غذای مرجان و بی مهرگان فیلتر کننده (میکرو بلاست)

غذای مرجان و بی مهرگان فیلتر کننده (میکرو بلاست)

کانتینیوم آکواتیکس

توضیح کوتاه

این محصول یک رژیم یا جیره غذایی مغذی و متوازن برای اسفنج‌ها، شقایق‌های دریایی، مرجان‌های باد بزنی، مرجان‌های سنگی و نرم، صدف‌ها، کرم‌های لوله‌ای، جانوران نیام دار و فیلتر فیدر های دیگر می‌باشد که در طول چندین سال آزمایش تولید شده است. این محصول باعث رشد و افزایش رنگ در بافت های مرجانی می‌شود و همه اسیدهای آمینه ضروری مورد نیاز بی مهرگان را فراهم می‌کند که به طور طبیعی لیپید های دریایی شامل اسیدهای چرب امگا و EPA و DHA و طیف گسترده‌ای از ویتامین‌ها و مواد معدنی را تشکیل می‌دهد. همچنین رنگدانه های زیستی قابل توجهی از جمله کلروفیل، کاروتنوئیدها و فایکوسیانین را شامل می‌شود که شامل بتا کاروتن، بتا کریپتوکسانتین، لوتیین، زانتوفیلیس، زاکسنتین، کانتکسانتیین و سایر رنگدانه ها برای رنگ آمیزی است. این محصول نیازی به نگهداری در یخچال ندارد، ولی نگهداری در یخچال موجب افزایش طول عمر می‌شود.

اشتراک مطلب

لیست قیمت

کد مدل توضیحات قیمت (تومان) تخفیف بن دریافتی اطلاع بده
12427 250 ml - - - - نا موجود
12428 500 ml - - - - نا موجود
12429 2 L - - - - نا موجود
12430 20000 - - - - نا موجود

مـــــشـــخـــصـــات

مدل 250 ml 500 ml 2 L 20000
حجم 250 ml 500 ml 2000 ml 20000 ml
مناسب برای آکواریم های تپه مرجانی بلی بلی بلی بلی
شرکت سازنده Continuum Aquatics Continuum Aquatics Continuum Aquatics Continuum Aquatics
مناسب برای بی مهرگان بلی بلی بلی بلی

اطـلاعـات تـکمـیـلـی

کاربرد در آکواریوم

توصیه می‌شود تا اسکیمر پروتئین و سایر فیلترها را به مدت 15 تا 30 دقیقه قبل از افزودن Micro•Blast به آکواریوم قطع کنید. با این حال زمان تغذیه غذاهای مایع اگاه باشید. تست نیتریت هنگام تغذیه شدید توصیه می‌شود. توصیه می‌شود که بیشتر از مقدار مشخص شده هر غذا در روز اضافه نکنید. کانتینیوم توصیه می‌کند که انواع و اندازه‌های مختلف غذاهای داده شده به آکواریوم ریف را تغییر دهد. دیگر مواد غذایی کانتینیوم که گزینه‌های خوبی برای این چرخش غذا می‌باشند عبارتند از کورال اکسپوننشیال، فیتو بلاست، زو بلاست و اوشن اسنو. همچنین، گاهی ترکیب غذاها و استفاده از آنها به عنوان خوراک برای بی مهرگان یک نوع شبیه سازی طبیعت برای تغذیه آنها است. بسیاری از مرجان‌ها در ابتدای شب تغذیه می‌شوند، شاخک‌های خود را گسترش می‌دهند و رشته‌های مادورا را توسعه می‌دهند که با استفاده از نماتوسیت ها قادر به جذب شکار بوده و شکار را بر شاخک‌ها با موکوز جذب کرده و ان را وارد دهان خود می‌کنند.دستور العمل ها و پروتوکل

قبل از استفاده به خوبی تکان دهید. نصف درب بطری (2.5 میلی لیتر) به ازای 50گالن (۲۰۰ لیتر) آب آکواریوم دریایی را 2 تا 3 بار در هفته در منطقه ای با جریان زیاد اضافه کنید. مقدار بیشتر به سیستم های با بار بیشتر باید افزوده شود.


استفاده تخصصی

تغذیه هدف بهترین شیوه تغذیه مرجان ها است. از یک سرنگ مخصوص تغذیه، پیپت و یا ابزار مشابه برای آزاد سازی غذا بر روی مرجان ها استفاده کنید. اجازه ندهید ابزار با جانوران تماس برقرار کند. ابزار را در بطری محصول قرار ندهید، به ویژه اجازه ندهید آب آکواریوم به بطری وارد شود، در این صورت، باکتری‌ها وارد شده و باعث تجزیه آن می‌شود. در عوض، مقداری از این Micro•Blast را به درون فنجان ریخته و از ابزار مخصوص استفاده کنید. محصول را به محفظه برنگردانید (برای پیش گیری از آلودگی).

کــلــمات کـلیــدی

نظـرات کاربـران

شما نیز می توانید نظر خود را در اینجا ثبت کنید.

متن نظر شما:
ثــــبــــت