پودر افزایش سختی (بافر KH)

پودر افزایش سختی (بافر KH)

کانتینیوم آکواتیکس

توضیح کوتاه

این محصول یک سیستم افزایس سختی کربنات و بافری واقعی ترکیبی چند جزئی و با کیفیت بالا است، که هدف از طراحی آن، افزایش قلیائیت و یا ظرفیت بافرینگ آکواریوم های مرجانی و فقط ماهی‌ دریایی و تنظیم خودکار pH است. تنظیم میزان سختی و داشتن خاصیت بافری موجب می شود تا pH در طیف وسیعی از شرایط پایدار باقی مانده و ایمنی سیستم حفظ شود. این محصول به شکل پودری بوده و نسبت به محصولات مشابه بسیار مقرون به صرفه می باشد.

اشتراک مطلب

لیست قیمت

کد مدل توضیحات قیمت (تومان) تخفیف بن دریافتی اطلاع بده
12412 250 g - - - - نا موجود
12413 500 g - - - - نا موجود
12414 1000 g - - - - نا موجود
12415 4 Kg - - - - نا موجود
12416 20 Kg - - - - نا موجود

مـــــشـــخـــصـــات

مدل 250 g 500 g 1000 g 4 Kg 20 Kg
وزن 250 g 500 g 1000 g 4000 g 20000 g
مناسب برای آکواریم های تپه مرجانی بلی بلی بلی بلی بلی
مناسب برای آب شور بلی بلی بلی بلی بلی
شرکت سازنده Continuum Aquatics Continuum Aquatics Continuum Aquatics Continuum Aquatics Continuum Aquatics

مــــــوارد مـــرتــــبــــــط

اطـلاعـات تـکمـیـلـی

کاربرد در آکواریوم

کنترل مناسب اسیدیته یکی از مهم‌ترین المان ها در آکواریوم های مرجانی یا فقط ماهی دریایی است. کانتینیوم توصیه می‌کند که شما لازم است سطح قلیائیت را از ۷ تا ۱۱ dKH و اسیدیته را به میزان 8.3 حفظ کنید.

یادداشت: متخصصان آکواریومی که از مرجان های SPS نگه داری می‌کنند بایستی قلیائیت را به میزان ۷ تا ۹ dKH در نظر بگیرند. از این محصول همزمان با مکمل های کلسیم و منیزیم استفاده نکنید.دستور العمل ها و پروتوکل

2 گرم، حدود یک دوم قاشق غذا خوری را در ۲۳۶ میلی لیتر آب خالص حل کنید. این میزان را به ازاء هر ۷۶ لیتر از آب آکواریوم در محلی با جریان زیاد آب به صورت روزانه به آکواریوم اضافه کنید تا زمانی که میزان سختی به مقدار مناسب افزایش یابد. برای دست یابی به بهترین نتایج، قلیائیت را اندازه گیری کرده و در صورت لزوم قلیائیت را بین ۷ و ۱۱ dKH برسانید.


استفاده تخصصی

برای استفاده مناسب از این محصول بهتر است ابتدا با انجام تست های دروه ای مقدار مصرف سختی را در یک بازه زمانی مشخص با توجه به توانایی سیستم تزریق خودکار خود در آکواریوم بدست آورید.

مقدار مصرف سختی آکواریوم خود را در یک بازه زمانی مشخص متناسب با توانایی دوزینگ پمپ خود مشخص کنید. برای مشخص شدن میزان مصرف این محصول می توانید از فرمول زیر استفاده کنید:

x(ml)=n*V*0.03

  • که n مقدار مصرف سختی در آکواریوم بر حسب ppm
  • V حجم آب برحسب لیتر
ppm میزان مصرف سختی
حجم آکواریوم (لیتر)
محاسبه
میزان مصرف (گرم)

برای مثال فرض کنید آکواریومی با ظرفیت ۴۵۰ لیتر دارید و قصد دارید میزان سختی را به مقدار ۰.۵ درجه dKH در آب آکواریوم خود افزایش با کمک فرمول و ماشین حساب بالا این مقدار برابر ۷ گرم محاسبه خواهد شد.

کــلــمات کـلیــدی

نظـرات کاربـران

شما نیز می توانید نظر خود را در اینجا ثبت کنید.

متن نظر شما:
ثــــبــــت