مکمل آهن بستر (آیرون باتم)
مکمل آهن بستر (آیرون باتم)مکمل آهن بستر (آیرون باتم)

مکمل آهن بستر (آیرون باتم)

ای دی ای آکوا دیزاین آمانو

توضیح کوتاه

این محصول به صورت یک تکه چوب حاوی مواد مغذی با فرمولاسیون کاملا متعادل از تمامی عناصر نادر به همراه یک پوشش کامل از آهن، برای رشد و نگهداری انواع گیاهان آکواریومی طراحی و ساخته شده است. از این محصول می توانید برای رشد بهتر و سریعتر گیاهانی مثل Echinodorus و Cryptocoryne کمک بگیرید. این محصول به جذب بهتر مواد مغذی توسط ریشه ها کمک کرده و باعث افزایش سرعت رشد و بهبود رنگ سبز در برگ گیاهان آبزی می شود.

اشتراک مطلب

لیست قیمت

کد مدل توضیحات قیمت (تومان) تخفیف بن دریافتی اطلاع بده
11864 30 pcs - - - - نا موجود
11865 Long-30 pcs - - - - نا موجود

مـــــشـــخـــصـــات

مدل 30 pcs Long-30 pcs
مناسب برای گیاه بلی بلی
شرکت سازنده Aqua Design Amano - ADA Aqua Design Amano - ADA

مــــــوارد مـــرتــــبــــــط

اطـلاعـات تـکمـیـلـی

ویژگی ها خاص این محصول

مکمل کامل بستر و مکمل آهن بستر به صورت تکه های میله ای با دو سایز مختلف برای بستر هایی با ارتفاع متفاوت به شکلی طراحی شده اند که به سادگی و بدون ایجاد تغییر در بستر به راحتی در آکواریوم گیاهی قابل استفاده باشد. تمامی مواد مغذی، ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز برای رشد گیاهان آکواریومی با در اختیار آنها قرار می دهد.


مکمل کامل بستر Multi Bottom شامل مجموعه متنوعی از مواد مغذی، عناصر نادر و ویتامین های لازم برای رشد گیاهان است. که به صورت ویژه برای پروش گیاهان آکواریومی طراحی شده است.

مکمل آهن بستر Iron Bottom شامل مجموعه متنوعی از مواد مغذی است که با آهن پوشش داده شده و به طور خاص برای رشد گیاهان آکواریومی طراحی شده است. این محصول می تواند بر روی رنگ گیاهان و درخشش بیشتر رنگ سبز در برگ های گیاهان تاثیر گذار باشد.


قبل از استفاده

 • قبل از مصرف به دقت راهنمای استفاده از این محصول را مطالعه نمایید.
 • این محصول تنها برای استفاده در آکواریوم های گیاهی جهت کاشت و رشد گیاهان آکواریومی طراحی و ساخته شده است.
 • ممکن است به دلیل مواد مغذی موجود در این محصول در صورتی که در یک آکواریوم در حال کار از این محصول استفاده شود باعث کدورت آب شده و میزان رشد جلبک ها به شدت افزایش پیدا کند.
 • به همراه این محصول نمی توان از هیچ یک از داروهای مخصوص درمان ماهی استفاده کرد.
 • در صورتی که از این محصول به درستی استفاده شود هیچگونه اثر منفی بر روی ماهی ها و دیگر آبزیان نخواهد داشت.
 • در صورت تماس مستقیم با دهان و چشم ها لازم است محل تماس با آب زیاد شستشو داده شود.

راهنمای استفاده

 • از هر یک تکه می توانید برای مساحتی در حدود ۱۵ در ۱۵ سانتیمتر از بستر آکواریوم خود استفاده کنید. توجه داشته باشید ۸ تکه از این محصول برای یک آکواریوم استاندارد با طول ۶۰ سانتیمتر کافی است.
 • هر تکه را در فاصله ۲ تا ۳ سانتیمتری ریشه گیاهان در بستر قرار دهید. باید تا جایی درون بستر قرار بگیرد که به صورت کامل بتوانید آن را با خاک بستر پوشش دهید.
 • از ابزار مخصوص Bottom Release می توانید برای وارد کردن این تکه ها به سادگی در بستر آکواریوم خود استفاده کنید.
 • تاثیر این محصول برای ۲ تا ۴ ماه باقی خواهد ماند. توجه داشته باشید در زمان تعویض تکه های جدید را در محل های متفاوتی از بستر قرار دهید.

نکته

 • ۱-در صورتی که بخشی از تکه ها بیرون از بستر باقی بماند ممکن است باعث کدورت آب و رشد جلبک ها در آکواریوم شود. پس لازم است در زمان قرار دادن آنها مطمئن شوید که به صورت کامل درون بستر قرار گرفته و با خاک بستر پوشش داده شده است.
 • ۲- در صورت کدر شدن آب و مشاهده افزایش رشد جلبک ها بعد از استفاده از این محصول از فرو رفتن کامل تکه های کار گذاشته در بستر مطمئن شده و با تعویض آب شرایط را تحت کنترل قرار دهید.
 • ۳- ممکن است در محل های قرار دادن این محصول در بستر پودر های سفید رنگی مشاهده کنید که در نتیجه شروع آزاد سازی مواد مغذی در بستر آکواریوم شما شکل گرفته اند و هیچ تاثیر منفی در آکواریوم شما نخواهد داشت.
 • ۴- بعد از باز کردن بسته بندی محصول بهتر است در محیط سرد، خشک و تاریک نگهداری شود.

کــلــمات کـلیــدی

نظـرات کاربـران

شما نیز می توانید نظر خود را در اینجا ثبت کنید.

متن نظر شما:
ثــــبــــت