باکتری پاک کننده صخره های دریایی (باکتر کلین آبشور)

باکتری پاک کننده صخره های دریایی (باکتر کلین آبشور)

کانتینیوم آکواتیکس

توضیح کوتاه

این محصول یک ترکیب آنزیمی و کشت میکروبی دریایی منحصر به فرد است که به منظور هدف‌یابی و پاک سازی سطوح سنگ‌های زنده، دکوراسیون‌های مرجانی و دیواره مخازن، حذف رنگ‌های، شل کردن و نرم کردن رسوبات برای تسهیل پاک سازی و ایجاد یک محیط بکر و تمیزتر طراحی شده است. این ماده برخی مواد ناخواسته را حذف کرده و موجب شل شدن برخی رسوبات نامطلوب می شود که این پوشش‌ها به آسانی قابل برداشت هستند. فرمول باکتریایی منحصر به فرد آن به شما کمک می‌کند تا یک آکواریوم دریایی یا مرجانی زیبا داشته باشید. این محصول قادر به تجزیه سریع پسماندهای آلی، غذاهای باقی مانده، رسوبات و بقایای لاشه‌ها در آکواریوم های دریایی است و موجب بهبود کیفیت آب می‌شود.

اشتراک مطلب

لیست قیمت

کد مدل توضیحات قیمت (تومان) تخفیف بن دریافتی اطلاع بده
12375 250 ml - - - - نا موجود
12376 500 ml - - - - نا موجود
12377 1 L - - - - نا موجود
12378 2 L - - - - نا موجود
12379 4 L - - - - نا موجود
12380 20 L - - - - نا موجود

مـــــشـــخـــصـــات

مدل 250 ml 500 ml 1 L 2 L 4 L 20 L
حجم 250 ml 500 ml 1000 ml 2000 ml 4000 ml 20000 ml
مناسب برای آکواریم های تپه مرجانی بلی بلی بلی بلی بلی بلی
مناسب برای آب شور بلی بلی بلی بلی بلی بلی
شرکت سازنده Continuum Aquatics Continuum Aquatics Continuum Aquatics Continuum Aquatics Continuum Aquatics Continuum Aquatics

مــــــوارد مـــرتــــبــــــط

اطـلاعـات تـکمـیـلـی

کاربرد در آکواریوم

کانتینیوم به شما توصیه می‌کند که همیشه آب را با اسمز معکوس، تقطیر یا عبور از زئولیت همراه با پیش فیلتر کربن استفاده کنید تا از ورود فسفات و سیلیکات به آکواریوم جلوگیری شود. کانتینیوم سطح فسفات کم‌تر از ۰.۰۲ میلی گرم بر لیتر را توصیه می‌کند. در صورتی که دارای سطوح بالایی از فسفات و سیلیکات هستید، می‌توانید با استفاده از Captiv•Phos W یا Captiv•Phos Fe و Phos•Correx قبل از استفاده از این محصول آن را کاهش دهید. استفاده از بی مهرگان نظافت چی مثل حلزون‌های توربو و یا خرچنگ‌های منزوی و سایر گونه‌ها نیز توصیه می‌شود. اگرچه نیاز نیست، با این حال استفاده از Continuum Redox Plus برای کاهش بار آلی و افزایش ORP ضروری است. کانتینیوم توصیه می‌کند که از Reef Micro•Fuel, همراه با Bacter Clean•M استفاده کنید این محصول یک منبع کربن عالی برای تسریع و افزایش اثر بخشی باکتری‌ها در این محصول است. Bacter Clean•M را می‌توان هم زمان با BacterGen•M BacterGen•MD استفاده کرد. در صورت استفاده هم زمان، دوز هر یک از محصولات باکتریایی دیگر را به نصف کاهش داده و در روزهای متفاوتی از آن استفاده کنید.دستور العمل ها و پروتوکل

یک فنجان یا ۲۵۰ میلی لیتر آب آکواریوم دریایی را وارد یک ظرف مناسب بریزید. محصول را به خوبی تکان دهید. مقدار توصیه شده و یا میلی لیتر Bacter Clean•M را به ظرف حاوی آب آکواریوم اضافه کنید. آن را تکان داده و به مدت چند دقیقه دست نگه دارید. در یک محل مناسب آن را به آکواریوم اضافه کنید. در صورت تمایل به استفاده همزمان با BacterGen•MD و یا BacterGen•M، به مدت دو هفته استفاده از این محصولات را متوقف کنید و سپس آن را به نصف رسانده و در روز دیگری آنها را به آب آکواریوم اضافه کنید.


مقادیر توصیه شده

به منظور پاک سازی سریع آکواریوم ۶ درب بطری (۳۰ میلی لیتر یا یک اونس) را در روز اول اضافه کرده و سپس یک درب بطری ( ۵ میلی لیتر) Bacter Clean•M را به ازای هر ۲۵ گالن (۱۰۰ لیتر) حجم آکواریوم روزانه به مدت ۲ هفته و یا بیشتر برای دست یابی به هدف مطلوب خود اضافه کنید. مهم است که ۱۰ تا ۲۰ درصد آب، با یک ترکیب نمک با کیفیت، پس از دو هفته استفاده با دوز بالا، تعویض شود. به این ترتیب همه مواد نامطلوب و بقایا از سنگ های زنده و دکوارسیون ها حذف می شود. در این زمان، مواد ناخواسته شل شده و به آسانی از سنگ ها جدا می شوند. استفاده روزانه تا زمان مورد نیاز بایستی ادامه یابد.


برای دوز نگه داری ۴ درب قوطی(۲۰ میلی لیتر) Bacter Clean•M به ازای هر ۲۵ گالن (۱۰۰ لیتر) حجم آکواریوم به صورت یک بار در هفته و یا ۳ میلی لیتر در روز به ازاء هر ۱۰۰ لیتر را به آب آکواریوم اضافه کنید.

کــلــمات کـلیــدی

نظـرات کاربـران

شما نیز می توانید نظر خود را در اینجا ثبت کنید.

متن نظر شما:
ثــــبــــت