از بین برنده کرم های پهن فلت ورم Rx

از بین برنده کرم های پهن فلت ورم Rx

بلو لایف

توضیح کوتاه

این محصول یک راه بسیار سریع، موثر و مطمئن برای مبارزه با کرم های پهن در آکواریوم های مرجانی یا فقط ماهی آب شور شما است. این محصول ابتکاری مانع از بروز اختلات بیلوژیک ناشی از حضور کرم های پهن بر روی مرجان ها در آکواریوم شما می شود. این محصول به راحتی می تواند به کمک جریان های آبی به تمامی غیر قابل دسترس بین صخره ها و مرجان ها نفوذ نماید. این محصول حاوی هیچگونه مواد شیمیایی، آنتی بیوتیک و افت کش ها نمی باشد. این محصول برای استفاده در آکواریوم های مرجانی مناسب است. استفاده از این محصول بسیار ساده است و توسط بسیاری از دامپزشکان مطرح توصیه شده است.

اشتراک مطلب

لیست قیمت

کد مدل توضیحات قیمت (تومان) تخفیف بن دریافتی اطلاع بده
12129 1 Oz (30ml) - - - - نا موجود

مـــــشـــخـــصـــات

اطـلاعـات تـکمـیـلـی

آماده سازی

سیستم درب قوطی این محصول بسیار قوی طراحی شده است و برای اولین بار ممکن است به سختی باز شود. این محصول به صورتی پودر در قوطی قرار گرفته و بعد از باز شدن لازم است تا ۹۸ درصد ظرفیت آن توسط آب RO پر شود. مقداری از بطری را حتما خالی نگهدارید. درب بطری را به خوبی بسته و بطری را به خوبی تکان دهید تا تمامی پودرها به خوبی حل شود.

راهنمای استفاده

تا جای ممکن کرم های لوله ای موجود را از آکواریوم با سیفون کردن آب خارج کنید. ۴ قطره از این محصول به ازاء هر ۳۸ لیتر به آب آکواریوم خود اضافه کنید. در هر ۲۴ ساعت تنها یک دوز از این محصول را در آکواریوم استفاده کنید. بهترین نتیجه را زمانی خواهید گرفت که در هر لحظه تنها یک قطره را در مسیر جریان آب اضافه کنید. زغال و پروتئین اسکیمر را از مدار خارج نکنید. توجه داشته باشید که کرم های پهن برای آکواریوم بسیار سمی هستند و بسیار مهم است که ۲۵ درصد آب بعد از مشاهده تاثیر این دارو تعویض شود. در زمان تعویض آب تا جای ممکن کرم های موجود را از آکواریوم خارج کنید. در صورت لازم درمان را تکرار کنید.

نکته

این محصول برای مصارف انسانی طراحی نشده است. از دسترس کودکان دور نگهداشته شود و در صورت خورده شدن به پزشک مراجعه شود.

کــلــمات کـلیــدی

نظـرات کاربـران

شما نیز می توانید نظر خود را در اینجا ثبت کنید.

متن نظر شما:
ثــــبــــت