غذای پولکی گلدفیش

توضیح کوتاه

فرمول این غذا با توجه به تمامی نیاز های تغذیه ماهیان گلدفیش تهیه شده است. مشابه دیگر محصولات غذایی شرکت سیچم این غذا نیز حاوی کلوریلای جلبکی است که به عنوان یک منبع عالی از ویتامین ها، آمینو اسید ها و منابع غذایی اصلی مناسب برای انواع آبزیان شناخته شده است. این ساختار به عنوان یک غذای عالی برای تغذیه آبزیان بحساب می آید و منبع اصلی آن جلبک های اسپرولینا است که در این غذا از آنها استفاده شده است. این محصول حاوی عصاره سیر نیز بوده که به صورت طبیعی به افزایش قدرت سیستم ایمنی بدن ماهی ها کمک می کند و توانایی آنها در مقابله با عوامل بیماری زا را افزایش می دهد.

اشتراک مطلب

لیست قیمت

کد مدل توضیحات قیمت (تومان) تخفیف بن دریافتی اطلاع بده
12051 15 g - - - - نا موجود
12052 30 g - - - - نا موجود
12053 50 g - - - - نا موجود
12054 100 g - - - - نا موجود
12055 500 g - - - - نا موجود

مـــــشـــخـــصـــات

مدل 15 g 30 g 50 g 100 g 500 g
وزن 15 g 30 g 50 g 100 g 500 g
مناسب برای آب شیرین بلی بلی بلی بلی بلی
شرکت سازنده Seachem Seachem Seachem Seachem Seachem

اطـلاعـات تـکمـیـلـی

مزایای استفاده

  • حاوی پروتئین بالا و غنی شده با ویتامین و مواد معدنی
  • حاوی عصاره سیر، سبزینه های جلبکی و ویتامین C
  • ساختار پروتئینی مناسب و قابل هضم برای انواع آبزیان که باعث کاهش میزان مواد زائد تولید توسط ماهی ها و جذب بیشتر غذای خورده شده می شود.
این محصول شامل مقادیر بالایی از ویتامین C نیز می باشد که از فاکتور های لازم برای بهبود بافت های آسیب دیده است. این ویتامین نقش بسیار مهمی در رشد و سلامت بیشتر ماهیان دارد.

این محصول همچنین شامل مقادیر مناسبی از پروتئین ها برای رشد ماهی ها است. استفاده از این محصول برای ماهیانی که انرژی پایینی دارند پیشنهاد می شود. این غذا با توجه به درصد جذب بسیار بالایی که دارد کمترین میزان تولید مواد دفعی در بدن ماهیان را باعث می شود و به تمیز ماندن و حفظ کیفیت آب کمک می کند. این غذا شرایط رشد طبیعی و نمایش و بروز رنگ های طبیعی در بدن ماهی ها را باعث می شود.

کــلــمات کـلیــدی

نظـرات کاربـران

شما نیز می توانید نظر خود را در اینجا ثبت کنید.

متن نظر شما:
ثــــبــــت