غذای مرجان (کورال اکسپوننشیال)

غذای مرجان (کورال اکسپوننشیال)

کانتینیوم آکواتیکس

توضیح کوتاه

کورال اکسپوننشیال یک محصول پیشرفته است. این محصول، رشد بافت‌های مرجانی و رنگ آنها را افزایش می‌دهد و پروتئین‌های حل شده را به عنوان اسیدهای آمینه و لیپیدها شامل اسیدهای چرب امگا مهم در نسبت‌های صحیح برای رشد سریع مرجان‌های زنده و دیگر بی مهرگان را در اختیار آنها قرار می دهد. این مخصوصاً برای مرجان‌هایی است که در حمل و نقل آسیب دیده‌اند، زخمی شده‌اند و یا در معرض سفید شدن قرار دارند، بسیار موثر و مهم می باشد. (با این حال، حیوانات به خطر افتاده ممکن است نیاز به دارو، مواد مغذی دیگر و درمان ویژه را فراتر از آن چه که این محصول می‌تواند انجام دهد داشته باشند. در خصوص عملکرد این دارو هیچ ادعایی وجود ندارد).

اشتراک مطلب

لیست قیمت

کد مدل توضیحات قیمت (تومان) تخفیف برای شما بن دریافتی اطلاع بده
12404 250 ml - - - - - نا موجود
12405 500 ml - - - - - نا موجود
12406 2 L - - - - - نا موجود
12407 20 L - - - - - نا موجود

مـــــشـــخـــصـــات

مدل 250 ml 500 ml 2 L 20 L
حجم 250 ml 500 ml 2000 ml 20000 ml
مناسب برای آکواریم های تپه مرجانی بلی بلی بلی بلی
شرکت سازنده Continuum Aquatics Continuum Aquatics Continuum Aquatics Continuum Aquatics
مناسب برای بی مهرگان بلی بلی بلی بلی

اطـلاعـات تـکمـیـلـی

کاربرد در آکواریوم

در دوره هایی که مرجان تحت استرس قرار می گیرد و یا سرعت رشد آن افزایش می یابد، مرجان‌ها به راحتی قادر به استفاده مستقیم از پروتین های محلول در این محصول با حداقل هضم مورد نیاز هستند تا این که به زوگزانتلاهای خود متکی باشند. همچنین به عنوان یک رژیم منظم برای کمک به رشد طبیعی و افزایش رنگ در بافت های مرجانی مفید است. در کنار این محصول می توانید از Coral•Elements N برای تامین مواد معدنی و ویتامین های مورد نیاز مرجان نیز استفاده کنید. در صورت استفاده از این محصول به عنوان یک غذا، کانتینیوم توصیه می‌کند که نوع و اندازه غذاها را که به آکواریوم‌های صخره وارد شده‌اند، متفاوت باشد. دیگر غذاهای کانتینیوم که گزینه‌های خوبی برای این غذا دهی می‌باشند عبارتند از: Ocean Snow، Micro • Blast، Zoo • Blast و Phyto • Blast. همچنین، گاهی ترکیب غذاها و استفاده از آنها به عنوان یک غذای کامل برای بی مهرگان می تواند یک شرایط طبیعی تغذیه در آکواریوم را شبیه سازی نماید. بسیاری از مرجان‌ها، در شب تغذیه می‌کنند، شاخک‌های خود را گسترش می‌دهند و رشته‌های مادورا را توسعه می‌دهند که با استفاده از نماتوسیت های روی آنها قادر به جذب شکار بوده و شکار را از طریق شاخک ها وارد دهان خود می‌کنند.


دستور العمل ها و پروتوکل

قبل از استفاده به خوبی تکان دهید. ۵ میلی لیتر به ازای ۵۰ گالن (۲۰۰ لیتر) آب آکواریوم را 2 تا 3 بار در هفته با جریان بالا اضافه کنید. این محصول در صورت اضافه شدن به غذاهای خشک مرجانی برای تغذیه مرجان های بزرگ می تواند بسیار موثر باشد.


استفاده تخصصی

تغذیه هدفمند مرجان ها می تواند بسیار موثر باشد. از یک سرنگ مخصوص یا پیپت و یا ابزار مشابه برای آزاد سازی غذا استفاده کنید. اجازه ندهید مرجان ها با ابزار غذادهی تماس پیدا کنند. ابزار تغذیه را به بطری وارد نکنید، به ویژه اجازه ندهید آب آکواریوم در بطری وارد شود، زیرا این کار، باعث ورود باکتری ها و باعث تجزیه آن می‌شود. در عوض، مقداری از این محصول را به درون فنجان وارد کرده و از ابزار استفاده کنید. ماده باقی مانده را به محفظه برنگردانید (برای پیش گیری از آلودگی).

کــلــمات کـلیــدی

نظـرات کاربـران

شما نیز می توانید نظر خود را در اینجا ثبت کنید.

متن نظر شما:
ثــــبــــت