بنفش کننده صخرها (کورالاین پرپل سی ایکس)

بنفش کننده صخرها (کورالاین پرپل سی ایکس)

کانتینیوم آکواتیکس

توضیح کوتاه

این محصول به طور اختصاصی جهت بهبود و تسریع رشد جلبک های کرولاین بنفش و صورتی، بدون کود دهی به جلبک های سبز طراحی شده است. از آن جا که این جلبک از آراگونیت دریایی گران قیمت همراه با مواد معدنی ( کانی های) پشتیبان تشکیل شده است، موجب آلودگی سیستم شما همانند گِل های آبی ارزان قیمت خشک زیست نمی شود. در این محصول هیچگونه فسفات و نیتراتی وجود ندارد.

اشتراک مطلب

لیست قیمت

کد مدل توضیحات قیمت (تومان) تخفیف بن دریافتی اطلاع بده
12158 250 ml - - - - نا موجود
12159 500 mL - - - - نا موجود
12160 2 L - - - - نا موجود
12161 20 L - - - - نا موجود

مـــــشـــخـــصـــات

مدل 250 ml 500 mL 2 L 20 L
حجم 250 ml 500 ml 2000 ml 20000 ml
مناسب برای آکواریم های تپه مرجانی بلی بلی بلی بلی
مناسب برای آب شور بلی بلی بلی بلی
شرکت سازنده Continuum Aquatics Continuum Aquatics Continuum Aquatics Continuum Aquatics

اطـلاعـات تـکمـیـلـی

کاربرد در آکواریوم

جلبک کرولاین نه تنها در آکواریوم دریایی زیبا است بلکه فضایی را اشغال می کند که در آن موجودات ناخواسته به طور طبیعی ممکن است رشد کنند. چون جلبک کرولاین زنده است، لذا اضافه کردن آن باید همراه با افزودن مقداری قطعه سنگ کوچک به اکواریوم باشد تا بدین ترتیب این جلبک ها بتوانند بر روی قطعه سنگ ها رشد کنند. شما به سادگی میتوانید انواع بسیار متفاوتی از جلبکهای رشد یافته بر روی تکه سنگ های کوچک را در فروشگاه اکواریوم محله تان پیدا کنید. اگرچه سایر جلبک ها نیازمند نور زیادی هستند، برخی از جلبک های کرولاین با اندکی نور و یا بدون نور رشد خواهند کرد، .بدیهی است که روشنایی و نور نیز نقش مهمی ایفا می کند از این روی شما بایستی آن را آزمایش کنید. اندازه گیری فسفات و پایین نگه داشتن آن در حداقل ممکن برای بهبود رشد جلبکهای کرولاین مهم است. همچنین کنتینیوم توصیه می کند که شما سطح کلسیم را بین ۴۱۰-۴۵۰ میلی گرم بر لیتر (ppm)، سطح قلیایی را ۷ تا ۱۱ dKH و سطح منیزیم را ۱۲۵۰ تا ۱۳۵۰ میلی گرم بر لیتر (ppm) حفظ کنید.

توجه

متخصصان آکواریوم که مرجان های SPS را نگه می دارند، باید سطح قلیاییت را بین 7 تا 9 dKH در نظر بگیرند (2.5 تا 3.21 میلی اکی والان بر لیتر). افزودن این محصول در شب به تعادل pH کمک کرده و مانع از کاهش pH در هنگام شب می شود. هم چنین در این صورت از کدر شدن آب که از ویژگی های طبیعی ذرات آراگونیت حل شده در محصول است جلوگیری می کند.

دستور العمل ها و پروتوکل

با افزودن این محصول به اکواریوم آب کدر می شود لذا توصیه می شود که در شب هنگام در ناحیه ای که جریان قوی آب وجود دارد وارد شود. قبل از استفاده آن را محکم تکان دهید. به ازای هر 25 گالن (100 لیتر) آب اکواریوم 5 میلی لیتر 3 تا 4 بار در هفته اضافه کنید. این محصول موجب افزایش سطح کلسیم در اکواریوم شما می شود. برای دست یابی به بهترین نتایج، غلظت کلسیم را اندازه گیری کرده و در صورت نیاز کلسیم را برای حفظ غلظت بین 410 و 450 میلی گرم بر لیتر(ppm) اضافه کنید.

این محصول برای استفاده در بیشتر سیستم های تزریق خودکار به دلیل نیاز به هم زدن مناسب نیست و لذا بایستی به صورت دستی افزوده شود. افزایش روزانه مطلوب است. قبل از اضافه کردن آن را با هیچ مکمل دیگری ترکیب نکنید.

کــلــمات کـلیــدی

نظـرات کاربـران

شما نیز می توانید نظر خود را در اینجا ثبت کنید.

متن نظر شما:
ثــــبــــت