افزایش دهنده سختی کل ریپلنیش

افزایش دهنده سختی کل ریپلنیش

سیکم (سیچم)

توضیح کوتاه

این محصول با ترکیبی از نمک های خاص طراحی شده تا بتواند تمامی مواد معدنی حذف شده توسط دستگاه های فیلتراسیون اسمز معکوس و یا فیلتر های دییونیزه را به آب برگردانده و فشار اسمزی را دوباره در آب تنظیم نماید. این محصول می تواند میزان سختی کل را با کمک ترکیبی از نمک های نرم مثل نمک سدیم و پتاسیم و نمک های سخت مثل نمک کلسیم و منیزیم دوباره به حد مناسب بر گرداند. به طور حتم کمبود نمک ها و مواد معدنی باعث تغییر در فشار اسمزی و در نتیجه ایجاد شوک اسمزی در آبزیان آب شیرین در زمان معرفی به سیستم جدید خواهد شد. کاهش شوک و در نتیجه استرس می تواند سلامت آبزیان شما را تضمین کرده و میزان تلفات را کاهش دهد.

اشتراک مطلب

لیست قیمت

کد مدل توضیحات قیمت (تومان) تخفیف بن دریافتی اطلاع بده
11920 100 mL - - - - نا موجود
11921 250 mL - - - - نا موجود
11922 500 mL - - - - نا موجود
11923 4 L - - - - نا موجود

مـــــشـــخـــصـــات

مدل 100 mL 250 mL 500 mL 4 L
حجم 100 ml 250 ml 500 ml 4000 ml
مناسب برای گیاه بلی بلی بلی بلی
مناسب برای آب شیرین بلی بلی بلی بلی
شرکت سازنده Seachem Seachem Seachem Seachem

اطـلاعـات تـکمـیـلـی

مزایای استفاده

  • اصلاح کننده و بهبود دهنده سختی کل GH
  • تامین کننده تمامی املاح لازم که اصولا توسط فیلترهای RO و DI حذف می شوند.
  • لازم جهت جلوگیری از شوک و استرس اسمزی


شوک و استرس اسمزی

در صورتی که یک ماهی در آبی با مقادیر بسیار بالا و یا پایین از مواد معدنی نگهداری شود، که مقدار این مواد با محیط طبیعی که یک ماهی خاص در آن تکامل یافته است مطابق نباشد باعث بروز اختلاف بین فشار اسمزی در داخل آبشش های ماهی و محیط بیرون خواهد شد. که این موضوع می تواند باعث آسیب به بافت آب شش، سخت شدن تنفس، استرس و در نهایت مرگ ماهی شود. فشار اسمزی می تواند میزان نمک ها و آب را بین بدن ماهی و محیط آبی که ماهی درون آن قرار دارد تنظیم نماید. ماهی از همین اختلاف فشار برای تنظیم میزان نمک های مفید و مضر و همچنین آب بدن خود استفاده می کند و در صورتی که در محیطی با شرایط اسمزی متفاوت وارد شود این توانایی را از دست داده و باعث مرگ آن خواهد شد.


راهنمای استفاده

۵ میلی لیتر (یک درب) از این محصول را به ازاء هر ۴۰ لیتر از آب RO یا DI برای افزایش میزان سختی کل به ازاء ۲.۸ dGH یا ۱ میلی اکیوالان در لیتر افزایش دهید. پیشنهاد می شود همیشه میزان سختی کل در آب RO یا DI را قبل از استفاده در آکواریوم های آب شیرین به میزان ۱ تا ۲ میلی اکیوالان در لیتر افزایش دهید پس می توانید ۵ میلی لیتر از این محصول را به ازاء هر ۲۰ تا ۴۰ از آب RO استفاده کنید.

کــلــمات کـلیــدی

نظـرات کاربـران

شما نیز می توانید نظر خود را در اینجا ثبت کنید.

متن نظر شما:
ثــــبــــت