شفاف کننده آب شیرین کلریفای FW

شفاف کننده آب شیرین کلریفای FW

برایتول آکواتیکس

توضیح کوتاه

شفافیت آب خالص ممکن به واسطه حضور انواع مختلفی از ذرات معلق دچار مشکل شود. این ذرات ممکن است از شامل انواع پلانکتون ها، ذرات غذای خورده نشده، فضولات آبزیان، پوست ها و فلس های آبزیان باشد. این ذرات در برخی موارد به قدری کوچک هستند که با جریان آب در آب جابجا شده و به سادگی توسط فیلتر فیزیکی از مسیر جریان آب خارج نمی شوند. این محصول با وجود بارهای الکتریکی که دارد می تواند این ذرات را به خود جذب کرده و تشکیل یک توده بزرگتر را بدهند که در این صورت به سادگی توسط ساختار فیلتراسیون فیزیکی قابل حذف می باشند. این محصول برای بهبود کیفیت ظاهری آب و کاهش کدورت در مواقع اضطراری در آکواریوم های عمومی بسیار مناسب است.

اشتراک مطلب

لیست قیمت

کد مدل توضیحات قیمت (تومان) تخفیف بن دریافتی اطلاع بده
12118 125ml - - - - نا موجود
12119 250ml - - - - نا موجود
12120 500ml - - - - نا موجود
12121 2L - - - - نا موجود
12122 20L - - - - نا موجود
12123 210L - - - - نا موجود

مـــــشـــخـــصـــات

مدل 125ml 250ml 500ml 2L 20L 210L
حجم 125 ml 250 ml 500 ml 2000 ml 20000 ml 210000 ml
مناسب برای گیاه بلی بلی بلی بلی بلی بلی
مناسب برای آکواریم های تپه مرجانی خیر خیر خیر خیر خیر خیر
مناسب برای آب شور خیر خیر خیر خیر خیر خیر
مناسب برای آب شیرین بلی بلی بلی بلی بلی بلی
شرکت سازنده Brightwell Aquatics Brightwell Aquatics Brightwell Aquatics Brightwell Aquatics Brightwell Aquatics Brightwell Aquatics

مــــــوارد مـــرتــــبــــــط

اطـلاعـات تـکمـیـلـی

مزایای استفاده

  • افزایش شفافیت آب در آکواریوم های آب شیرین با آب کدر
  • متصل کننده تمامی ذرات کوچک در آب آکواریوم و ایجاد امکان خارج کردن آنها توسط سیستم فیلتراسیون فیزیکی
  • فرمول اختصاصی برای استفاده در محیط های آب شیرین (غیر قابل استفاده در آب شور)
  • قابل استفاده در انواع آکواریوم های آب شیرین و بی خطر برای انواع ماهی ها، بی مهرگان و گیاهان آب شیرین

این محصول برای استفاده دائمی در آکواریوم مناسب نیست و در صورت وجود هر گونه مشکل در ساختار گردش آب و فیلتراسیون لازم است مشکل مشخص شده و برطرف گردد. به هر ترتیب کنترل جمعیت آبزیان با توجه به شرایط آکواریوم و کنترل تغذیه و در نهایت انجام تست های دوره ای می تواند در حفظ کیفیت آب موثر بوده و نیاز شما از استفاده از این دست محصولات را کاهش دهد.

راهنمای استفاده

تحقیقات نشان داده است که ترکیبات مختلفی در آب شور و شیرین می توانند تاثیرات بهتری را در روند کاهش کدورت داشته باشند و این محصول به صوررت تخصصی برای استفاده در آکواریوم های آب شیرین طراحی شده و برای آکواریوم های آب شور باید از محصول Clarifi-SW استفاده شود.

به هیچ عنوان از این محصول به صورت مستقیم در آب آکواریوم استفاده نکنید زیرا ممکن است باعث تغییر pH و بروز شک در آکواریوم شما شود.

بهتر است مواد فیلتراسیون فیزیکی را قبل از استفاده از این محصول شستشو داده و یا در صورت نیاز تعویض کنید. در طول دوره استفاده از این محصول لازم است وضعیت فیلتراسیون فیزیکی به دقت بررسی شده تا در صورت لزوم فیلتر ها شستشو داده شوند.

مقدار پیشنهادی مصرف ۱ میلی لیتر به ازاء هر ۳۸ لیتر از آب آکواریوم است. بهتر است ابتدا مقدار مناسب را رقیق کرده و در مسیر جریان آب به تانک اضافه کنید. لازم است ۱۲ ساعت برای گرفتن نتیجه نهایی منتظر بمانید و در صورت نیاز فرایند را بعد از ۲۴ ساعت تکرار کنید. بیشترین میزان مجاز مصرف دو دوره در هر ۵ روز است. توجه داشته باشید که این محصول برای رفع کدورت به صورت دوره ای است و در صورت تکرار لازم است شرایط سیستم فیلتراسیون بررسی شود.

این محصول برای رفع رنگ آب (زرد شدگی آب) کاربردی نداشته و بر روی حذف مواد آلی تاثیری نخواهد داشت.

کــلــمات کـلیــدی

نظـرات کاربـران

شما نیز می توانید نظر خود را در اینجا ثبت کنید.

متن نظر شما:
ثــــبــــت