پرایم

توضیح کوتاه

این محصول یک محلول کامل برای اصلاح کردن و پایدار کردن پارامترهای آب در آکواریوم های آب شور و شیرین را در اختیار شما قرار می دهد. این محصول می تواند کلرین، کلرامین و آمونیاک در آب آکواریوم شما از بین ببرد. این محصول می تواند آمونیاک را به ترکیب بی خطر آن تبدیل کند که در این صورت ساختار فیلتراسیون بیلوژیک آکواریوم شما فرصت خواهد داشت که آن را به مرور زمان مصرف کرده و به ترکیبات بی خطر تر تبدیل کند. از این محصول می تواند در دوره راه اندازی چرخه نیتروژن نیز در آکواریوم برای کنترل مقدار آمونیاک و نیتریت استفاده کنید. این محصول به شما در حذف و دی اکسید کردن فلزات سنگین موجود در آب شهری جهت استفاده مطمئن در آکواریوم کمک خواهد کرد. این محصول کاملا غیر اسیدی بوده و تاثیری بر روی مقادیر pH نخواهد داشت. استفاده از این محصول تاثیری بر روی عملکرد پروتئین اسکیمر در آکواریوم های آب شور نخواهد داشت. از این محصول می توانید در زمان راه اندازی آکواریوم جدید و آماده سازی آب تبخیری و تعویض آب استفاده کنید.

اشتراک مطلب

لیست قیمت

کد مدل توضیحات قیمت (تومان) تخفیف بن دریافتی اطلاع بده
11909 50 mL - - - - نا موجود
11910 100 mL - - - - نا موجود
11911 250 mL - - - - نا موجود
11912 500 mL - - - - نا موجود
11913 1 L - - - - نا موجود
11914 2 L - - - - نا موجود
11915 4 L - - - - نا موجود

مـــــشـــخـــصـــات

مدل 50 mL 100 mL 250 mL 500 mL 1 L 2 L 4 L
حجم 50 ml 100 ml 250 ml 500 ml 1000 ml 2000 ml 4000 ml
مناسب برای گیاه بلی بلی بلی بلی بلی بلی بلی
مناسب برای آکواریم های تپه مرجانی بلی بلی بلی بلی بلی بلی بلی
مناسب برای آب شور بلی بلی بلی بلی بلی بلی بلی
مناسب برای آب شیرین بلی بلی بلی بلی بلی بلی بلی
شرکت سازنده Seachem Seachem Seachem Seachem Seachem Seachem Seachem

اطـلاعـات تـکمـیـلـی

مزایای استفاده

  • بهبود دهنده کامل برای آکواریوم های آب شور و شیرین
  • از بین برنده کلرین و کلرامین
  • از بین برنده آمونیاک، نیتریت و نیترات
  • ۵ برابر تاثیرگذار تر از محصولات مشابه در بازار


اصولا در زمان جابجایی و قرنطینه ماهی از محلول ضد استرس و در زمان اضافه کردن ماهی جدید به سیستم از محلول Stability استفاده می کنید و به همراه این محصولات می توانید از پرایم هم برای گرفتن نتیجه بهتر کمک بگیرید.


محصولات بسیار متنوعی در بازار برای حذف کلر از آب شهری طراحی شده است که به جرآت می توان گفت این محصول دومین محصول بازار در تاثیر گذاری است و تنها ۱۰۰ میلی لیتر از این محصول برای اصلاح ۳۸۰۰ لیتر آب شهری و حذف تمامی ترکیبات کلر از آن مثل کلرین و کلرامین کافی است.


این محصول همچین حاوی موادی برای تبدیل آمونیاک، نیتریت و نیترات و شکل های غیر سمی آنها است. بسیار مهم است که نحوه عملکرد این محصول را برای حذف ترکیبات کلر و آمونیاک بدانید. گاز کلر سمی محلول در آب به ین های غیر سمی کلر یک بار منفی تبدیل می شود. این فرایند همچنین باعث می شود پیوند بین کلرین و نیتروژن در مولکول کلرامین شکسته شود. که در نتیجه اتم آزاد شده کلرین با هیدروژن موجود در آمونیاک ترکیب شده و تاثیر منفی این ماده را نیز از بین خواهد برد.


همیشه در هنگام خرید محصولات از بین برنده کلر و بهبود دهنده آب به واکنش هایی که این محصولات در آب ایجاد می کنند و مواد حاصل دقت کنید زیرا برخی از فرایند ها منجر به تولید موادی نا مناسب در آب آکواریوم شما خواهد شد. با استفاده از محصول پرایم می توانید از عدم بروز این مشکل مطمئن باشید. تجربه استفاده از این محصول در آکواریوم های آب شور و مرجانی نیز مثبت بوده و بخصوص بر روی عملکرد پروتئین اسکیمر ها تاثیری نداشته است.


راهنمای استفاده

می توانید ۵ میلی لیتر (یک درب) از این محصول را برای آماده سازی ۲۰۰ لیتر آب جدید استفاده کنید. می توانید این محصول را مستقیم به آب آکواریوم اضافه کنید اما بهتر است مقدار مناسب را با آب جدید ترکیب کرده و بعد از آن برای تعویض آب استفاده کنید. برای استفاده مستقیم در آکواریوم استفاده از دوز پایه پیشنهاد می شود و بعد از اضافه کردن به آب به مشام رسیدن بویی شبیه به بوی گوگرد کاملا طبیعی است. برای حذف مقادیر بالای کلر از آب شهری می توانید مقدار مصرف را دوبرابر کنید. در شرایط اضطراری برای حذف نیتریت می توانید مقدار مصرف را تا ۵ برابر مقدار نرمال افزایش دهید. در صورتی که دمای آب آکواریوم شما بیشتر از ۳۰ درجه سانتیگراد است به صورت خودکار مقادی کلرین و کلرامین در آب کاهش پیدا می کند پس حتما نصف دوز از این محصول را مصرف نمایید.

کــلــمات کـلیــدی

نظـرات کاربـران

محمد اصولی (1397/03/08  01:25): 0+

سلام وقت بخیر
لطفا مدل 100 میلی این محصول را موجود کنید
ممنون از فروشگاه خوبتون

شما نیز می توانید نظر خود را در اینجا ثبت کنید.

متن نظر شما:
ثــــبــــت