غذای مرجان اوشن اسنو

غذای مرجان اوشن اسنو

کانتینیوم آکواتیکس

توضیح کوتاه

این محصول اولین بار توسط طبیعت شناس، زیست شناس دریایی و کاشف آمریکایی، ویلیام بیبل در دهه ۱۹۳۰ جهت توصیف ذرات آلی و غیر آلی که در زیر دریایی او مشاهده گردید، ارائه شد. در اقیانوس، برف دریایی یا برف اقیانوسی ابزاری برای انتقال عناصر مغذی غنی از منطقه فوتیک و نزدیک به سطح به منطقه بستر اقیانوس فراهم می‌کند. برف اقیانوسی این فرایند را با ارائه منبع غنی از هر دو عناصر مغذی آلی و غیر آلی تکرار می‌کند. این محصول مواد غیر آلی مبتنی بر اراگونیت و نیز پروتین و لیپید دریایی غنی را به نسبت لازم برای رشد مرجان فراهم می‌کند.

اشتراک مطلب

لیست قیمت

کد مدل توضیحات قیمت (تومان) تخفیف بن دریافتی اطلاع بده
12423 250 ml - - - - نا موجود
12424 500 ml - - - - نا موجود
12425 2 L - - - - نا موجود
12426 20 L - - - - نا موجود

مـــــشـــخـــصـــات

مدل 250 ml 500 ml 2 L 20 L
حجم 250 ml 500 ml 2000 ml 20000 ml
مناسب برای آکواریم های تپه مرجانی بلی بلی بلی بلی
شرکت سازنده Continuum Aquatics Continuum Aquatics Continuum Aquatics Continuum Aquatics
مناسب برای بی مهرگان بلی بلی بلی بلی

اطـلاعـات تـکمـیـلـی

کاربرد در آکواریوم

این محصول منبعی عالی برای تأمین و فراهم کردن عناصر مغذی آلی و غیر آلی برای بی مهرگان فیلتر فیدر از همه نوع است. برای مرجان های سخت و نرم، کرم‌های لوله ای، کرم های دریایی، کرم ها لوله ای، غلاف داران و سایرین مفید است. کانتینیوم توصیه می کند که پرورش دهنده ها انواع و اندازه غذا های داده شده به آکواریوم مرجانی را تغییر دهند. دیگر مواد غذایی کانتینیوم که گزینه‌های خوبی برای این تنوع غذایی ارایه می کنند عبارتند از: Coral Exponential، Micro • Blast، Zoo • Blast و Phyto • Blast. همچنین، گاهی ترکیب غذا ها و استفاده از آن ها برای تغذیه، به بی مهره گان شما یک ماهیت شبیه سازی شده از محیط طبیعی را ارائه می دهد. زمان تغذیه در طی روز را نیز تغییر دهید و اطمینان حاصل کنید که به موجوداتی که تغذیه شبانه دارند شب هنگام غذا می دهید. بسیاری از مرجان ها عمدتا در شب تغذیه می کنند، شاخک ها و رشته های مزنتریال خود را توسعه داده و از نماتوسیت های خود برای گرفتن شکار استفاده کرده و شکار را بین شاخک های چسبنده خود با موکوس نگه داشته و آن ها را به درون خود می کشانند.دستور العمل ها و پروتوکل

قبل از استفاده به خوبی تکان دهید. ۵ میلی لیتر یا یک درب بطری را به ازای هر ۲۰۰ لیتر از آب آکواریوم دریایی را 2 تا 3 بار در هفته را به بخشی با جریان بالا اضافه کنید. این محصول را می توانید برای غنی سازی غذاهای دیگر که خشک و بزرگتر هستند نیز استفاده کنید.


استفاده تخصصی

تغذیه هدف بهترین شیوه تغذیه مرجان ها است. از یک سرنگ مخصوص، پیپت و یا ابزار مشابه برای آزاد سازی غذا بر روی سطح مرجان ها استفاده کنید. نگذارید مرجان ها با ابزار تماس برقرار کنند. ابزار را در این بطری قرار ندهید، به ویژه اجازه ندهید آب آکواریوم به درون بطری وارد شود، زیرا با این کار باکتری‌ها وارد شده و باعث تجزیه سریع این محصول می‌شود. در عوض، مقداری از این محصول را وارد فنجان کرده و از ابزار مربوطه در فنجان استفاده کنید. همه مقدار ریخته شده را استفاده کرده و یا باقی مانده را دور بریزید و آن را به درون محفظه باز نگردانید.

کــلــمات کـلیــدی

نظـرات کاربـران

شما نیز می توانید نظر خود را در اینجا ثبت کنید.

متن نظر شما:
ثــــبــــت