غذای پولکی دیسکس

توضیح کوتاه

این غذا شامل تمامی مواد غذایی و پروتئینی لازم برای دیسکس ها است. این محصول شامل مواد اولیه با کیفیت بسیار بالا مثل ماهی، اسکوئی و کرم خاکی است. مشابه تمامی انواع غذاهای شرکت سیچم این محصول نیز شامل سبزینه های جلبکی است که دامنه مناسبی از ویتامین ها، آمینو اسید ها و دیگر منابع غذایی مورد نیاز تمامی آبزیان را فراهم می کنند. از طرف دیگر این محصول با عصاره سیر غنی سازی شده است که می تواند در افزایش قدرت سیستم ایمنی بدن ماهی ها در مبارزه با عوامل مختلف بیماری را بسیار موثر باشد.

اشتراک مطلب

لیست قیمت

کد مدل توضیحات قیمت (تومان) تخفیف بن دریافتی اطلاع بده
12046 15 g - - - - بـه زودی
12047 30 g - - - - بـه زودی
12048 50 g - - - - بـه زودی
12049 100 g - - - - بـه زودی
12050 500 g - - - - بـه زودی

مـــــشـــخـــصـــات

مدل 15 g 30 g 50 g 100 g 500 g
وزن 15 g 30 g 50 g 100 g 500 g
مناسب برای آب شیرین بلی بلی بلی بلی بلی
شرکت سازنده Seachem Seachem Seachem Seachem Seachem

اطـلاعـات تـکمـیـلـی

مزایای استفاده

  • غنی شده با عصاره سیر برای افزایش تمایل ماهیان سخت گیر به خورد غذا و افزایش اشتهاء
  • پروتئین بالا به همراه انواع ویتامین ها و مواد معدنی
  • ساختار پروتئینی مناسب و قابل هضم برای انواع آبزیان که باعث کاهش میزان مواد زائد تولید توسط ماهی ها و جذب بیشتر غذای خورده شده می شود.
این محصول شامل مقادیر بالایی از ویتامین C نیز می باشد که از فاکتور های لازم برای بهبود بافت های آسیب دیده است. این ویتامین نقش بسیار مهمی در رشد و سلامت بیشتر ماهیان دارد.

این محصول همچنین شامل مقادیر مناسبی از پروتئین ها برای رشد ماهی ها است. استفاده از این محصول برای ماهیانی که انرژی پایینی دارند پیشنهاد می شود. این غذا با توجه به درصد جذب بسیار بالایی که دارد کمترین میزان تولید مواد دفعی در بدن ماهیان را باعث می شود و به تمیز ماندن و حفظ کیفیت آب کمک می کند. این غذا شرایط رشد طبیعی و نمایش و بروز رنگ های طبیعی در بدن ماهی ها را باعث می شود.

کــلــمات کـلیــدی

نظـرات کاربـران

شما نیز می توانید نظر خود را در اینجا ثبت کنید.

متن نظر شما:
ثــــبــــت