جذب کننده مواد آلی پوریژن
جذب کننده مواد آلی پوریژنجذب کننده مواد آلی پوریژن

جذب کننده مواد آلی پوریژن

سیکم (سیچم)

توضیح کوتاه

یک ساختار شیمیایی جذب کننده بسیار پیشرفته که با هیچ یک از ساختار فیلتراسیون موجود قابل مقایسه نمی باشد. این محصول تنها یک حذف کننده مواد از طریق فرایند های جذب یونی نمی باشد و در حقیقت با ساختار بسیار پیشرفته پلیمری باعث به دام افتادن مواد آلی در آب با ظرفیت بسیار بالا و در برخی مواد تا ۵۰۰ درصد بالاتر از محصولات مشابه در بازار. این محصول به کنترل مقادیر آمونیاک، نیتریت و نیترات با حذف مواد آلی نیتروژن دار از آب کمک می کند که تا قبل از تبدیل شدن به مواد سمی از آب جدا شوند. این محصول تاثیری بر روی عناصر نادر و مواد معدنی نداشته و به شکل چشم گیری بر روی افزایش میزان ردوکس Redox (ORP) تاثیر می گذارد. این محصول تاثیر بسیار قابل توجهی بر روی شفافیت آب نیز خواهد داشت. رنگ این محصول در زمان نیاز به شارژ و یا تعویض تیره شده و به سادگی به کمک محلول های سفید کننده ساده خانگی قابل شارژ می باشد. از این محصول می توانید در آکواریوم های آب شور و شیرین استفاده کنید.

اشتراک مطلب

لیست قیمت

کد مدل توضیحات قیمت (تومان) تخفیف بن دریافتی اطلاع بده
12007 100 mL - - - - نا موجود
12008 250 mL - - - - نا موجود
12009 500 mL - - - - نا موجود
12010 1 L - - - - نا موجود
12011 2 L - - - - نا موجود
12012 4 L - - - - نا موجود

مـــــشـــخـــصـــات

مدل 100 mL 250 mL 500 mL 1 L 2 L 4 L
حداکثر اندازه آکواریم 400 liter 1000 liter 1000 liter 4000 liter 8000 liter 16000 liter
حجم 100 ml 250 ml 500 ml 1000 ml 2000 ml 4000 ml
مناسب برای گیاه بلی بلی بلی بلی بلی بلی
مناسب برای آکواریم های تپه مرجانی بلی بلی بلی بلی بلی بلی
مناسب برای آب شور بلی بلی بلی بلی بلی بلی
مناسب برای آب شیرین بلی بلی بلی بلی بلی بلی
شرکت سازنده Seachem Seachem Seachem Seachem Seachem Seachem

اطـلاعـات تـکمـیـلـی

مزایای استفاده

  • ظرفیت بسیار بالا برای جذب مواد آلی
  • ظرفیت گسترش یافته با استفاده از ترکیب ساختار کروی و ایجاد بیشترین سطح در تماس
  • کمک به کنترل آمونیاک، نیتریت، نیترات
  • تغییر رنگ مشخص در زمان نیاز به شارژ و تعویضراهنمای استفاده

قبل از مصرف به خوبی با آب شستشو داده شود. لازم است این مواد در یک کیسه توری با اندازه چشمه ۱۸۰ میکرون ریخته شود. هر ۲۵۰ میلی لیتر از این محصول برای ۱۰۰۰ لیتر آب در یک بازه زمانی حدود ۶ ماه کافی می باشد. زمانی که رنگ دانه بندی ها تغییر کرده و به قهوه ای تیره و یا مشکی تبدیل شود زمانی است که لازم است مواد شارژ شده و یا تعویض شود.

شارژ دوباره

یک ترکیب با نسبت یک به یک از ماده سفید کننده ساده خانگی و آب (یک ماده سفید کننده حدود ۸ درصد، بدون بو و ترکیبات شیمیایی دیگر را در نظر بگیرید) را در یک ظرف غیر فلزی آماده کرده و این مواد را برای ۲۴ ساعت درون آن قرار دهید (ظرف را در مکان مناسب و دور از دسترس کودکان قرار دهید). مواد را به خوبی شستشو داده و در یک ظرف برای مدت ۸ ساعت به هراه آب و یک ماده ضد کلر مثل Prime قرار دهید. برای استفاده از این مواد در آکواریوم های آب شیرین لازم است برای مدت ۴ ساعت این مواد را در محلولی حاوی آب و ۲ قاشق غذا خوری از یک بافر مخصوص آکواریوم های آب شیرین مثل Discus Buffer به ازاء هر پیمانه آب قرار دهید. در این صورت دوباره باید بتوانید رنگ اصلی مواد را مشاهده کنید که نشان دهنده آماده بودن آنها برای استفاده دوباره است.

در هنگام استفاده مجدد نباید اثار و بویی از مواد سفید کننده بر روی مواد باقی مانده باشد. در این صورت بهتر است مواد را در یک ظرف آب برای چند ساعت ریخته و مقدار کلرین یا کلرامین را اندازه گیری کنید.

کــلــمات کـلیــدی

نظـرات کاربـران

ایمان جعفری (1399/04/24  10:16): 0+

بسته ۱۰۰ میل توی بگ هست. توی زمان بعد از سیکل توی شفافیت آب خیلی عالیه.

شما نیز می توانید نظر خود را در اینجا ثبت کنید.

متن نظر شما:
ثــــبــــت