سیستم نور ال ای دی هایدرا ۳۲ اچ دی
سیستم نور ال ای دی هایدرا ۳۲ اچ دیسیستم نور ال ای دی هایدرا ۳۲ اچ دی

سیستم نور ال ای دی هایدرا ۳۲ اچ دی

آکوا ایلومینیشن

توضیح کوتاه

به روز ترین و جدیدترین نوآوری ممکن در تولید سیستم های LED سری Hydra از شرکت Aqua Illumination ارائه شده است. این سیستم نورپردازی ترکیبی از قدرت و رنگ را در اختیار شما قرار می دهد و از طرف دیگر به شما آزادی کامل داده می شود که تمامی تنظیمات و کنترل های لازم بر روی سیستم روشنایی خود را به کمک انواع تلفن های هوشمند، تبلت ها و انواع کامپیوتر ها با سیستم های عامل مختلف انجام دهید. این نور یک فضای ۶۰ در ۶۰ سانتیمتر را برای آکواریوم های فقط ماهی و تانک های مرجانی با مرجان های نرم و LPS به خوبی نورپردازی کرده و می تواند برای یک سطح ۵۰ در ۵۰ سانتیمتر در یک آکواریوم مرجانی با مرجان های SPS با تراکم بالا استفاده شود.

اشتراک مطلب

لیست قیمت

کد مدل توضیحات قیمت (تومان) تخفیف بن دریافتی اطلاع بده
10327 Black - - - - بـه زودی
10328 White - - - - نا موجود

مـــــشـــخـــصـــات

مدل Black White
ولتاژ 100 to 240VAC / 50-60Hz v 100 to 240VAC / 50-60Hz v
توان 95 watt 95 watt
ارتفاع 36 mm 36 mm
عرض 137 mm 137 mm
طول 185 mm 178 mm
وزن 950 g 950 g
مناسب برای آکواریم های تپه مرجانی بلی بلی
مناسب برای آب شور بلی بلی
شرکت سازنده Aqua Illumination (AI) Aqua Illumination (AI)

مــــــوارد مـــرتــــبــــــط

اطـلاعـات تـکمـیـلـی

معرفی تکنولوژی هایپر درایو

آخرین تکنولوژی ارائه شده در خصوص لامپ های LED توسط کمپانی آکوا ایلومینیشن، تکنولوژی هایپر درایو است که می تواند با بالاترین قدرت ممکن، تمامی رنگ های موجود بر روی ماهی ها و مرجان های شما را به نمایش در آورد و از طرف دیگر بیشترین آزادی ممکن را در استفاده از تلفن های هوشمند، تبلت ها و یا کامپیوتر ها را برای کنترل نور در اختیار شما قرار دهد.

این دستاورد بی نظیر در نورپردازی آکواریوم این امکان را برای شما فراهم می کند که خروجی تک تک کانال های رنگی در سیستم نورپردازی خود را با کمترین و یا بیشترین قدرت ممکن در هر نقطه از آکواریوم و هر زمان از روز به سادگی تنظیم کنیم و منظره های طبیعی بی نظیری را در آکواریوم خود به وجود آورید.

از ترکیب این تکنولوژی با لنز های ۸۰ درجه در نظر گرفته شده یک ترکیب رنگی مناسب از نور ایجاد شده که به صورت مستقیم به سمت آکواریوم و در نقطه ای که شما به آن نیاز دارید، تابیده می شود. این ساختار با کمترین هدر رفت نور بیشترین پار ممکن را در اختیار آبزیان شما بخصوص آبزیان فتوسنتز کننده (مرجان ها) قرار می دهد.

تفاوت تکنولوژی هایپردرایو HD با ساختار معمولی
می توانید تفاوت میزان پار خروجی از یک نور معمولی با دمای رنگ ۲۰ هزار کلوین را با نوری با تکنولوژی هایپر درایو در نمودار بالا مقایسه کنید.


