کالک واسر

توضیح کوتاه

این محصول یک هیدروکسید کلسیم با کیفیت بالا می باشد که در گذشته به عنوان روش آب آهک آلمانی برای افزودن کلسیم استفاده می شده است و کلسیم مورد نیاز را برای افزایش نرخ رشد در مرجان ها، جلبک های کرولاین، سخت پوستان و بسیاری از موجودات دیگر فراهم می کند. این محصول فاقد استات، EDTA، گلوکونات، پلی گلوکوات و سایر مواد غیر ضروری که ممکن است باعث آلودگی آب آکواریوم شما شود.

اشتراک مطلب

لیست قیمت

کد مدل توضیحات قیمت (تومان) تخفیف بن دریافتی اطلاع بده
12166 100 g - - - - بـه زودی
12167 225 g - - - - بـه زودی
12168 450 g - - - - بـه زودی
12169 1.8 Kg - - - - بـه زودی
12170 9 Kg - - - - بـه زودی

مـــــشـــخـــصـــات

مدل 100 g 225 g 450 g 1.8 Kg 9 Kg
وزن 100 g 225 g 450 g 1800 g 9000 g
مناسب برای آکواریم های تپه مرجانی بلی بلی بلی بلی بلی
مناسب برای آب شور بلی بلی بلی بلی بلی
شرکت سازنده Continuum Aquatics Continuum Aquatics Continuum Aquatics Continuum Aquatics Continuum Aquatics

اطـلاعـات تـکمـیـلـی

کاربرد در آکواریوم

کالک واسر اساسن برای نگه داری (استفاده دائم و طولانی مدت) طراحی شده و عملکرد سریعی ندارد. به این ترتیب در صورتی که میزان کلسیم در آکواریوم شما شدیدا کاهش پیدا کرده و لازم است فورن آن را افزایش دهید، بایستی از محلول ها و یا پودر های کلسیم استفاده کنید. کنترل مناسب سطح کلسیم برای سلامتی و رشد مرجان ها و بسیاری از موجودات بی مهره دیگر ضروری است. کانتینیوم توضیه می کند که بهتر است سطح کلسیم را بین ۴۱۰ و ۴۵۰ میلی گرم بر لیتر، سطح قلیائیت را بین ۷ و ۱۱ dKH و سطح منیزیم را بین ۱۲۵۰ و ۱۳۵۰ میلی گرم بر لیتر حفظ کنید.

توجه

متخصصان آکواریوم که مرجان های SPS را دارند بایستی قلیائیت را از7 تا کم تر از 9 dKH حفظ کنند.

استفاده تخصصی

این محصول تنها ابزار مورد استفاده توسط افراد آشنا به کالک واسر است. هرگز مستقیما پودر را به اکواریوم اضافه نکنید. 6 گرم، حدود 2 قاشق محصول را در 1 گالن (حدود ۴ لیتر) آب خالص برای ایجاد محصول اشباع حل کنید. چند ساعت محلول را رها کنید. یک رسوب سفید در انتهای ظرف باقی مانده و پوسته ای بر روی محلول تشکیل می شود. مایع زلال را به درون سیستم ریخته و بهتر است به صورت قطره قطره اضافه کنید. رسوب را خالی کنید. هر ۴ لیتر از محلول ساخته شده با این کالک واسر موجب افزایش سطح کلسیم تا 48 میلی گرم در لیتر ppm در آکواریومی با ظرفیت ۷۶ لیتر می شود. سطح کلسیم را با یک کیت آزمایشی با کیفیت مناسب تست کرده و نرخ افزایش را برای حفظ سطح مطلوب تعدیل کنید.

کــلــمات کـلیــدی

نظـرات کاربـران

شما نیز می توانید نظر خود را در اینجا ثبت کنید.

متن نظر شما:
ثــــبــــت