محلول منیزیم ریف بیسیس

محلول منیزیم ریف بیسیس

کانتینیوم آکواتیکس

توضیح کوتاه

این محصول یک محلول فوق متعادل و با کیفیت بالا از املاح منیزیم هیدراته برای افزایش ایمن سطح منیزیم در آکواریوم دریایی است. این محصول منیزیم لازم برای پشتیبانی از تشکیل اراگونیت در مرجان ها را فراهم می نماید و به کنترل سطح قلیاییت و کلسیم کمک خواهد کرد. این محصول فاقد استات، گلوکونات، پلی گلوکونات و سایر مواد آلی است که می تواند باعث آلودگی آکواریوم های شما شود. این محصول عاری از فسفات و نیترات است.

اشتراک مطلب

لیست قیمت

کد مدل توضیحات قیمت (تومان) تخفیف بن دریافتی اطلاع بده
12201 250 ml - - - - نا موجود
12202 500 ml - - - - نا موجود
12203 1 L - - - - نا موجود
12204 2 L - - - - نا موجود
12205 4 L - - - - نا موجود
12206 20 L - - - - نا موجود

مـــــشـــخـــصـــات

مدل 250 ml 500 ml 1 L 2 L 4 L 20 L
حجم 250 ml 500 ml 1000 ml 2000 ml 4000 ml 20000 ml
مناسب برای آکواریم های تپه مرجانی بلی بلی بلی بلی بلی بلی
مناسب برای آب شور بلی بلی بلی بلی بلی بلی
شرکت سازنده Continuum Aquatics Continuum Aquatics Continuum Aquatics Continuum Aquatics Continuum Aquatics Continuum Aquatics

مــــــوارد مـــرتــــبــــــط

اطـلاعـات تـکمـیـلـی

کاربرد در آکواریوم

کنترل مناسب سطح منیزیم برای سلامتی و رشد مرجان ها و حفظ سطح کلسیم و قلیائیت ضروری است. برخی از مخلوط نمک های دریایی منیزیم کمی دارند. بهتر است سطح منیزیم بین 1250 تا 1350 میلی گرم در لیتر (ppm) برای نگهداری صخره های مرجانی معمولی حفظ شود. این محصول همچنین برای افرادی که مایل به افزایش سطح منیزیم تا محدوده 1500 تا 1800 میلی گرم در لیتر (ppm) در شرایط خاص هستند نیز مناسب است. اگر سطح منیزیم را بالا ببرید، وضعیت مرجان ها و حیوانات دیگر را به دقت بررسی کنید تا مطمئن شوید که آنها سالم و پر جنب و جوش باقی می مانند. در صورت دیده شدن نشانه های منفی مانند مرجان ها که به خوبی باز نمی شوند، کاهش رنگ و غیره، استفاده از آن را قطع کرده و اجازه داده شود که سطح منیزیم کاهش یابد تا حیوانات دوباره به شرایط نرمال خود برگردند.دستور العمل ها و پروتوکل

قبل از مصرف به خوبی تکان دهید. یک درب بطری (۵ میلی لیتر) به ازای هر ۱۰۰ لیتر آب آکواریوم دریایی را ۳ تا ۴ مرتبه در هفته اضافه کنید. برای رسیدن به نتایج بهتر، غلظت منیزیم را سنجیده و مقدار مورد نیاز را اضافه کنید به طوری که غلظت منیزیم بین ۱۲۵۰ تا ۱۳۵۰ میلی گرم بر لیتر(ppm) حفظ شود.


استفاده تخصصی

اضافه کردن مقدار لازم با استفاده از یک پمپ تزریق خودکار در طول شبانه روز، بهترین روش ممکن است. این محصول را با بافرها و یا مکمل های قلیایی قبل از اضافه کردن، ترکیب نکنید. شما می توانید آن را با استرانسیم، کلسیم و مکمل های دیگر ترکیب کنید.

مقدار مصرف منیزیم را با توجه به شرایط آکواریوم به صورت روزانه یا هفتگی با انجام تست های دقیق و دوره ای کلسیم مشخص کنید.

x(ml)=n*V*0.0141

  • که n مقدار غلظت مورد نیاز برای افزایش بر حسب میلی گرم در لیتر
  • V حجم آب برحسب لیتر

مقدار x حجم مورد نیاز بر حسب میلی لیتر است که می تواند مقدار منیزیم را به میزان n میلی گرم در لیتر در آب آکواریوم شما افزایش دهد.

برای مثال اگر شما یک مخزن ۲۱۰ لیتری داشته باشید و بخواهید میزان منیزیم را ۱۰ ppm افزایش دهید. می توانید ۲۱۰ را در ۱۰ و در نهایت در ۰.۰۱۴۱ ضرب کنید که حاصل برابر با ۲۹.۶ میلی لیتر از این محصول که در حدود ۶ درب از این محصول می باشد.

ppm مورد نیاز برای افزایش
حجم آکواریوم (لیتر)
محاسبه
میزان مصرف (میلی لیتر)

کــلــمات کـلیــدی

نظـرات کاربـران

شما نیز می توانید نظر خود را در اینجا ثبت کنید.

متن نظر شما:
ثــــبــــت