غذای پولکی دریایی

توضیح کوتاه

این غذا تمامی نیاز های تغذیه و مواد معدنی را برای سلامت و رشد ماهیان دریایی را در یک ساختار خوشمزه و گوارا در اختیار آنها قرار می دهد. این غذا بر پایه پروتئین های گرفته شده از گوشت ماهیان دریایی، میگو و کریل برای ایجاد یک ساختار طبیعی تغذیه برای ماهیان دریایی ساخته شده است. مشابه دیگر محصولات غذایی شرکت سیچم این محصول نیز شامل کلوریلای جلبکی است که از جمله منابع شناخته شده حاوی آنزیم، ویتامین بخصوص ویتامین های B و مواد معدنی است. جلبک اسپیرولینا منبع اصلی تامین کلوریلای جلبکی در این محصول است. وجود عصاره سیر در این غذا استقبال ماهیان از آن را افزایش داده و باعث افزایش اشتهای آنها می شود. از طرف دیگر وجود ویتامین C و عصاره سیر باعث افزایش قدرت سیستم ایمنی بدن ماهی ها شده و توانایی آنها در مقابله با انواع عوامل بیماری زا را افزایش می دهد.

اشتراک مطلب

لیست قیمت

کد مدل توضیحات قیمت (تومان) تخفیف بن دریافتی اطلاع بده
12056 15 g - - - - بـه زودی
12057 30 g - - - - بـه زودی
12058 50 g - - - - بـه زودی
12059 100 g - - - - بـه زودی
12060 500 g - - - - بـه زودی

مـــــشـــخـــصـــات

مدل 15 g 30 g 50 g 100 g 500 g
وزن 15 g 30 g 50 g 100 g 500 g
مناسب برای آب شور بلی بلی بلی بلی بلی
شرکت سازنده Seachem Seachem Seachem Seachem Seachem

اطـلاعـات تـکمـیـلـی

مزایای استفاده

  • غنی شده با عصاره سیر، کلوریلای جلبکی و ویتامین C برای بهبود سلامتی و شادابی
  • حاوی مقادیر بالایی از پروتئین دریایی که با انواع ویتامین ها و مواد معدنی غنی سازی شده است.
  • حاوی مقادیر متناسب از اشتها آور برای تشویق ماهیان سختگیر به تغذیه
  • ساختار پروتئینی مناسب و قابل هضم برای انواع آبزیان که باعث کاهش میزان مواد زائد تولید توسط ماهی ها و جذب بیشتر غذای خورده شده می شود.
این محصول شامل مقادیر بالایی از ویتامین C نیز می باشد که از فاکتور های لازم برای بهبود بافت های آسیب دیده است. این ویتامین نقش بسیار مهمی در رشد و سلامت بیشتر ماهیان دارد.

این محصول همچنین شامل مقادیر مناسبی از پروتئین ها برای رشد ماهی ها است. استفاده از این محصول برای ماهیانی که انرژی پایینی دارند پیشنهاد می شود. این غذا با توجه به درصد جذب بسیار بالایی که دارد کمترین میزان تولید مواد دفعی در بدن ماهیان را باعث می شود و به تمیز ماندن و حفظ کیفیت آب کمک می کند. این غذا شرایط رشد طبیعی و نمایش و بروز رنگ های طبیعی در بدن ماهی ها را باعث می شود.

کــلــمات کـلیــدی

نظـرات کاربـران

شما نیز می توانید نظر خود را در اینجا ثبت کنید.

متن نظر شما:
ثــــبــــت