ضد سیانو باکترها

توضیح کوتاه

این محصول می تواند به صورت موثر و سریع مشکلات مربوط به سیانوباکترها را از روی صخره ها، مرجان ها و ماسه های بستر آکواریوم آب شور شما برطرف نماید. این محصول هیچ آسیبی به آبزیان موجود در آکواریوم شما نخواهد رساند و خواص باکتریایی مفیدی برای آکواریوم شما در پی خواهد داشت البته به شرط اینکه به درستی استفاده شود. این محصول برخلاف محصولات رایج باعث تغییر رنگ در آب آکواریوم نخواهد شد. کاملا برای استفاده در آکواریوم های مرجانی مناسب است به سرعت و بسیار موثر عمل می کند و حتی بر روی اسفنج ها نیز هیچ اثر منفی نخواهد گذاشت.

اشتراک مطلب

لیست قیمت

کد مدل توضیحات قیمت (تومان) تخفیف بن دریافتی اطلاع بده
12124 4 gr - - - - نا موجود

مـــــشـــخـــصـــات

اطـلاعـات تـکمـیـلـی

راهنمای استفاده

برای گرفتن بهترین نتیجه بهتر است ابتدا تمامی سیانوباکتر های موجود در آکواریوم خود را تا جای ممکن سیفون کرده و از آکواریوم خارج کنید. یک فنجان از آب آکواریوم را بردارید و ۱ پیمانه از این محصول را به ازاء هر ۳۸ لیتر از آب آکواریوم در آبی که از آکواریوم برداشتید حل کنید. بعد از حل شدن کامل مواد آن را در مسیر جریان آب در آکواریوم بریزید. لازم است پروتئین اسکیمر و سیستم تزریق ازن را خاموش کرده و مواد فیلتراسیون شیمیایی مثل زغال را از سیستم خارج کنید.

بعد از ۲۴ ساعت لازم است ۲۵ درصد آب آکواریوم را تعویض کرده و دوباره اسکیمر را روشن کنید. در صورت استفاده از ازن و یا زغال می توانید آنها را نیز دوباره به سیستم فیلتراسیون اضافه کنید. البته ممکن است تا چند ساعت میزان کف در پروتئین اسکیمر افزایش پیدا کند که کاملا طبیعی است. در صورتی که دوباره سیانوباکتر ها را در آکواریوم خود مشاهده کرده ۴۸ ساعت بعد دوباره ۲۵ درصد آب را تعویض کرده و درمان را تکرار کنید.

نکته

لازم است در زمان استفاده از این محصول pH آب آکواریوم بیشتر از ۸ باشد. بهترین زمان برای استفاده از این محصول در ساعت های اول روشن شدن سیستم روشنایی است. در ضمن تعویض ۲۵ درصد آب دقیقا ۲۴ ساعت بعد از تزریق الزامی است. به هیچ عنوان از این محصول بعد از خاموش شدن لامپ های آکواریوم استفاده نکنید.

کــلــمات کـلیــدی

نظـرات کاربـران

شما نیز می توانید نظر خود را در اینجا ثبت کنید.

متن نظر شما:
ثــــبــــت