تولید رنگ بی نظیر

به اشتراک گذاری اطلاعات بین شرکت های D-D و AI به همراه پیشرفت هایی که در خصوص نورپردازی آکواریوم های مرجانی صورت گرفته، باعث شده رنگ و ساختار نوری که از این سیستم های خارج می شود بهترین و متناسب ترین طول موج های نور آبی را برای مرجان ها به همراه داشته باشد.

ویژگی های محصول

قدرت خروجی

ساختار و تکنولوژی بکار رفته در ساخت این سیستم نورپردازی، بازدهی در سیستم های نورپردازی را به سطح جدیدی ارتقاع داده است. در نمودار بالا می توانید میزان پار را در محدوده های مشخص شده زمانی که سیستم با توان نهایی خود یعنی ۹۵ وات در حال کار است را مشاهده کنید.

لنزها

در این سیستم نورپردازی از لنز هایی با زاویه ۸۰ درجه استفاده شده است که می تواند بیشترین قدرت را به همراه ترکیب رنگ و دامنه گسترش مناسب را در اختیار شما قرار دهد. این لنز ها به صورت تخصصی برای استفاده های آکواریومی طراحی شده و کمترین ضریب شکست را به همراه بیشترین میزان ترکیب به همراه دارد.

ال ای دی ها

ال ای دی های در نظر گرفتن در ترکیب این سیستم روشنایی از بالاترین تکنولوژی ساخت ال ای دی بهره می برد و با بهترین کیفیت و ترکیب انتخاب شده است.

  • ۶ عدد سفید یخی
  • ۶ عدد آبی سلطنتی
  • ۶ عدد آبی
  • ۲ عدد قرمز تیره با طول موج ۶۶۰ نانومتر
  • ۲ عدد سبز
  • ۲ عدد ال ای دی بنفش با طول موج ۴۱۵ نانومتر
  • ۲ عدد ال ای دی ماوراء بنفش با طول موج ۴۰۰ نانومتر

سادگی استفاده

سیستم نورپردازی هایدرا دارای امکان اتصال از طریق بی سیم Wifi و یک اپلیکیشن بی نظیر و ساده برای کنترل سیستم نورپردازی است که قابلیت نصب بر روی تمامی ساختار های موجود از جمله IOS و اندروید را دارا می باشد. در صورت نیاز می توانید از طریق اتصال بی سیم به کمک کامپیوتر نیز به سیستم نورپردازی خود متصل شده و تمامی تنظیمات لازم را انجام دهید.

دسترسی سریع

در صورت اتصال سیستم نورپردازی به شبکه خانگی خود و اتصال شبکه به اینترنت می توانید از هر مکانی به سیستم نورپردازی خود دسترسی داشته باشید.

شرایط جوی

می توانید شرایط جوی مختلف مثل وقوع طوفان و در حقیقت رعد و برق را در طول روز بر روی آکواریوم خود کنترل کنید.

نور ماه

می توانید شرایط نوری مناسب در شب را برای مرجان های خود متناسب با نور ماه در طبیعت شبیه سازی کنید.

ویديوها

کــلــمات کـلیــدی

نظـرات کاربـران

سعید صدور (1397/04/29  11:21): 0+

سلام
وقت بخیر
این نور چه حجمی رو میتونه پوشش بده؟؟
واسه تانک ۱۲۰×۶۰×۶۰ چنتا از این نور باید گذاشت؟

پژمان اسلامی پاسخ داد(1397/04/30  17:24): 0+

سلام

اگر برای مرجان های LPS یا مرجان های نرم استفاده بشه بهتره توی ارتفاع ۶۰ سانتیمتری از سطح آب نصب بشه که در این صورت حدود ۸۰ سانتیمتر در ۸۰ سانتیمتر رو پوشش میده
و اگر برای مرجان های SPS استفاده بشه بهتره توی ارتفاع ۳۰ سانتیمتری از سطح آب نصب بشه که در این صورت ۶۰ در ۶۰ سانتیمتر رو پوشش میده.

شاد و پیروز باشید

شما نیز می توانید نظر خود را در اینجا ثبت کنید.

متن نظر شما:
ثــــبــــت