نمک دریایی مرجان هالسیون ریف سالت
نمک دریایی مرجان هالسیون ریف سالتنمک دریایی مرجان هالسیون ریف سالت

نمک دریایی مرجان هالسیون ریف سالت

کانتینیوم آکواتیکس

توضیح کوتاه

ساختار این نمک با توجه به تمامی نیاز های انواع ارگانیسم های دریایی و با توجه به ساختار طبیعی آب دریا ساخته شده است. تمامی تولیدات این برند با نظارت و کنترل بسیار دقیق و کامل در تمامی مراحل کار تولید می شوند. تمامی مواد اولیه خریداری شده از بهترین و با کیفیت ترین مواد موجود در بازار بوده که کمترین ناخالصی در آنها وجود داشته باشد. فرمولاسیون این محصول با توجه به تحقیقات بسیار زیادی که در چندین سال صورت گرفته طراحی شده و تمامی نیاز های شناخته شده آبزیان ساکن آکواریوم های مرجانی را شامل می شوند. در صورتی که این محصول طبق دستوالعمل ممکن با آب RO خالص ترکیب شود و آب شوری با شوری ۳۵ ppt و یا وزن مخصوص ۱.۰۲۶ ساخته شود، میزان آلکالینیتی این آب در حدود ۲.۷ میلی اکی والان در لیتر یا حدود ۷.۵ dKH و pH حدود ۸.۳ و همچنین کلسیم ۴۱۵ میلی گرم در لیتر و منیزیم ۱۲۹۰ میلی گرم در لیترخواهد بود. این مقادیر بهترین مقادیر ممکن برای نگهداری از انواع مرجان های سخت بخصو مرجان های سخت پلیپ کوچک، انواع بی مهرگان و ماهی های سالن در آکواریوم های مرجانی است.

اشتراک مطلب

لیست قیمت

کد مدل توضیحات قیمت (تومان) تخفیف بن دریافتی اطلاع بده
10301 6.7 Kg - - - - نا موجود
10302 20.1 Kg - - - - نا موجود

مـــــشـــخـــصـــات

مدل 6.7 Kg 20.1 Kg
وزن 6700 g 20100 g
مناسب برای آکواریم های تپه مرجانی بلی بلی
مناسب برای آب شور بلی بلی
شرکت سازنده Continuum Aquatics Continuum Aquatics

اطـلاعـات تـکمـیـلـی

کاربرد در آکواریوم

در صورتی که از این نمک به صورت مستقیم و با دستورالعمل صحیح استفاده شده و آبی با شوری ۳۵ ppt و یا وزن مخصوص ۱.۰۲۶ در دمای مناسب (در حدود ۲۵ درجه) ساخته شود، در این صورت آلکالینیتی برابر ۷.۵ dKH، pH برابر ۸.۳، کلسیم برابر ۴۱۵ ppm و منیزیم برابر ۱۲۹۰ ppm خواهد بود. اینها بهترین مقادیر ممکن برای نگهداری و پرورش مرجان های سنگی بخصوص مرجان های سنگی پلیپ کوچک SPS، سایر مرجان ها، بی مهرگان و ماهیان ساکن آکواریوم های مرجانی است. می توانید از این نمک برای تمامی انواع آکواریوم های دریایی و آکواریوم های آب های لب شور با چگالی مناسب برای گونه های هدف خود نیز استفاده کنید.پیشنهاد ما برای داشتن یک آکواریوم سالم مرجانی انجام ۱۰ تا ۲۰ درصد تعویض آب به صورت هفتگی است. زمانی که مشکل خاصی در آکواریوم شما وجود داشته باشد و شما نتوانستید دقیقا دلیل آن را مشخص کنید، تعویض آب می تواند بسیار موثر باشد. تعویض آب می تواند آلودگی ها را از آکواریوم شما خارج کند، مواد مغذی را جایگزین و شرایط آبی را متعادل نماید. توصیه می کنیم که همیشه مقدار کلسیم را بین ۴۱۰ تا ۴۵۰ میلی گرم در لیتر، سختی را ۷ تا ۱۱ dKH و منیزیم را ۱۲۵۰ تا ۱۳۵۰ میلی گرم در لیتر حفظ کنید.

نکته ای که آکواریوم داران حرفه ای در تانک های SPS باید در نظر داشته باشند حفظ مقدار سختی بین ۷ تا ۸ dKH است. مقدار سختی در آکواریوم و حفظ آن در محدوده مناسب بسیار اهمیت دارد زیرا کاهش مقدار آن می تواند به کاهش شدید مقدار pH در آب آکواریوم شما منجر شود. توصیه می شود که به صورت منظم و حتما به صورت هفتگی میزان سختی در آب آکواریوم اندازه گیری شود و در صورت نیاز با مکمل های مناسب شرایط اصلاح شود.

دستور العمل ها و پروتوکل

در یک ظرف مناسب می توانید این نمک را با آب خالص RO شده و یونیزه شده ترکیب نمایید. در صورت که می خواهید از آب شهری استفاده کنید حتما لازم است قبل از استفاده به خوبی هوادهی کنید و یا از محلول های مناسب برای حذف کلر و آمونیاک کمک بکیرید. ۳۶ گرم از پودر نمک را به ازاء هر یک لیتر آب می توانید استفاده کنید. بعد از حل شدن کامل نمک مقدار در نظر گرفته شده باید بتواند شوری را به ۳۵ ppt و یا وزن مخصوص را به ۱.۰۲۶ در دمای ۲۵ درجه برساند. حتما آب را قبل از استفاده با یک شوری سنج و یا چگالی سنج دقیق و کالیبر شده اندازه گیری کنید. بهتر است قبل از استفاده حداقل برای یک ساعت آب را ترکیب کنید اما بهترین زمان برای استفاده ۲۴ ساعت بعد از ترکیب شدن و زمان است که میزان pH در آب کاملا پایدار شده است. پیشنهاد می شود که از یک پمپ جریان یا پمپ آب کوچک به همراه هوادهی در ظرف ترکیب استفاده شود. لازم است دما اندازه گیری شود و در صورت نیاز از یک بخاری برای هم دما کردن آب جدید با آب آکواریوم استفاده شود.


کــلــمات کـلیــدی

نظـرات کاربـران

شما نیز می توانید نظر خود را در اینجا ثبت کنید.

متن نظر شما:
ثــــبــــت