جذب کننده مس کوپریسرب
جذب کننده مس کوپریسربجذب کننده مس کوپریسرب

جذب کننده مس کوپریسرب

سیکم (سیچم)

توضیح کوتاه

این محصول یک جاذب قوی مس و فلزات سنگین است. این محصول می تواند با سرعت بیشتر و بسیار موثر تر از کربن در مواقع اضطراری اقدام به جذب مس نماید. این محصول تمام انواع فرم های شیمیایی مس را از آب جذب کرده و حتی می توان از آن به عنوان بستر آکواریوم نیز استفاده کرد. این محصول برای جذب دائمی مس در تانک های خاص نگهداری بی مهرگان بخصوص در تانک هایی با بستر هایی با قابلیت آزاد سازی مس و فلزات سنگین مناسب است.

اشتراک مطلب

لیست قیمت

کد مدل توضیحات قیمت (تومان) تخفیف بن دریافتی اطلاع بده
11943 100 mL - - - - نا موجود
11944 250 mL - - - - نا موجود
11945 500 mL - - - - نا موجود
11946 4 L - - - - نا موجود

مـــــشـــخـــصـــات

مدل 100 mL 250 mL 500 mL 4 L
حداکثر اندازه آکواریم 240 liter 600 liter 1200 liter 9600 liter
حجم 100 ml 250 ml 500 ml 4000 ml
مناسب برای آب شور بلی بلی بلی بلی
مناسب برای آب شیرین بلی بلی بلی بلی
شرکت سازنده Seachem Seachem Seachem Seachem

اطـلاعـات تـکمـیـلـی

مزایای استفاده

  • یک جذب کننده قدرتمند مس و فلزات سنگین
  • رزین اختصاصی برای برقراری پیوندهای چندگانه با مس
  • حذف تمامی انواع ترکیبات مساین محصول در مقایسه با محصولات مشابه بسیار کارآمد بوده و قادر است هم در آب شیرین و هم در آب شور به شکل موثری عمل نماید. بسیار از محصولات تنها قادر به جذب یون ها با بار مثبت هستند و تاثیری بر روی ترکیبات مس و یا فلزات سنگین با بار منفی و یا خنثی ندارند.


راهنمای استفاده

می توانید هر ۲۵۰ میلی لیتر از این محصول را به ازاء هر ۶۰۰ لیتر از آب آکواریوم برای حذف ۱۲ میلی گرم در لیتر از مس استفاده کنید. لازم است این مواد در کیسه های مخصوص فیلتر قرار داده شود. برای گرفتن نتیجه بهتر لازم است کیسه مواد در مسیر جریان بالای آب قرار بگیرد و آب به خوبی از میان آن عبور داده شود. برای حذف تمامی ترکیبات غیر قابل اندازه گیری مس بهتر است برای مدت ۲ هفته بعد از نمایش مقدار صفر توسط کیت های تست این مواد را در آکواریوم نگهدارید. می توانید از این مواد در راکتور های مخصوص شیمیایی برای گرفتن نتیجه کامل استفاده کنید.

نشانه کامل شدن ظرفیت جذب این مواد تغییر رنگ آنها به آبی تیره و مشکی است. در این صورت لازم است مواد را شارژ کرده و یا تعویض نمایید.


شارژ دوباره

یک ظرف غیر فلزی را با نسبت ۲ فنجان آب و یک دوم فنجان اسید هیدروکلریک به اندازه ای پر کرده که تمام مواد درون مایع قرار بگیرد. ظرف را در مکان مناسب و دور از دسترس کودکان برای مدت ۱ ساعت قرار دهید. مواد را با آب به طور کامل شستشو دهید. در صورت نیاز و برای برگرداندن مواد به رنگ اصلی خود در صورت امکان این مرحله را تکرار کنید. لازم است از بی کربنات سدیم استفاده کرده و تا زمانی که ترکیب تولید کف می کند مواد را در داخل بی کربنات نگهدارید. حال می توانید مواد را به خوبی شستشو داده و دوباره از آنها استفاده کنید.

در صورتی که بعد از چند مرتبه اسید شویی مواد به رنگ اصلی خود برنگشتند بعد از شستشو با بی کربنات می توانید از آنها به عنواد Purigen و یا HyperSorb استفاده کنید.

کــلــمات کـلیــدی

نظـرات کاربـران

فرید نجات بخش (1398/06/27  17:17): 0+

سلام
این محصول پس از اشباع شدن اگر احیا نشود خاصیت خود را از دست خواهد داد ولی ضرری نخواهد داشت.

Heshmalek@gmail.com(1398/02/15  23:55): 0+

سلام
در صورت ترکیب با بستر در تانکهای بی مهرگان طول عمر انها چه مقدار هست و آیا احتیاج به خارج کردن انها از تانک هست؟
در بستر آیا در درازمدت اشباع نخواهد شد و مواد جذب شده را پس نخواهد داد؟

شما نیز می توانید نظر خود را در اینجا ثبت کنید.

متن نظر شما:
ثــــبــــت