محلول استرانسیم ریف بیسیس

محلول استرانسیم ریف بیسیس

کانتینیوم آکواتیکس

توضیح کوتاه

این محصول یک محلول استرانسیم یونی قوی با کیفیت بالا می باشد که دو تا سه برابر محصولات دیگر قوی تر است و هدف اصلی از طراحی آن افزایش سطح استرانسیم در آکواریوم های دریایی و تامین استرانسیوم ضروری برای افزایش نرخ رشد در مرجان ها، جلبک های کرولاین، سخت پوستان و بسیاری ازموجودات دریایی دیگر است. این محصول فاقد استات،گلوکونات ،پلی گلوکونات و یا سایر مواد الی غیر ضروری است که باعث آلودگی آکواریوم شما می شود. این محصول عاری از فسفات و سیلیکات است و می تواند هم زمان با کالک واسر استفاده شود.

اشتراک مطلب

لیست قیمت

کد مدل توضیحات قیمت (تومان) تخفیف بن دریافتی اطلاع بده
12171 250 ml - - - - نا موجود
12172 500 ml - - - - نا موجود
12173 2 L - - - - نا موجود
12174 20 L - - - - نا موجود

مـــــشـــخـــصـــات

مدل 250 ml 500 ml 2 L 20 L
حجم 250 ml 500 ml 2000 ml 20000 ml
مناسب برای آکواریم های تپه مرجانی بلی بلی بلی بلی
مناسب برای آب شور بلی بلی بلی بلی
شرکت سازنده Continuum Aquatics Continuum Aquatics Continuum Aquatics Continuum Aquatics

مــــــوارد مـــرتــــبــــــط

اطـلاعـات تـکمـیـلـی

کاربرد در آکواریوم

استرانسیم برای تشکیل اراگونیتها لازم است که بیش از یک درصد وزن آن را شامل می شود. بخش از استرانسیم نیز به صورت رسوب از سیستم خارج می شود. با استفاده مکرر از این محصول، مرجان ها بیشتر باز شده، به نسبت به سفید شدگی مقاومت می کنند. کانتینیوم توصیه می کند که سطح استرانسیم را بین ۸ و ۱۳ میلی گرم بر لیتر، سطح کلسیم را بین ۴۱۰ و ۴۵۰ ppm و سطح قلیائیت را بین ۷ تا ۱۱ dKHو سطح منیزیم بین ۱۲۵۰ تا ۱۳۵۰ میلی گرم در لیتر حفظ کنید. آکواریوم دارانی که از مرجان های SPS استفاده می کنند بهتر است سطح قلیائیت را بین ۷ تا ۹ dKH حفظ کنند. استرانسیم را به محصولات بافر اضافه نکنید.

دستور العمل ها و پروتوکل

استفاده غیر حرفه ای

بطری را قبل از مصرف به خوبی تکان دهید. ۵ میلی لیتر (یک درب) به ازای هر ۵۰ گالن (۲۰۰ لیتر) آب اکواریوم را ۳ تا ۴ بار در هفته اضافه کنید. برای دست یابی به نتایج بهتر، غلظت استرانسیم را اندازه گیری کرده و در صورت نیاز غلظت را بین ۸ و ۱۳ میلی گرم بر لیتر حفظ کنید.

استفاده حرفه ای

استفاده از این محصول از طریق پمپ های تزریق خودکار بهترین روش استفاده است. این محصول را با بافرها و یا مکمل های قلیائیت قبل از اضافه کردن به آکواریوم ترکیب نکنید. شما می توانید آن را با کلسیم، منیزیم و سایر مکمل ها ترکیب کنید. مقدار مصرف استرانسیم در آکواریوم خود را در طی زمانی که می خواهید سیستم قطره ای را تنظیم کنید از طریق تست های دقیق مشخص کنید.

مقدار مصرف این محصول بر حسب می لیتر را می توانید به کمک فرمول زیر محاسبه کنید:

x (mL)=n*V*0.035

  • که x مقدار تزریق این محصول بر حسب میلی گرم
  • n مقدار غلظت مورد نظر برای افزایش برحسب میلی گرم در لیتر
  • V حجم آب برحسب لیتر

برای مثال در آکواریومی با حجم ۴۰۰ لیتر برای افزایش میزان استرانسیم برابر ۱ میلی گرم در لیتر (یعنی بیشترین میزان مجاز افزایش در روز) باید مقدار ۴۰۰ را در عدد ۱ و در نهایت در عدد ۰.۰۳۵ ضرب کنید که حاصل مقدار ۱۴ میلی لیتر که در حدود ۳ درب از این محصول است.

ppm مورد نیاز برای افزایش
حجم آکواریوم (لیتر)
محاسبه
میزان مصرف (میلی لیتر)

کــلــمات کـلیــدی

نظـرات کاربـران

شما نیز می توانید نظر خود را در اینجا ثبت کنید.

متن نظر شما:
ثــــبــــت