مدیک (داروی انگل های خارجی سازگار با مرجان)

مدیک (داروی انگل های خارجی سازگار با مرجان)

پلیپ لب

توضیح کوتاه

این محصول یک داروی بسیار موثر برای کنترل انواع انگل های خارجی و پوستی در انواع ماهی ها هم در آب شور و هم در آب شیرین است. این محصول دارای اکسید کننده های بی خطر برای مرجان ها و آکواریوم های مرجانی است و می تواند بر روی بیماری هایی مثل انواع سفیدک یا ایک پدر آب شور و شیرین و کریپتوکریون تاثیر گذار باشد. این دارو بر روی بیماری های مختلف پوستی مثل مخملک و دیگر بیماری های شایع انگلی نیز تاثیرات بسیار خوبی خواهد داشت. این محصول آسیبی به مرجان ها، بی مهرگان و باکتری های مفید سیستم نمی رساند.

اشتراک مطلب

لیست قیمت

کد مدل توضیحات قیمت (تومان) تخفیف بن دریافتی اطلاع بده
10445 30 ml - - - - نا موجود

مـــــشـــخـــصـــات

اطـلاعـات تـکمـیـلـی

نحوه عملکرد این دارو

این دارو برای استفاده در آکواریوم های مرجانی کاملا بی خطر است و با خاصیت بافری خود می تواند در ثابت نگهداشتن میزان pH موثر باشد. این داروی اثر بدی بر روی بی مهرگان و همچنین باکتری های چرخه نیتروژن ندارد. بسیاری از انگل های خارجی ماهی ها دارای چرخه های زندگی یکسانی هستند.

بسیاری از داروهای موجود در بازار اثری بر روی انگل ها در دوره ای که به صورت شناور در آب هستند ندارند و این نقطه قوت این دارو است که با توجه به تحقیقات انجام شده در این دوره از زندگی انگل ها بیشتر اثر را بر روی آنها خواهد داشت.


راهنمای استفاده

برای استفاده در آکواریوم اصلی می توانید یک پیمانه از دارو را به إزاء هر ۱۹۰ لیتر از آب آکواریوم خود دو بار در روز استفاده کنید. در شرایط بحرانی که شدت بیماری بسیار بالا است می توانید تا ۳ قاشق به إزاء هر ۱۹۰ لیتر را در نظر بگیرید. بهتر است یک دوز را در صبح و یک دوز را بعد از ظهر به آکواریوم خود اضافه کنید و این کار را برای حداقل ۱۰ و حداکثر ۲۰ روز ادامه دهید.

نکته

لازم است در طول درمان کربن فعال و ازن را از مدار خارج کنید اما می توانید به صورت معمول از پروتئین اسکیمر خود استفاده کنید. توجه داشته باشید که در صورت استفاده از فیلتر UV لازم است تا یکساعت بعد از اضافه کردن دارو آن را خاموش نگهدارید.

در صورت عدم مشاهده لکه ها سفید و علایم بیماری استفاده از دارو را متوقف نکنید و حتما این فرایند را حداقل برای ۱۰ روز ادامه دهید. بعد از تکمیل دوره درمان حتما از کربن فعال گرانولی برای ۲ تا ۳ روز در سیستم خود جهت جمع آوری باقی مانده دارو در آب استفاده کنید.

کــلــمات کـلیــدی

نظـرات کاربـران

amyrdamhdypwr@gmail.com(1399/03/12  18:33): 0+

گیج شدم

شما نیز می توانید نظر خود را در اینجا ثبت کنید.

متن نظر شما:
ثــــبــــت