ویتامین مرجان

ویتامین مرجان

کانتینیوم آکواتیکس

توضیح کوتاه

این محصول ترکیبی از ویتامینها و ریز مغذی های معدنی است که می تواند جایگزین اصلی برای عناصر کم یابی باشد که اصولا از طریق فیلتراسیون کربن، پروتئین اسکیمرها و ازن از سیستم خارج می شوند. این محصول ویتامین‌های ضروری را برای رشد مرجان‌های زنده و سایر بی مهرگان فراهم می‌کند. این کمپلکس فاقد فلزات، فسفات، سیلیکات، گلوکونات و پلی گلوکونات است.

اشتراک مطلب

لیست قیمت

کد مدل توضیحات قیمت (تومان) تخفیف بن دریافتی اطلاع بده
12242 125 ml - - - - نا موجود
12243 250 ml - - - - نا موجود
12244 500 ml - - - - نا موجود
12245 2 L - - - - نا موجود
12246 20 L - - - - نا موجود

مـــــشـــخـــصـــات

مدل 125 ml 250 ml 500 ml 2 L 20 L
حجم 125 ml 250 ml 500 ml 2000 ml 20000 ml
مناسب برای آکواریم های تپه مرجانی بلی بلی بلی بلی بلی
شرکت سازنده Continuum Aquatics Continuum Aquatics Continuum Aquatics Continuum Aquatics Continuum Aquatics

اطـلاعـات تـکمـیـلـی

کاربرد در آکواریوم

مرجان‌ها ویتامین‌ها و مواد معدنی لازم را مستقیماً از آب دریا و نیز از غذاهای مصرف شده کسب می‌کنند. افزایش منظم کمپلکس ویتامین و ریز مغذی معدنی Coral Elements•N موجب افزایش قابلیت دسترسی به این عناصر می‌شود. کانی‌ها و عناصر معدنی بر رنگ همه گونه‌های دریایی ازجمله مرجان‌ها و صدف‌ها اثر گذاشته و در بسیاری از واکنش‌های شیمیایی مهم در بافت‌های زنده نقش دارند. علاوه بر Coral Elements•N، توصیه می‌شود که شما از Coral Exponential برای ارائه آمینو اسیدهای ضروری برای رشد بافت مرجانی استفاده کنید. شما بایستی توجه ویژه‌ای به قلیائیت، یا KH سیستم و همچنین اندازه مقدار کلسیم، منیزیم و استرانسیم داشته باشید. کانتینیوم توصیه می‌کند که شما باید سطح کلسیم را بین ۴۱۰ و ۴۵۰ میلی گرم بر لیتر (ppm)، سطح قلیائیت ۷ تا ۱۱ dKH و سطح منیزیم را بین ۱۲۵۰ تا ۱۳۵۰ میلی گرم بر لیتر (ppm) حفظ کنید.

نکته

کسانی که مرجان‌های SPS دارند باید قلیائیت را بین ۷ تا کم ‌تر از ۹ dKH حفظ کنند.دستور العمل ها و پروتوکل

قبل از استفاده خوب تکان دهید. یک درب بطری (۵ میلی لیتر) به ازای ۵۰ گالن (۲۰۰ لیتر) آب آکواریوم دریایی به میزان ۱ تا ۲ بار در هفته اضافه کنید.

استفاده تخصصی

همیشه تزریق دائمی و کم مواد بهتر از تزریق یک یا دوبار در هفته از یک ماده با حجم زیاد است. این محصول را با بافرها و مکمل‌های قلیاییت قبل از افزایش ترکیب نکنید. اما می توانید آن را با استرانسیم، میزیم و مکمل‌های دیگر ترکیب کنید. با کیت تستهای موجود امکان اندازه گیری دوز دقیق ویتامین و عناصر نادر وجود ندارد. پس می توانید یک درب از این محلول را طی ۲ تا ۴ روز به ازای هر ۵۰ گالن یا ۲۰۰ لیتر آب آکواریوم به آن اضافه کنید.

کــلــمات کـلیــدی

نظـرات کاربـران

شما نیز می توانید نظر خود را در اینجا ثبت کنید.

متن نظر شما:
ثــــبــــت