شفاف کننده آب (کلاریتی)

شفاف کننده آب (کلاریتی)

سیکم (سیچم)

توضیح کوتاه

این محصول یک محلول شفاف کننده آب برای تمامی آکواریوم های آب شور و شیرین است. دارای یک عامل پیشرفته فلوکستینگ پلیمری است که برای استفاده در انواع آکواریوم های مرجانی و پلنت (گیاهی) مناسب است. این محصول تنها گزینه موجود در بازار است که بر روی تمامی حالت های ابری به صورت کامل تاثیر گذار است.

اشتراک مطلب

لیست قیمت

کد مدل توضیحات قیمت (تومان) تخفیف بن دریافتی اطلاع بده
11898 100 mL - - - - نا موجود
11899 250 mL - - - - نا موجود
11900 500 mL - - - - نا موجود
11901 2 L - - - - نا موجود
11902 4 L - - - - نا موجود

مـــــشـــخـــصـــات

مدل 100 mL 250 mL 500 mL 2 L 4 L
حجم 100 ml 250 ml 500 ml 2000 ml 4000 ml
مناسب برای گیاه بلی بلی بلی بلی بلی
مناسب برای آکواریم های تپه مرجانی بلی بلی بلی بلی بلی
مناسب برای آب شور بلی بلی بلی بلی بلی
مناسب برای آب شیرین بلی بلی بلی بلی بلی
شرکت سازنده Seachem Seachem Seachem Seachem Seachem

اطـلاعـات تـکمـیـلـی

مزایای استفاده

  • شفاف کننده آب در آکواریوم های آب شور و شیرین
  • شفاف کننده انواع حالت های ابری به وجود آمده در آب
  • قابل استفاده در آکواریوم های مرجانی و پلنتشرکت های مختلف محصولات متفاوتی برای استفاده در شرایط مختلف و محیط های مختلف طراحی کرده و ساخته اند. هر یک از این محصولات تنها بر روی نوع خاصی از آکواریوم ها و برخی از حالت های کدورت تاثیر گذار است. اما این محصول برای تمامی حالت های کدورت به وجود آمده در انواع آکواریوم های اب شور و شیرین قابل استفاده می باشد.

با اضافه کردن این محصول به آب آکواریوم ممکن است وضعیت مه آلودی در آب آکواریوم شما به وجود آمده و این کاملا طبیعی است و نشان دهنده عملکرد درست محصول است. این محصول تمامی ذرات معلقی که باعث ایجاد کدورت در آب می شوند را به هم چسباندن و امکان حذف آنها توسط فیلتر فیزیکی را فراهم می کند.

برای گرفتن نتیجه مناسب لازم است یک فیلتر فیزیکی مناسب برای آکواریوم خود در نظر گرفته و یا در صورت نیاز میزان گردش آب و قدرت فیلتراسیون فیزیکی خود را افزایش دهید.


راهنمای استفاده

می توانید از هر ۵ میلی لیتر (یک درب) از این محصول به ازاء هر ۸۰ لیتر از آب آکواریوم خود استفاده کنید. در برخی موارد ممکن است میزان کدورت بعد از اضافه کردن این محصول به شکل قابل توجه ای افزایش پیدا کند که این موضوع طبیعی و نشان دهنده شروع به کار این محصول در آب آکواریوم شما است. می توانید در صورت نیاز بعد از گذشت ۱ تا ۲ ساعت دوباره از این محصول در آکواریوم خود استفاده کنید.

لازم است بعد از شفاف شدن آب حتما ابر فیلتر فیزیکی، کارتریج و یا فیلتر های ساکس موجود در آکواریوم خود را به صورت کامل شستشو دهید و یا در صورت نیاز تعویض کنید.

کــلــمات کـلیــدی

نظـرات کاربـران

شما نیز می توانید نظر خود را در اینجا ثبت کنید.

متن نظر شما:
ثــــبــــت