جذب کننده مواد زائد آلی هایپرسرب
جذب کننده مواد زائد آلی هایپرسربجذب کننده مواد زائد آلی هایپرسرب

جذب کننده مواد زائد آلی هایپرسرب

سیکم (سیچم)

توضیح کوتاه

این محصول ترکیبی از مواد جذب کننده مختلف بوده که عملکری بسیار بالا تر از مواد ترکیبی شیمیایی و کربن در جذب مواد زائد ارگانیک دارد. این محصول به صورت ویژه ظرفیت بالایی در جذب مواد الی زائد، مواد سمی و آلودگی ها از آب دارد. در آب شیرین می تواند به حفظ تعادل یونی و کنترل میزان آمونیاک، نیتریت و نیترات کمک کند. به راحتی می توان این محصول را به کمک سفید کننده های معمول خانگی شارژ کنید. این محصول در آکواریوم های آب شور و شیرین قابل استفاده است.

اشتراک مطلب

لیست قیمت

کد مدل توضیحات قیمت (تومان) تخفیف بن دریافتی اطلاع بده
11953 100 mL - - - - نا موجود
11954 250 mL - - - - نا موجود
11955 2 L - - - - نا موجود
11956 4 L - - - - نا موجود

مـــــشـــخـــصـــات

مدل 100 mL 250 mL 2 L 4 L
حداکثر اندازه آکواریم 120 liter 300 liter 2400 liter 4800 liter
حجم 100 ml 250 ml 2000 ml 4000 ml
مناسب برای آب شور بلی بلی بلی بلی
مناسب برای آب شیرین بلی بلی بلی بلی
شرکت سازنده Seachem Seachem Seachem Seachem

اطـلاعـات تـکمـیـلـی

مزایای استفاده

  • ظرفیت بسیار بالا برای جذب مواد زائد آلی
  • ترکیبی از انواع مواد جاذب
  • جایگزین اقتصادی برای کربن
  • بدون تاثیر بر روی pH و یا مواد معدنی و عناصر نادر


راهنمای استفاده

حتما از کیسه های مخصوص مواد فیلتراسیون برای استفاده از این محصول کمک بگیرید. هر ۲۵۰ میلی لیتر از این محصول را برای ۳۰۰ لیتر آب در نظر بگیرید. بهتر است قبلا مصرف با آب شیرین شستشو داده شود. نشانه پایان عمر این مواد تغییر رنگ آنها از زرد به قهوه ای تیره است. در این صورت لازم است شارژ شده و یا تعویض شوند.


شارژ دوباره

یک ترکیب با نسبت یک به یک از ماده سفید کننده ساده خانگی و آب (یک ماده سفید کننده حدود ۸ درصد، بدون بو و ترکیبات شیمیایی دیگر را در نظر بگیرید) را در یک ظرف غیر فلزی آماده کرده و این مواد را برای ۲۴ ساعت درون آن قرار دهید (ظرف را در مکان مناسب و دور از دسترس کودکان قرار دهید). مواد را به خوبی شستشو داده و در یک ظرف برای مدت ۸ ساعت به هراه آب و یک ماده ضد کلر مثل Prime قرار دهید. برای استفاده از این مواد در آکواریوم های آب شیرین لازم است برای مدت ۴ ساعت این مواد را در محلولی حاوی آب و ۲ قاشق غذا خوری از یک بافر مخصوص آکواریوم های آب شیرین مثل Discus Buffer به ازاء هر پیمانه آب قرار دهید. در این صورت دوباره باید بتوانید رنگ اصلی مواد را مشاهده کنید که نشان دهنده آماده بودن آنها برای استفاده دوباره است.

نکته

در هنگام استفاده مجدد نباید اثار و بویی از مواد سفید کننده بر روی مواد باقی مانده باشد. در این صورت بهتر است مواد را در یک ظرف آب برای چند ساعت ریخته و مقدار کلرین یا کلرامین را اندازه گیری کنید.

کــلــمات کـلیــدی

نظـرات کاربـران

شما نیز می توانید نظر خود را در اینجا ثبت کنید.

متن نظر شما:
ثــــبــــت