غذای پولکی کلوریلا

توضیح کوتاه

این محصول برای تغذیه انواع ماهیان گیاه خوار در آکواریوم های آب شور و شیرین مناسب است. این محصول یک غذای عالی با فرمولاسیون مخصوص شامل تمامی مواد غذایی مورد نیاز آبزیان است. منبع کاملی از آنزیم ها، مواد معدنی، ویتامین ها، آمینو اسید ها و دیگر مواد غذایی لازم برای آبزیان در این غذا وجود دارد. این غذا به صورت اختصاصی برای تامین نیاز های تغذیه در ماهیان گیاه خوار طراحی شده است وشامل جلبک اسپیرولینا است که به شکل غذای پولکی فراوری شده است. این غذا شامل مقادیر متناسبی از عصاره سیر برای افزایش اشتهاء ماهی ها، افزایش رنگ و بهبود شرایط کلی و سلامت در ماهیان است.

اشتراک مطلب

لیست قیمت

کد مدل توضیحات قیمت (تومان) تخفیف بن دریافتی اطلاع بده
12036 15 g - - - - بـه زودی
12037 30 g - - - - بـه زودی
12038 50 g - - - - بـه زودی
12039 100 g - - - - بـه زودی
12040 500 g - - - - بـه زودی

مـــــشـــخـــصـــات

مدل 15 g 30 g 50 g 100 g 500 g
وزن 15 g 30 g 50 g 100 g 500 g
مناسب برای آب شور بلی بلی بلی بلی بلی
مناسب برای آب شیرین بلی بلی بلی بلی بلی
شرکت سازنده Seachem Seachem Seachem Seachem Seachem

اطـلاعـات تـکمـیـلـی

مزایای استفاده

  • یک وعده غذایی کامل و طبیعی ایده‌آل برای انواع آبزیان گیاه خوار و همه چیز خوار
  • کلوریلا (رنگدانه های سبز گیاهی) جلبکی از جمله بهترین منابع پروتئینی، اسید های چرب اشباع نشده، کربوهیدرات ها، فیبرها، مواد معدنی و ویتامین ها است.
  • شامل منابع غذایی مناسب و کامل جهت افزایش میزان جذب و کاهش مواد زائد برای افزایش قدرت سیستم ایمنی بدن ماهی ها و بی مهره ها
این محصول شامل مقادیر بالایی از ویتامین C نیز می باشد که از فاکتور های لازم برای بهبود بافت های آسیب دیده است. این ویتامین نقش بسیار مهمی در رشد و سلامت بیشتر ماهیان دارد.

این محصول همچنین شامل مقادیر مناسبی از پروتئین ها برای رشد ماهی ها است. استفاده از این محصول برای ماهیانی که انرژی پایینی دارند پیشنهاد می شود. این غذا با توجه به درصد جذب بسیار بالایی که دارد کمترین میزان تولید مواد دفعی در بدن ماهیان را باعث می شود و به تمیز ماندن و حفظ کیفیت آب کمک می کند. این غذا شرایط رشد طبیعی و نمایش و بروز رنگ های طبیعی در بدن ماهی ها را باعث می شود.

کــلــمات کـلیــدی

نظـرات کاربـران

شما نیز می توانید نظر خود را در اینجا ثبت کنید.

متن نظر شما:
ثــــبــــت