محلول پتاسیم ریف بیسیس

محلول پتاسیم ریف بیسیس

کانتینیوم آکواتیکس

توضیح کوتاه

این محصول یک محلول پتاسیم با قدرت یونی حداکثر و با کیفیت بالا بوده و قوی تر از سایر محصولات موجود در بازار است. از این محصول می توانید برای افزایش سطح پتاسیم در آکواریوم های دریایی استفاده کنید و پتاسیم ضروری را برای افزایش نرخ رشد در مرجان های سنگی و افزایش رنگ در انواع مرجان ها فراهم کنید. این محصول فاقد استات، گلوکونات، پلی گلوکونات و یا سایر مواد آلی غیر ضروری است که می تواند باعث آلودگی آب آکواریوم شما شود. این محصول عاری از فسفات و سیلیکات است و می توان هم زمان با کالک واسر از آن استفاده کرد.

اشتراک مطلب

لیست قیمت

کد مدل توضیحات قیمت (تومان) تخفیف بن دریافتی اطلاع بده
12212 250 ml - - - - نا موجود
12213 500 ml - - - - نا موجود
12214 2 L - - - - نا موجود
12215 20 L - - - - نا موجود

مـــــشـــخـــصـــات

مدل 250 ml 500 ml 2 L 20 L
حجم 250 ml 500 ml 2000 ml 20000 ml
مناسب برای آکواریم های تپه مرجانی بلی بلی بلی بلی
مناسب برای آب شور بلی بلی بلی بلی
شرکت سازنده Continuum Aquatics Continuum Aquatics Continuum Aquatics Continuum Aquatics

مــــــوارد مـــرتــــبــــــط

اطـلاعـات تـکمـیـلـی

کاربرد در آکواریوم

پتاسیم برای تشکیل آراگونیت مرجانی در فرایند اسکلت سازی لازم بوده و برای ایجاد و افزایش رنگ در بسیاری از مرجان ها به خصوص مرجان های سخت پلیپ کوچک SPS با رنگ های آبی و ارغوانی لازم است. پتاسیم به وسیله آبزیان درون یک آکواریوم مرجانی مصرف شده و ممکن است ترکیبات نمک ارزان قیمت فاقد مقادیر قابل قبولی از آن باشد. توصیه می کنیم که سطح پتاسیم را بین ۳۸۰ تا ۴۰۵ میلی گرم بر لیتر، سطح کلسیم را بین ۴۱۰ و ۴۵۰ میلی گرم بر لیتر، سطح قلیاییت را بین ۷ تا ۱۱ dKH حفظ کنید. از این محصول به منظور افزایش قلیائیت آب استفاده نکنید.دستور العمل ها و پروتوکل

قبل از استفاده آن را به خوبی تکان دهید. یک درب بطری یا ۵ میلی لیتر به ازای هر ۲۰۰ لیتر از اب آکواریوم را ۳ تا ۴ بار در هفته اضافه کنید. برای دست یابی به بهترین نتایج، غلظت پتاسیم را اندازه گیری کرده و در صورت نیاز برای حفظ غلظت آن را بین ۳۸۰ و ۴۰۵ میلی گرم بر لیتر حفظ کنید.


استفاده تخصصی

اضافه کردن مقدار لازم با استفاده از یک پمپ تزریق خودکار در طول شبانه روز، بهترین روش ممکن برای استفاده از این محصول است. این محصول را با بافرها و یا مکمل های قلیایی قبل از اضافه کردن، ترکیب نکنید. شما می توانید آن را با منیزیم، کلسیم و مکمل های دیگر ترکیب کنید.

مقدار مصرف پتاسیم را با توجه به شرایط آکواریوم به صورت روزانه یا هفتگی با انجام تست های دقیق و دوره ای مشخص کنید.

x(ml)=n*V*0.0132

  • که n مقدار غلظت مورد نیاز برای افزایش بر حسب میلی گرم در لیتر
  • V حجم آب برحسب لیتر

مقدار x حجم مورد نیاز بر حسب میلی لیتر است که می تواند مقدار پتاسیم را به میزان n میلی گرم در لیتر در آب آکواریوم شما افزایش دهد.

برای مثال اگر شما یک مخزن ۲۰۰ لیتر داشته باشید و بخواهید میزان پتاسیم را ۱۰ ppm افزایش دهید. می توانید ۲۰۰ را در ۱۰ و در نهایت در ۰.۰۱۳۲ ضرب کنید که حاصل برابر با ۲۶ میلی لیتر از این محصول که در حدود ۵ درب از این محصول می باشد.

ppm مورد نیاز برای افزایش
حجم آکواریوم (لیتر)
محاسبه
میزان مصرف (میلی لیتر)

کــلــمات کـلیــدی

نظـرات کاربـران

شما نیز می توانید نظر خود را در اینجا ثبت کنید.

متن نظر شما:
ثــــبــــت