آمینو المنت مرجان

آمینو المنت مرجان

کانتینیوم آکواتیکس

توضیح کوتاه

این محصول یک ترکیب از آمینو اسید های آزاد است که به طور دقیق می تواند پروفیل آمینو اسیدی بافت مرجانی سخت را رونویسی و همانند سازی کند. همچنین این محصول موجب بهبود رشد بافت مرجانی و افزایش رنگ در مرجان ها شده و به این ترتیب پروتئین های محلول را در فرم قابل جذب فراهم می‌کند. این محصول برای مرجان‌های جدید و آسیب دیده و یا مرجان‌هایی که در طی حمل و نقل آسیب دیده‌اند بسیار مناسب است. به طوری که موجب می‌شود تا جذب مواد غذایی و ترمیم بافتی آسان تر شود. با این حال برخی حیوانات در معرض خطر نیازمند دارو، سایر عناصر مغذی و یا داروهای خاص هستند. با این حال ادعایی بر اساس امکان کامل درمان در مرجان ها توسط این محصول مطرح نیست.

اشتراک مطلب

لیست قیمت

کد مدل توضیحات قیمت (تومان) تخفیف بن دریافتی اطلاع بده
12237 30 ml - - - - نا موجود
12238 60 ml - - - - نا موجود
12239 125 ml - - - - نا موجود
12240 250 ml - - - - نا موجود
12241 2 L - - - - نا موجود

مـــــشـــخـــصـــات

مدل 30 ml 60 ml 125 ml 250 ml 2 L
حجم 30 ml 60 ml 125 ml 250 ml 2000 ml
مناسب برای آکواریم های تپه مرجانی بلی بلی بلی بلی بلی
شرکت سازنده Continuum Aquatics Continuum Aquatics Continuum Aquatics Continuum Aquatics Continuum Aquatics

اطـلاعـات تـکمـیـلـی

کاربرد در آکواریوم

در طی زمان‌هایی که استرس زیاد است و سرعت رشد سریع می شود، مرجان‌ها قادر به استفاده مستقیم از آمینو اسیدهای محصول با حداقل نیاز به هضم می‌باشند تا این که مجبور شوند به زوگزانتلاها (جلبک های همزیست خود) اتکا کنند. این یک رژیم منظم برای کمک به رشد و گسترش رنگ طبیعی است. علاوه بر Coral Elements•Amino، توصیه می‌شود که شما بایستی Coral•Elements N را اضافه کنید تا ویتامین‌ها و مواد معدنی خاص مرجان تأمین شود. هنگام استفاده از این محصول به عنوان غذا، کانتینیوم توصیه می‌کند که نوع و اندازه غذاهای تحویل داده شده به آکواریوم مرجانی متنوع باشد. سایر غذاهای کانتینیوم که انتخاب خوبی برای چرخه غذایی هستند مثلCoral Exponential, Ocean Snow, Micro•Blast, Zoo•Blast Phyto•Blast می‌باشند. هم چنین، ترکیب غذاها و استفاده از آن‌ها به عنوان مکمل سایر غذا یک ماهیت تقلید کننده یا شبیه ساز را به بی مهره‌ها می‌دهد. اطمینان حاصل کنید که جانوران شب هنگام تغذیه می‌کنند. بسیاری از مرجان‌ها در شب تغذیه می‌کنند و به این ترتیب شاخک‌های خود را توسعه داده و از نماتوسیت ها برای گرفتن شکار، به دام انداختن شکار با موکوس خود استفاده کرده و طعمه را در دهان خود قرار می‌دهند.دستور العمل ها و پروتوکل

قبل از استفاده خوب تکان دهید. یک درب بطری یا ۵ میلی لیتر به ازای هر ۵۰ گالن (۲۰۰ لیتر) آب آکواریوم دریایی ۲ تا ۳ بار در هفته در یک منطقه با جریان بالا اضافه کنید. این محصول در صورتی به خوبی توسط مرجان ها جذب و دریافت می شود که به صورت یک مکمل به غذای مرجان ها افزوده شود.

استفاده تخصصی

تغذیه به کمک سرنگ تغذیه و به صورت هدفمند بهترین روش برای تغذیه مرجان ها است. از یک پیپت و یا ابزار مشابه برای آزاد سازی غذا بر روی مرجان ها استفاده کنید. مراقب باشید ابزار غذا دهی با مرجان برخورد نکند. نگذارید آب آکواریوم وارد باطری شود یا باکتری وارد محصول شود زیرا موجب تسریع تجزیه این محصول و در نتیجه خراب شدن آن می‌شود. در عوض، یک مقدار مناسب از Coral Elements•Amino را درون یک ظرف ریخته، همه غذاهای خود را اضافه کنید و مراقب باشید تا به ظرف نگهداری محلول باز نگردد (برای پیش گیری از آلودگی).

از ترکیب ساخته شده می توانید برای تغذیه تک تک مرجان های خود استفاده کنید.

کــلــمات کـلیــدی

نظـرات کاربـران

شما نیز می توانید نظر خود را در اینجا ثبت کنید.

متن نظر شما:
ثــــبــــت