

به سادگی می توانید به کمک این گیره نور خود را بر روی لبه آکواریوم های Rimless قرار دهید. یک مفصل کروی به شما این امکان می دهد که جهت نور خود را بسته به فضای چیدمان صخره های درون آکواریوم به شکل مناسب تنظیم کنید. سازه این گیره از جنس آلومینیوم و به رنگ مشکلی و نقره ای می باشد و به سادگی قابل نصب می باشد.

آویز سقفی

آویز سقفی این سیستم روشنایی هم یک روش بسیار بی نظیر برای اتصال این سیستم به سقف و نورپردازی آکواریوم شما است. در این ساختار هم به شکل بسیار خلاقانه ای یک مفصل کروی در نظر گرفته شده است که امکان تنظیم جهت نور در تانک را در اختیار شما قرار می دهد. این آویز از جنس آلومینیوم بسیار مرغوب و به رنگ های مشکلی و نقره ای موجود است.

بازوی نصب

یک بازوی قابل انعطاف با روکش سیلیکون یک گزینه دیگر برای نصب این سیستم روشنایی بر روی آکواریوم شما است. از این بازو می توانید هم در آکواریوم های Rimless و هم آکواریوم های غیر Rimless استفاده کنید. این بازو در دو اندازه ۱۲ و ۱۸ اینتچی موجود است.

قدرت خروجی

فضای پاشش نور توسط این سیستم روشنایی در ارتفاع حدود ۶۰ سانتیمتری در حدود ۹۰ در ۹۰ سانتیمتر می شود که در مرکز این مربع در مربعی با ابعاد ۶۰ در ۶۰ سانتیمتر بیشترین میزان شار نوری متمرکز شده که مقدار پار نور در این قسمت تا ۱۰۰ میکرومول افزایش پیدا می کند. این مقدار برای آبزیان فتوسنتز کننده که به نور بسیار زیادی نیاز دارند نیز کاملا کافی و مناسب است. در بالاترین ساختار نوردهی میزان توان مصرفی این سیستم برابر ۵۵ وات می باشد.

لنزها

لنز های استاندارد بکار رفته در این سیستم نورپردازی با زاویه ۸۰ درجه یک تعادل مناسب را بین پاشش و قدرت نور را در اختیار شما قرار می دهد که می تواند ضریب تاثیر گذاری نور را تا حدود ۹۰ درصد حفظ کند. ساختار و ترکیب نورهای در نظر گرفته شده می تواند یک نور یکنواخت و مناسب را در سطح مورد نظر شما بتاباند.

ال ای دی ها

ال ای دی های در نظر گرفتن در ترکیب این سیستم روشنایی از بالاترین تکنولوژی ساخت ال ای دی بهره می برد و با بهترین کیفیت و ترکیب انتخاب شده است.

  • ۳ عدد سفید یخی
  • ۳ عدد آبی سلطنتی
  • ۳ عدد آبی
  • ۱ عدد قرمز تیره با طول موج ۶۶۰ نانومتر
  • ۱ عدد سبز
  • ۱ عدد ال ای دی بنفش با طول موج ۴۱۵ نانومتر
  • ۱ عدد ال ای دی ماوراء بنفش با طول موج ۴۰۰ نانومتر

ویدیوهای محصول

کــلــمات کـلیــدی

نظـرات کاربـران

شما نیز می توانید نظر خود را در اینجا ثبت کنید.

متن نظر شما:
ثــــبــــت