ضد آمونیاک آمگارد

ضد آمونیاک آمگارد

سیکم (سیچم)

توضیح کوتاه

این محصول به شکل مطمئن، موثر و سریع اثر سمی آمونیاک آزاد را از بین می برد. برای استفاده در زمان هایی که در حال برقراری چرخه نیتروژن در آکواریوم خود هستید و استفاده در شرایط ارژانسی مناسب می باشد. یکی از قوی ترین محصولات حذف کننده آمونیاک در بازار. این محصول به سرعت عمل کرده و آثار آن تا حدود ۷۲ ساعت باقی می ماند. این محصول حداقل دو برابر قوی تر از بیشتر محصولات مشابه در بازار بوده و بر خلاف محصولات مشابه آمونیاک را به حالت غیر سمی تبدیل کرده و به سیستم فیلتراسیون بیلوژیک آکواریوم شما اجازه می دهد به سرعت آن را جذب کرده و از سیستم خارج کند. این محصول تاثیری بر روی مقدار pH نمی گذارد. آمونیاک می تواند در دو شکل وجود داشته باشد، آمونیاک آزاد و یون آمونیاک (آمونیوم) که تنها فرم آزاد آن سمی می باشد. کیت های تست آمونیاک قدیمی اصولا ابتدا با افزایش مقدار pH به حدود ۱۲ تا ۱۴ تمامی آمونیاک را به حالت آمونیاک آزاد تبدیل می کنند. این محصول نمی تواند در این مقدار pH تاثیر گذار باشد در نتیجه در تست یک نتیجه مثبت کاذب را مشاهده خواهید کرد. لازم است برای کنترل طولانی مدت آمونیاک از ساختار فیلتراسیون بیلوژیک مناسب در آکواریوم خود استفاده کرده و به آکواریوم خود جهت تکمیل چرخه نیتروژن زمان بدهید. این محصول قادر است کلرین و کلرامین را نیز از آب آکواریوم شما حذف کند.

اشتراک مطلب

لیست قیمت

کد مدل توضیحات قیمت (تومان) تخفیف بن دریافتی اطلاع بده
11891 100 mL - - - - نا موجود
11892 250 mL - - - - نا موجود
11893 500 mL - - - - نا موجود
11894 4 L - - - - نا موجود

مـــــشـــخـــصـــات

مدل 100 mL 250 mL 500 mL 4 L
حجم 100 ml 250 ml 500 ml 4000 ml
مناسب برای آب شور بلی بلی بلی بلی
مناسب برای آب شیرین بلی بلی بلی بلی
شرکت سازنده Seachem Seachem Seachem Seachem

اطـلاعـات تـکمـیـلـی

مزایای استفاده

  • حذف آمونیاک برای مدت ۴۸ ساعت
  • ایده‌آل برای شرایط اورژانسی
  • تاثیر گذار تر از دیگر محصولات مشابه
  • پر طرفدارتین محصول از بین برنده آمونیاک در بازار


راهنمای استفاده

ساده

یک درب یا ۵ میلی لیتر از این محصول به ازاء هر ۲۰۰ لیتر از آب آکواریوم به صورت روزانه برای کنترل اثر سمی آمونیاک لازم می باشد.

حرفه ای

در صورتی که از اخطار دهنده آمونیاک در آکواریوم خود استفاده می کنید، می توانید در ابتدا ۵ میلی لیتر به ازاء هر ۴۰۰ لیتر از آب آکواریوم را به صورت روزانه مورد استفاده قرار دهید. اگر همچنان علامت اخطار را مشاهده کردید می توانید ۵ میلی لیتر از این محصول را به ازاء هر ۲۰۰ لیتر به صورت روزانه استفاده کنید. در صورتی که همچنان علامت اخطار سمیت آمونیاک را مشاهده نمودید می توانید مقدار مصرف را تا ۵ میلی لیتر به ازاء هر ۸۰ لیتر از آب آکواریوم افزایش دهید.

پیشرفته

در صورتی که به تست کیت آمونیاک شرکت SeaChem ویا هر تست کیت دقیق دیگری دسترسی دارید. می توانید در ابتدا میزان آمونیاک آزاد را در آب آکواریوم خود اندازه گیری نمایید. بعد از آن می توانید برای حذف هر ۱ میلی گرم در لیتر آمونیاک در هر ۴۰ لیتر آب از ۵ میلی لیتر از این محصول استفاده کنید. می توانید از فرمول زیر برای محاسبه میزان مصرف این محلول نیز استفاده کنید.

M=0.125*A*V

  • که M نشان دهنده میزان مصرف محلول بر حسب میلی لیتر
  • A نشان دهنده میزان آمونیاک بر حسب میلی گرم در لیتر
  • V نشان دهنده حجم آکواریوم شما است.

برای مثال برای حذف ۰.۵ میلی گرم در لیتر آمونیاک در آکواریومی به حجم ۳۰۰ لیتر لازم است ۱۹ میلی لیتر از این محصول را استفاده کنید.

میزان آمونیاک (میلی گرم در لیتر)
حجم آکواریوم (لیتر)
محاسبه
میزان مصرف (میلی لیتر)
نکته

درصورتی که دمای آب آکواریوم شما بیشتر از ۳۰ درجه سانتیگراد است از این محصول استفاده نکنید.

کــلــمات کـلیــدی

نظـرات کاربـران

شما نیز می توانید نظر خود را در اینجا ثبت کنید.

متن نظر شما:
ثــــبــــت