محلول آهن ریف بیسیس

محلول آهن ریف بیسیس

کانتینیوم آکواتیکس

توضیح کوتاه

این محصول یک ترکیب آهن با قابلیت جذب توسط ساختار های بیلوژیک و زیستی است و با کیفیت بالا امکان افزایش ایمن سطح آهن در آکواریوم های دریایی را فراهم می کند. این محصول می تواند آهن ضروری را برای افزایش نرخ رشد برای جلبک های آهکی، جلبک های سبز و سایر جلبک های دریایی آهکی و سایر موجودات دریایی فراهم کند. این محصول فاقد گلوکونات یا پلی گلوکوتات است. همچنین این محصول عاری از فسفات، نیترات و کود هایی است که می توانند منجر به رشد ناخواسته جلبک های مزاحم شوند.

اشتراک مطلب

لیست قیمت

کد مدل توضیحات قیمت (تومان) تخفیف بن دریافتی اطلاع بده
12233 250 ml - - - - نا موجود
12234 500 ml - - - - نا موجود
12235 2 L - - - - نا موجود
12236 20 L - - - - نا موجود

مـــــشـــخـــصـــات

مدل 250 ml 500 ml 2 L 20 L
حجم 250 ml 500 ml 2000 ml 20000 ml
مناسب برای آکواریم های تپه مرجانی بلی بلی بلی بلی
مناسب برای آب شور بلی بلی بلی بلی
شرکت سازنده Continuum Aquatics Continuum Aquatics Continuum Aquatics Continuum Aquatics

اطـلاعـات تـکمـیـلـی

کاربرد در آکواریوم

آهن برای فتوسنتز در همه گیاهان از جمله جلبک های دریایی ماکرو، مانگروها، جلبک های آهکی و جلبک های همزیست در مرجان ها و دیگر بافت های گیاهی و جانوری بسیار مهم است. در آکواریوم های دریایی، آهن به سرعت با رسوب کردن کاهش پیدا می کند. ساختار آهن موجود در این محصول دارای یک پیوند خاص با EDTA است که به آن امکان می دهد تا زمانی که توسط آبزیان جذب نشده است به صورت محلول در آب باقی بماند. رشد همه موجودات فتوسنتز کننده نیازمند روشنایی قوی با طیف مناسب است. همیشه برای انتخاب یک سیستم نوری مناسب با توجه به نوع آکواریوم و ساختار آبزیان فتوسنتز کننده درون آن مشاوره بگیرید.دستور العمل ها و پروتوکل

قبل از مصرف به درستی تکان دهید. یک درب بطری (۵ میلی لیتر) به ازای ۵۰ گالن (۲۰۰ لیتر) آب آکواریوم دریایی را ۳ تا ۴ بار در هفته اضافه کنید. در صورت اندازه گیری غلظت آهن، مقداری اضافه کنید که مقدار غلظت بین ۰.۰۴ و ۰.۱ میلی گرم بر لیتر باقی بماند.


استفاده تخصصی

همیشه استفاده از پمپ های تزریق خودکار برای اضافه کردن تمامی مکمل های شیمیایی بهترین روش ممکن برای استفاده از آنها است. برای اضافه کردن این محلول از طریق پمپ های تزریق خودکار ابتدا لازم است میزان مصرف آهن در آکواریوم خود را در محدوده زمانی مورد نظر خود با کمک انجام تست های دقیق مشخص کنید. نمی توانید این محصول را با مکمل های قلیایی یا بافرها ترکیب کنید. ولی می تواند با کلسیم، استرانسیم و محصولات مشابه ترکیب شود.

مقدار مصرف این محصول بر حسب گرم را می توانید به کمک فرمول زیر محاسبه کنید:

x(ml)=n*V*0.264

  • که n مقدار غلظت مورد نیاز برای افزایش بر حسب میلی گرم در لیتر
  • V حجم آب برحسب لیتر

مقدار x حجم مورد نیاز بر حسب میلی لیتر است که می تواند مقدار آهن را به میزان n میلی گرم در لیتر در آب آکواریوم شما افزایش دهد.

برای مثال در صورتی که می خواهید سطح آهن را تا ۰.۰۵ میلی گرم بر لیتر در یک آکواریوم با ظرفیت ۳۷۸ لیتر افزایش دهید، باید ۳۷۸ را در ۰.۰۵ و در نهایت در ۰.۲۶۴ ضرب کنید که برابر با ۵ میلی لیتر از این محلول آهن است.

ppm مورد نیاز برای افزایش
حجم آکواریوم (لیتر)
محاسبه
میزان مصرف (میلی لیتر)

کــلــمات کـلیــدی

نظـرات کاربـران

شما نیز می توانید نظر خود را در اینجا ثبت کنید.

متن نظر شما:
ثــــبــــت