ضد استرس (استرس گارد)

ضد استرس (استرس گارد)

سیکم (سیچم)

توضیح کوتاه

استرس گارد یک محصول پیشرفته جهت ایجاد یک لایه محافظ در برابر آلودگی ها بر روی بدن ماهی است. این محصول در کاهش استرس ناشی از افزایش مقدار آمونیاک سمی در آب ماهی در زمان جابجایی و انتقال نقش دارد. این محصول با اتصال به پروتئین های موجود بر روی سطح زخم های سطحی جلوی بروز عفونت های اولیه و ثانویه را خواهد گرفت. این محصول با تمامی داروهای موجود همچنین داروهای حاوی مس سازگار است. این محصول باعث ایجاد سطوح پوشش دهنده بر روی سطح فیلتر ها در آکواریوم شما نمی شود.

اشتراک مطلب

لیست قیمت

کد مدل توضیحات قیمت (تومان) تخفیف بن دریافتی اطلاع بده
11934 50 mL - - - - نا موجود
11935 100 mL - - - - نا موجود
11936 250 mL - - - - نا موجود
11937 500 mL - - - - نا موجود
11938 4 L - - - - نا موجود

مـــــشـــخـــصـــات

مدل 50 mL 100 mL 250 mL 500 mL 4 L
حجم 50 ml 100 ml 250 ml 500 ml 4000 ml
مناسب برای آب شور بلی بلی بلی بلی بلی
مناسب برای آب شیرین بلی بلی بلی بلی بلی
شرکت سازنده Seachem Seachem Seachem Seachem Seachem

اطـلاعـات تـکمـیـلـی

مزایای استفاده

  • کاهش دهنده استرس ماهی ها در زمان جابجایی و انتقال
  • ضد عفونی کننده ماهی
  • بهبود دهنده سلامت
  • ماهیان آب شور و شیرین


از عمده دلایل تاثیر بالای استفاده از این محصول بر روی ماهی ها در زمان جابجایی وجود پروتئین های فعال در این محصول است که با قرار گرفتن بر روی زخم و ترکیب با بافت های آسیب دیده به ماهی در ترمیم این بافت ها کمک می کند. توجه داشته باشید که بسیاری از محصولات مشابه در بازار ساختار اسیدی داشته و برخی از آنها بسیار اسیدی هستند و می توانند به سرعت مقدار pH را در ظرف جابجایی ماهی کاهش دهند. استرس گارد دارای pH ۷ می باشد و هیچگونه تاثیری بر روی مقدار pH در آب آکواریوم شما نخواهد گذاشت. به جرات می توان گفت هیچ یک از محصولات مشابه در بازار نمی تواند با این محصول رقابت کند.


راهنمای استفاده

می توانید ۲.۵ تا ۵ میلی لیتر (نصف درب یا یک درب) از این محصول را برای هر ۴۰ لیتر از آب آکواریوم به صورت روزانه استفاده کنید تا زمانی که نشانه های استرس و جراحت بر روی بدن ماهی شما از بین برود. استفاده از این محصول تا دو برابر میزان بیان شده مجاز می باشد.

کــلــمات کـلیــدی

نظـرات کاربـران

شما نیز می توانید نظر خود را در اینجا ثبت کنید.

متن نظر شما:
ثــــبــــت