کربن کاتالیستی (پاور کلینز کاتالیتیک کربن)

کربن کاتالیستی (پاور کلینز کاتالیتیک کربن)

کانتینیوم آکواتیکس

توضیح کوتاه

این محصول یک کربن کاتالیستی فعال شده و بسیار قوی است که دارای تعداد زیادی از مزوپور ها و ماکروپور ها بوده و مناسب برای جذب مستقیم طیف وسیعی از آلاینده های آلی از آب شهری و همچنین انواع آکواریوم های آب شور، لب شور و شیرین است. با توجه به خاصیت کاتالیستی این محصول به شکل قابل توجهی قدرت جذبی بسیار بالاتر از سایر محصولات مشابه دارد. این محصول بر خلاف کربن های فعال استاندارد، کلرامین سمی، آمونیوم و سولفید هیدروژن را از آب شهری و آب آکواریوم حذف می کند. این محصول بسیار قوی است ولی شما نیاز به مقدار زیادی از آن در آکواریوم خود ندارید.

اشتراک مطلب

لیست قیمت

کد مدل توضیحات قیمت (تومان) تخفیف بن دریافتی اطلاع بده
12395 225 g - - - - نا موجود
12396 450 g - - - - نا موجود
12397 1.8 Kg - - - - نا موجود
12398 9 Kg - - - - نا موجود

مـــــشـــخـــصـــات

مدل 225 g 450 g 1.8 Kg 9 Kg
وزن 225 g 450 g 1800 g 9000 g
مناسب برای گیاه بلی بلی بلی بلی
مناسب برای آکواریم های تپه مرجانی بلی بلی بلی بلی
مناسب برای آب شور بلی بلی بلی بلی
مناسب برای آب شیرین بلی بلی بلی بلی
شرکت سازنده Continuum Aquatics Continuum Aquatics Continuum Aquatics Continuum Aquatics
مناسب برای لاک پشت بلی بلی بلی بلی
مناسب برای بی مهرگان بلی بلی بلی بلی
مناسب برای برکه بلی بلی بلی بلی

اطـلاعـات تـکمـیـلـی

کاربرد در آکواریوم

غشاء فیلتر اسمز معکوس می تواند توسط کلرامین یا کلر آسیب دیده و که در این صورت دیگر قادر به حذف آنها قبل از استفاده در آکواریوم نستند. کربن استاندارد تنها کلر را حذف می کند و قادر به حذف کلرامین نیست و همچنین کلرامین را به آمونیاک سمی تبدیل می کند. هنگامی که از این محصول قبل از ورود آب به غشاء اسمزی استفاده شود، آمونیاک و کلرامین و همچنین سولفید هیدروژن را حذف می کند تا آب را برای غشاء اسمزی و آکواریوم بی خطر نگه دارد. یک کارتریج فیلتر قابل بارگذاری را با این محصول پر کنید و بعد از فیلتر رسوب گیر و بلوک کربن استاندارد قبل از غشاء اسمزی (ممبران) در سیستم اسمز معکوس خود قرار دهید. بعد از هر ۱۹۰۰۰ لیتر و یا به صورت سالیانه لازم است این ماده در فیلتراسیون اسمز معکوس شما تعویض شود.دستور العمل ها و پروتوکل

ابتدا بهتر است این ماده با آب مقطر و یا آب RO سرد شستشو داده شود. البته می توان از آب تصفیه شده نیز استفاده کرد. آن را در یک کیسه پلی استر و یا هوزینگ و یا راکتور شیمیایی مناسب قرار داده و برای دست یابی به بهترین نتایج، از یک پیش فیلتر به جای کربن استفاده کنید. با 1.4 گرم کربن کاتالیستی به ازای هر ۳.۸ لیتر از آب آکواریوم شروع کنید. شما می توانید تدریجا دوز را افزایش دهید. این محصول بسیار قوی است. ابتدا از مقادیر کمتر در آب آکواریوم استفاده کنید و در صورت نیاز مقدار را افزایش دهید.

کــلــمات کـلیــدی

نظـرات کاربـران

شما نیز می توانید نظر خود را در اینجا ثبت کنید.

متن نظر شما:
ثــــبــــت