فسفات گیر فروکسیفوس

فسفات گیر فروکسیفوس

برایتول آکواتیکس

توضیح کوتاه

در حالی که فسفات در غلظت های بسیار پایین برای برخی از فرایند های حیاتی در انواع موجودات زنده ضروری است اما مقادیر قابل اندازه گیری از آن یعنی بیشتر از ۰.۰۵ میلی گرم در لیتر می تواند برای آکواریوم شما مشکل ساز شود. بخصوص در آکواریوم های آب شور دریایی و مرجانی این مشکلات شدید تر و بیشتر به چشم می خورد. این ماده اصولا در آکواریوم ها محدود نبوده و دائما در حال افزایش است و لازم است به شکلی از آب خارج شود. این محصول با تغییر ساختار مولکول های فسفات جلوی جذب آنها توسط انواع ارگانیسم های حیوانی و گیاهی را می گیرد و همچنین باعث حذف مواد آلی فسفات دار، سیلیکات و مواد رنگی درون آب می شود.

اشتراک مطلب

لیست قیمت

کد مدل توضیحات قیمت (تومان) تخفیف بن دریافتی اطلاع بده
12134 300g - - - - نا موجود
12135 600g - - - - نا موجود
12136 1.2kg - - - - نا موجود
12137 4.8kg - - - - نا موجود
12138 24kg - - - - نا موجود
12139 246kg - - - - نا موجود

مـــــشـــخـــصـــات

مدل 300g 600g 1.2kg 4.8kg 24kg 246kg
وزن 300 g 600 g 1200 g 4800 g 24000 g 246000 g
مناسب برای گیاه بلی بلی بلی بلی بلی بلی
مناسب برای آکواریم های تپه مرجانی بلی بلی بلی بلی بلی بلی
مناسب برای آب شور بلی بلی بلی بلی بلی بلی
مناسب برای آب شیرین بلی بلی بلی بلی بلی بلی
شرکت سازنده Brightwell Aquatics Brightwell Aquatics Brightwell Aquatics Brightwell Aquatics Brightwell Aquatics Brightwell Aquatics

اطـلاعـات تـکمـیـلـی

مزایای استفاده

  • به صورت مستقیم و موثر می تواند فسفات درون آب آکواریوم سما را حذف نماید.
  • این محصول همچنین می تواند سیلیکات و دیگر مواد آلی با پایه فسفات را نیز حذف کرده و به افزایش کیفیت آب کمک نماید.
  • قابل استفاده در تمامی انواع آکواریوم های آب شور و شیرین شامل ریف و پلنت

با اینکه این محصول می تواند یک راه حل ساده و موقت برای جلوگیری از جذب فسفات توسط تمامی آبزیان باشد و به ظاهر در تست میزان فسفات را در محدوده مناسب به نمایش در آورد اما لازم است برای رفع این مشکل یک راه حل مناسب برای آکواریوم در نظر گرفته شود. برای مثال کاهش میزان مصرف مواد غذایی حاوی فسفات و کنترل میزان تغذیه و از طرفی بررسی آب وردی و نمک استفاده شده و تا جای ممکن حذف و کاهش ورودی های فسفات می تواند یک راه حل مناسب برای این مشکل باشد. خانه آبزیان استفاده از منابع کربن را و راه اندازی یک ساختار و چرخه کامل بیولوژیک را در آکواریوم پیشنهاد می کند که می تواند به صورت موثر و دائم در کنترل میزان این ماده در آکواریوم شما موثر باشد.

راهنمای استفاده

این محصول حتما باید در یک راکتور مناسب و یا ساختار مشخص برای کنترل حرکت مواد و میزان جریان آب در آکواریوم استفاده شود. پایین بودن میزان جریان آب به شدت می تواند بر روی کارکرد این محصول تاثیر داشته باشد. توجه داشته باشید که لازم است مواد قبل از استفاده در آکواریوم به صورت کامل به شکلی با آب شیرین شستشو داده شوند که هیچ ذره ای در آنها باقی نمانده باشد.

برای هفته اول می توانید ۱ گرم از این محصول را به ازاء ۱۹ لیتر از آب اکواریوم خود استفاده کرده و بعد از آن با انجام آزمایش و در صورت نیاز به حذف مقادیر بیشتر هر هفته ۱ گرم را به ازاء هر ۳.۸ لیتر به ساختار فیلتراسیون آکواریوم خود اضافه کنید. در یک آکواریوم با میزان آبزیان متناسب می توانید تا چندین ماه از این مواد استفاده کرده اما به هر صورت با انجام آزمایشات هفتگی فسفات و در صورت مشاهده روند افزایشی میزان فسفات می توانید مواد را تعویض نمایید.


نکته

توجه داشته باشید که در آکواریوم های دریایی نباید میزان فسفات از ۰.۰۵ میلی گرم در لیتر افزایش پیدا کند. به هر صورت کاهش و یا افزایش سریع این ماده در آکواریوم های مرجانی می تواند به مرجانها آسیب برسناد پس در آکواریوم های مرجانی بهتر است میزان مصرف این ماده تا زمان حذف کامل نصف مقدار پیشنهادی در نظر گرفته شود تا با کاهش سریع آن مشکلی برای مرجان ها به وجود نیاید.

کــلــمات کـلیــدی

نظـرات کاربـران

شما نیز می توانید نظر خود را در اینجا ثبت کنید.

متن نظر شما:
ثــــبــــت