از بین برنده کلر و آمونیاک سیف

از بین برنده کلر و آمونیاک سیف

سیکم (سیچم)

توضیح کوتاه

این محصول به صورت کامل بر پایه مواد جامد و پودری و برای استفاده در آکواریوم های آب شور و شیرین طراحی و ساخته شده است. این محصول می تواند کلرین، کلرامین و آمونیاک را از بین ببرد. این محصول آمونیاک را به شکل بی ضرر و غیر سمی آن تبدیل کرده و به سیستم فیلتراسیون اجازه می دهد به مرور زمان فرایند های بیلوژیک چرخه نیتروژن را برای حذف کامل آن انجام دهد. می توانید از این محصول در زمانی که آکواریوم در حال طی کردن چرخه نیتروژن است جهت کاهش سمیت آمونیاک و نیتریت استفاده کنید. این محصول می تواند بر روی کاهش اثر سمی نیتریت و نیترات هم بدون حذف شیمیایی آنها تاثیر گذار باشد. این محصول ساختار اسیدی نداشته و تاثیری بر روی مقدار pH نخواهد داشت. با استفاده از این محصول تغییری در وضعیت عملکرد پروتئین اسکیمر مشاهده نخواهید کرد. می توانید از این محصول در زمان راه اندازی آکواریوم جدید و یا آماده سازی آب برای تعویض آب استفاده کنید.

اشتراک مطلب

لیست قیمت

کد مدل توضیحات قیمت (تومان) تخفیف بن دریافتی اطلاع بده
11924 50 g - - - - نا موجود
11925 250 g - - - - نا موجود
11926 1 Kg - - - - نا موجود
11927 4 Kg - - - - نا موجود

مـــــشـــخـــصـــات

مدل 50 g 250 g 1 Kg 4 Kg
وزن 50 g 250 g 1000 g 4000 g
مناسب برای آب شور بلی بلی بلی بلی
مناسب برای آب شیرین بلی بلی بلی بلی
شرکت سازنده Seachem Seachem Seachem Seachem

اطـلاعـات تـکمـیـلـی

مزایای استفاده

  • از بین برنده کلرین، کلرامین و آمونیاک
  • کاهش دهنده نیتریت و نیترات
  • کیفیت بالا
  • مناسب برای آکواریوم های آب شور و شیرین


راهنمای استفاده

مقدار مصرف استاندارد این محصول ۱۰۰ میلی گرم به ازاء هر ۱۰۰ لیتر از آب جهت حذف ۱ میلی گرم در لیتر کلرامین، ۱و۴ میلی گرم در لیتر کلرین و ۰.۳۳ میلی گرم در لیتر آمونیاک در نظر گرفته شده است.


اگر مقدار کلرامین آب را به صورت دقیق اندازه گیری کرده اید و می خواهید مقدار مناسب برای حذف آن را محاسبه کنید از فرمول زیر کمک بگیرد.

X=L*C

در این فرمول C مقدار کلرامین بر حسب میلی گرم در لیتر، L لیتاژ آب مورد نظر و X مقدار ماده مصرفی بر حسب میلی گرم می باشد.

میزان کلرامین (میلی گرم در لیتر)
حجم آکواریوم (لیتر)
محاسبه
میزان مصرف (میلی لیتر)
میزان کلرامین (میلی گرم در لیتر)
حجم آکواریوم (لیتر)
محاسبه
میزان مصرف (میلی لیتر)

اگر مقدار کلرین آب را به صورت دقیق اندازه گیری کرده اید و می خواهید مقدار مناسب برای حذف آن را محاسبه کنید از فرمول زیر کمک بگیرید.

X=0.7*L*n

در این فرمول n مقدار کلرین بر حسب میلی گرم در لیتر، L لیتراژ آب مورد نظر و X مقدار ماده مصرفی برحسب میلی گرم می باشد.


اگر مقدار آمونیاک را به صورت دقیق اندازه گیری کرده و می خواهید مقدار مناسب برای حذف آن را محاسبه کنید از فرمول زیر کمک بگیرید.

X=3*L*a

در این فرمول a مقدار آمونیاک بر حسب میلی گرم در لیتر، L لیتراژ آب آکواریوم شما و X مقدار ماده مصرفی بر حسب میلی گرم کی می باشد.


می توانید از این محصول به صورت مستقیم در آب آکواریوم استفاده کنید، اما بهتر است ابتدا آن را در مقداری آب حل کرده و بعد به آکواریوم اضافه کنید. اگر قصد اضافه کردن آن به صورت مستقیم به آکواریوم را دارید حتما مقدار دقیق را به کمک فرمول های ارائه شده اندازه گیری کنید. برای حذف مقادیر بسیار بالای کلر می توانید از مقدار دو برابر استاندارد هم استفاده کنید. برای حذف اضطراری نیتریت و نیترات لازم است مقدار مصرف را ۴ برابر مقدار استاندارد در نظر بگیرید. اگر دمای آب بالای ۳۰ درجه سانتیگراد است به صورت خودکار مقدار کلرین و کلرامین در آب کاهش پیدا می کند و بهتر است نصف دوز پیشنهادی استفاده شود.

کــلــمات کـلیــدی

نظـرات کاربـران

شما نیز می توانید نظر خود را در اینجا ثبت کنید.

متن نظر شما:
ثــــبــــت