پودر سنگ کهربا
پودر سنگ کهرباپودر سنگ کهربا

پودر سنگ کهربا

ای دی ای آکوا دیزاین آمانو

توضیح کوتاه

این محصول شامل زغال چوب بامبو برای جذب آلودگی های حاصل از مواد آلی مضر در بستر آکواریوم و خورده های سنگ کهربا است. به عنوان اولین لایه در هنگام چیدن بستر جدید در یک آکواریوم گیاهی می توانید از این محصول برای دستیابی یه یک بستر طبیعی و کامل استفاده کنید.

اشتراک مطلب

لیست قیمت

کد مدل توضیحات قیمت (تومان) تخفیف بن دریافتی اطلاع بده
11853 100g - - - - بـه زودی

مـــــشـــخـــصـــات

مدل 100g
وزن 100 g
مناسب برای گیاه بلی
شرکت سازنده Aqua Design Amano - ADA

مــــــوارد مـــرتــــبــــــط

اطـلاعـات تـکمـیـلـی

ویژگی ها خاص این محصول

این محصول به نام سنگ الکتریسیته نیز مشهور است زیرا توانایی تولید الکتریسیته ساکن برای مدت یک هفته را دارا می باشد و آب آکواریوم شما را فعال نگه می دارد. سلول های ارگانیسم ها و میکروارگانیسم ها در یک آب باردار یا فعال توانایی تکثیر و تولید مثل بیشتری را دارا می باشند. همچنین این محصول دارای مقادیر قابل توجهی از مواد معدنی مثل آهن، منگنز و بر می باشد که می تواند در رشد گیاهان و سلامت آبزیان نقش مهمی داشته باشد. با پاشیدن این محصول در زیر بستر آکواریوم می توانید به تدریج از خواص الکتریسیته ساکن آزاد شده از درون این محصول و مواد معدنی آزاد شده از آن در بستر آکواریوم بهره مند شوید.

این محصول می تواند با ایجاد اختلاف پتانسیل و شارژ الکتریکی در مواد معدنی امکان جذب ساده تر این مواد را برای ریشه های گیاهان فراهم کرده و به رشد بهتر آنها در آکواریوم شما کمک می کنند.


قبل از استفاده

  • قبل از مصرف به دقت راهنمای استفاده از این محصول را مطالعه نمایید.
  • این محصول تنها برای استفاده در آکواریوم های گیاهی جهت کاشت و رشد گیاهان آکواریومی طراحی و ساخته شده است.
  • ممکن است به دلیل مواد مغذی موجود در این محصول در صورتی که در یک آکواریوم در حال کار از این محصول استفاده شود باعث کدورت آب شده و میزان رشد جلبک ها به شدت افزایش پیدا کند.
  • به همراه این محصول نمی توان از هیچ یک از داروهای مخصوص درمان ماهی استفاده کرد.
  • در صورتی که از این محصول به درستی استفاده شود هیچگونه اثر منفی بر روی ماهی ها و دیگر آبزیان نخواهد داشت.
  • در صورت تماس مستقیم با دهان و چشم ها لازم است محل تماس با آب زیاد شستشو داده شود.

راهنمای استفاده

  • لازم است یک لایه کامل و نازک از این محصول بر روی سطح بستر و زیر لایه خاک اصلی بپاشید. سعی کنید یک لایه یک نواخت در کل سطح لایه بدست آورید.
  • ۱۰ قاشق مخصوص از این پودر برای آکواریومی با طول ۶۰ سانتیمتر مناسب می باشد و یک قوطی این محصول برای آکواریومی با طول ۹۰ سانتیمتر لازم است.
  • در زمان ساخت بستر آکواریوم ابتدا از این محصول در کف آکواریوم استفاده کرده و بعد یک لایه Power Sand و بعد از آن Aqua Soil را اضافه کنید، البته استفاده از محصولات Bacter 100 و Clear Super نیز برای دستیابی به یک بستر زنده و کامل ضروری است.

نکته

۱- این محصول تنها برای استفاده در لایه زیرین بستر مناسب است.

۲- تنها از این محصول در زمان راه اندازی آکواریوم جدید و ساخت بستر جدید می توانید استفاده کنید و به هیچ عنوان نمی توانید از این محصول به صورت مستقیم در آب آکواریوم اضافه کنید.

کــلــمات کـلیــدی

نظـرات کاربـران

شما نیز می توانید نظر خود را در اینجا ثبت کنید.

متن نظر شما:
ثــــبــــت