غذای پولکی تروپیکال

توضیح کوتاه

این غذا می تواند تمامی نیاز های تغذیه مربوط به ماهیان تروپیکال را برآورده نماید. مشابه تمامی محصولات غذایی شرکت سیچم این غذا نیز بر پایه کلوریلای جلبکی طراحی و ساخته شده است که این ماده به عنوان منبع اصلی تامین ویتامین ها، مواد معدنی و آمینو اسید های مناسب برای تغذیه حیوانات دریایی شناخته می شود. این غذا نیز حاوی جلبک اسپیرولینا است که به عنوان منبع اصلی کلوریلای جلبکی می باشد. این غذا با عصاره سیر و ویتامین C غنی سازی شده که در ضمن افزایش تمایل ماهی ها برای تغذیه به افزایش قدرت سیستم ایمنی بدن آنها نیز کمک می کند.

اشتراک مطلب

لیست قیمت

کد مدل توضیحات قیمت (تومان) تخفیف بن دریافتی اطلاع بده
12079 15 g - - - - بـه زودی
12080 30 g - - - - بـه زودی
12081 50 g - - - - بـه زودی
12082 100 g - - - - بـه زودی
12083 500 g - - - - بـه زودی

مـــــشـــخـــصـــات

مدل 15 g 30 g 50 g 100 g 500 g
وزن 15 g 30 g 50 g 100 g 500 g
مناسب برای آب شیرین بلی بلی بلی بلی بلی
شرکت سازنده Seachem Seachem Seachem Seachem Seachem

اطـلاعـات تـکمـیـلـی

مزایای استفاده

  • پروتئین بالا و غنی شده با ویتامین ها و مواد معدنی
  • به همراه عصاره سیر، کلوریلای جلبکی و ویتامین C
  • ساختار پروتئینی مناسب و قابل هضم برای انواع آبزیان که باعث کاهش میزان مواد زائد تولید توسط ماهی ها و جذب بیشتر غذای خورده شده می شود.
این محصول شامل مقادیر بالایی از ویتامین C نیز می باشد که از فاکتور های لازم برای بهبود بافت های آسیب دیده است. این ویتامین نقش بسیار مهمی در رشد و سلامت بیشتر ماهیان دارد.

این محصول همچنین شامل مقادیر مناسبی از پروتئین ها برای رشد ماهی ها است. استفاده از این محصول برای ماهیانی که انرژی پایینی دارند پیشنهاد می شود. این غذا با توجه به درصد جذب بسیار بالایی که دارد کمترین میزان تولید مواد دفعی در بدن ماهیان را باعث می شود و به تمیز ماندن و حفظ کیفیت آب کمک می کند. این غذا شرایط رشد طبیعی و نمایش و بروز رنگ های طبیعی در بدن ماهی ها را باعث می شود.

کــلــمات کـلیــدی

نظـرات کاربـران

شما نیز می توانید نظر خود را در اینجا ثبت کنید.

متن نظر شما:
ثــــبــــت