محلول مرجانی کلسیم و سختی

محلول مرجانی کلسیم و سختی

کانتینیوم آکواتیکس

توضیح کوتاه

این دو محصول زمانی که با هم استفاده و کنترل شوند یک سیستم کامل کنترل قلیائیت، کلسیم، متعادل کننده یونی و عناصر نادر برقرار می کنند. بر خلاف بسیاری از محصولات دیگر که موجب افزایش کلرید و یا سایر یون ها می شوند، این دو محصول موجب حفظ نسبت یون های مهم دریایی می شوند. وقتی که به صورت کنترل شده استفاده شوند موجب حفظ کلسیم و ظرفیت بافر در نسبت یکسان در آب شور طبیعی می شود. این دو محصول فاقد استات، گلوکونات، پلی گلوکونات و سایر مواد آلی غیر ضروری آلاینده آکواریوم بوده و عاری از فسفات و نیترات می باشد.

اشتراک مطلب

لیست قیمت

کد مدل توضیحات قیمت (تومان) تخفیف بن دریافتی اطلاع بده
12185 2*250 mL Parts A & B - - - بـه زودی
12186 2*500 mL Parts A & B - - - بـه زودی
12187 2*1 L Parts A & B - - - بـه زودی
12188 2*2 L Parts A & B - - - بـه زودی
12189 2*4 L Parts A & B - - - بـه زودی
12190 2*20 L Parts A & B - - - بـه زودی

مـــــشـــخـــصـــات

مدل 2*250 mL 2*500 mL 2*1 L 2*2 L 2*4 L 2*20 L
حجم 500 ml 1000 ml 2000 ml 4000 ml 8000 ml 40000 ml
مناسب برای آکواریم های تپه مرجانی بلی بلی بلی بلی بلی بلی
مناسب برای آب شور بلی بلی بلی بلی بلی بلی
شرکت سازنده Continuum Aquatics Continuum Aquatics Continuum Aquatics Continuum Aquatics Continuum Aquatics Continuum Aquatics

مــــــوارد مـــرتــــبــــــط

اطـلاعـات تـکمـیـلـی

کاربرد در آکواریوم

کنترل مناسب سطح کلسیم برای سلامتی و رشد مرجان ها و بسیاری از دیگر بی مهره گان ضروری است. اگر غلظت کلسیم بیش از حد کم باشد، سرعت رشد با مشکل مواجه خواهد شد. اگر بیش از حد بالا باشد، ظرفیت قلیائیت یا بافری کاهش می یابد، که منجر به عدم ثبات pH می شود. سطح منیزیم کافی برای حفظ تعادل مناسب کلسیم لازم است. بنابراین توصیه می شود که افراد علاقه مند به اندازه گیری و کنترل سطوح کلسیم، منیزیم و قلیائیت به صورت منظم اقدام کنند. استرنسیوم نیز برای تشکیل آراگونیتها مورد نیاز است. هم چنین کنتینیوم توصیه می کند که شما سطح کلسیم را بین ۴۱۰ و ۴۵۰ میلی گرم بر لیتر (ppm)، سطح قلیایی را ۷ تا ۱۱ dKH و سطح منیزیم را ۱۲۵۰ تا ۱۳۵۰ میلی گرم بر لیتر (ppm) حفظ کنید.توجه

متخصصان آکواریوم که مرجان های SPS را نگه می دارند، بیان می دارند که بهتر است سطح قلیائیت بین ۷ تا کم تر از ۹ dKH باشد. پارت A (افزایش دهنده کلسیم) و پارت B یا هرنوع افزایش دهنده سختی را به طور هم زمان اضافه نکنید، بعد از اضافه کردن هر کدام اندکی منتظر بمانید تا به خوبی با آب ترکیب شده و بعد بخش دوم را اضافه کنید در این صورت رسوبی ایجاد نخواهد ش و احتمال کدورت آب کاهش می یابد.

دستور العمل ها و پروتوکل

قبل از استفاده به خوبی تکان دهید. یک درب بطری (۵ میلی لیتری) به ازای هر ۱۰۰ لیتر آب آکواریوم دریایی از هر بطری را ۳ تا ۴ بار در هر هفته اضافه کنید. برای رسیدن به بهترین نتایج، غلظت کلسیم را اندازه گیری کرده و در صورت نیاز غلظت بین ۴۱۰ و ۴۵۰ میلی گرم بر لیتر( ppm) حفظ کنید.

کــلــمات کـلیــدی

نظـرات کاربـران

شما نیز می توانید نظر خود را در اینجا ثبت کنید.

متن نظر شما:
ثــــبــــت