محلول باکتری پریستین

محلول باکتری پریستین

سیکم (سیچم)

توضیح کوتاه

این محصول از یک روش غیر شیمیایی و طبیعی جهت افزایش کیفیت آب استفاده می کند. این محصول با تقویت باکتری ها به تجزیه سریع مواد زائد آلی مثل اضافه های غذا، مدفوع و مواد پروتئینی دیگر در آب شور و شیرین کمک می کند. این محصول همچنین مقادیر قابل توجه ای از مواد مغذی چرخه نیتروژن (آمونیاک، نیتریت و نیترات) را کاهش داده و جلوی رشد ارگانیسم های بیماری زا در آکواریوم شما را خواهد گرفت. این محصول باعث افزایش شفافیت آب و در نتیجه افزایش کلی شرایط نگهداری در محیط های آبی می شود.

اشتراک مطلب

لیست قیمت

کد مدل توضیحات قیمت (تومان) تخفیف بن دریافتی اطلاع بده
11916 100 mL - - - - نا موجود
11917 250 mL - - - - نا موجود
11918 500 mL - - - - نا موجود
11919 4 L - - - - نا موجود

مـــــشـــخـــصـــات

مدل 100 mL 250 mL 500 mL 4 L
حجم 100 ml 250 ml 500 ml 4000 ml
مناسب برای گیاه بلی بلی بلی بلی
مناسب برای آکواریم های تپه مرجانی بلی بلی بلی بلی
مناسب برای آب شور بلی بلی بلی بلی
مناسب برای آب شیرین بلی بلی بلی بلی
شرکت سازنده Seachem Seachem Seachem Seachem

اطـلاعـات تـکمـیـلـی

مزایای استفاده

  • مدیریت مواد زائد آلی و طبیعی
  • حذف کننده سریع و موثر لجن و مواد پروتئینی زائد
  • کمک به افزایش شفافیت آب
  • مناسب برای آکواریوم های آب شور و شیرین


گونه های باکتریایی در نظر گرفته شده در این محصول می تواند در محیط های آب شور و شیرین دامنه وسیعی از ترکیبات آلی را تجزیه کرده که این مواد می تواند شامل انواع چربی ها در محیط های آکواریومی باشد. بر خلاف باکتری های معمول چرخه نیتروژن که به اکسیژن بسیار بالایی نیاز دارند باکتری های هدف در این محصول می توانند به فعالیت خود در محیط های با مقدار اکسیژن پایین نیز ادامه دهند. بیوپولیمرها با تولید کلونی های باکتریایی به حذف باکتری ها توسط فیلتر فیزیکی کمک کرده و میزان شفافیت آب را افزایش می دهند.


باکتری های موجود در این محصول ترکیب بسیار خاص و ویژه ای از گونه های بسیار مقاوم در برابر شرایط محیطی بسیار ناپایدار و نامناسب بوده و قادر هستند خود را با شرایط متفاوت در محیط های مختلف خو دهند.


راهنمای استفاده

قبل از مصرف بطری را به خوبی تکان دهید. لازم است فیلتر های UV و سیستم های تزریق ازن را در آکواریوم خود خاموش کنید. ۵ میلی لیتر (یک درب) از این محصول برای هر ۴۰ لیتر آب مناسب است. می توانید ۵ میلی لیتر از این محصول را به ازاء هر ۸۰ لیتر در آکواریوم هایی در حال کار برای مواقعی که آبزی جدیدی به آکواریوم اضافه می کنید و یا تغییر در دکورارسیون و ساختار فیلتراسیون به وجود می آورید استفاده کنید. در صورت مواد سمی ضد باکتریایی در سیستم مثل مس لازم است به کمک زغال و یا تعویض آب مقدار این مواد را از آب آکواریوم خود حذف کنید. قبل از استفاده از UV و یا ازن لازم است حداقل ۲ تا ۳ روز به باکتری ها برای استقرار در ساختار فیلتراسیون بیلوژیک آکواریوم خود فرصت دهید. در صورت بروز مشکل در سیستم بیلوژیک مثل اضافه کردن ماهی جدید، تغذیه بسیار زیاد و بروز مشکل در ساختار فیلتراسیون می توانید از این محصول کمک بگیرید.

نکته

زمان مناسب مصرف این محصول تا ۴ سال بعد از تاریخ تولید درج شده بر روی محصول است.

کــلــمات کـلیــدی

نظـرات کاربـران

مهدی صادقی (1397/12/26  17:50): 0+

عالی

احسان کامرانی (1397/08/23  15:12): 1+

من از شرکت سیچم پرسیدم نوشتن میشه با سرنگ این باکتری رو به داخل شن هم تزریق کرد تا شن رو بهتر تمیز کنه چون خیلی از پسماندها داخل شن میره. من خودم این کار رو با سرنگ انجام دادم و بخشی هم داخل آب ریختم تا باکتری ها همه جا پخش بشن.

شما نیز می توانید نظر خود را در اینجا ثبت کنید.

متن نظر شما:
ثــــبــــت