غذای مرجان فیتوپلانکتونی (فیتو بلاست)

غذای مرجان فیتوپلانکتونی (فیتو بلاست)

کانتینیوم آکواتیکس

توضیح کوتاه

این محصول یک ترکیب مغذی متشکل از چندین فیتوپلانکتون دریایی در طیف وسیعی از اندازه‌ها از 1 تا 20 میکرومتر است. این محصول از فیتوپلانکتون های طبیعی تهیه شده که در محیط‌های آب شور تحت شرایط خاص کشت شده و ترکیبی از جلبک آب شیرین و یا گیاهان آسیاب شده نیست. این محصول امکان رشد و افزایش رنگ، با ایجاد پروتئین چربی، از جمله اسیدهای چرب امگا EPA و DHA، و طیف گسترده‌ای از ویتامین‌ها را به مرجان ها و بی مهرگان می دهد. همچنین حاوی کلروفیل، کاروتنوئید، آساتکسانتین، زاکسنتین و کانتکسانتین برای افزایش رنگ در بافت های مرجانی است. این محصول نیازی به نگهداری در یخچال ندارد اما نگهداری در یخچال عمر مفید آن را افزایش می دهد.

اشتراک مطلب

لیست قیمت

کد مدل توضیحات قیمت (تومان) تخفیف بن دریافتی اطلاع بده
12435 250 ml - ۳۳۱,۰۰۰ - ۴ خــریـــد
12436 500 ml - ۶۰۳,۰۰۰ - ۴ خــریـــد
12437 2 L - - - - نا موجود
12438 20 L - - - - نا موجود

مـــــشـــخـــصـــات

مدل 250 ml 500 ml 2 L 20 L
حجم 250 ml 500 ml 2000 ml 20000 ml
مناسب برای آکواریم های تپه مرجانی بلی بلی بلی بلی
شرکت سازنده Continuum Aquatics Continuum Aquatics Continuum Aquatics Continuum Aquatics
مناسب برای بی مهرگان بلی بلی بلی بلی

اطـلاعـات تـکمـیـلـی

کاربرد در آکواریوم

این محصول برای مرجان‌های نرم و سخت، اسفنج‌ها، کرم‌های فیلتر فیدر، نیام‌ها و همه انواع صدف‌ها بسیار مفید است. این محصول از اهمیت زیادی برای موجوداتی برخوردار است که از میکروپلانگتون ها تغذیه می‌شوند. توصیه می‌شود که اسکمیر پروتین و فیلترهای دیگر را به مدت 15 تا 30 دقیقه قبل از افزودن فیتوبلاست به آکواریوم خاموش کنید. هنگام تغذیه غذا های مایع مراقب باشید تا بیش از حد غذا اضافه نکنید. توصیه می شود که بیش از دوز توصیه شده مصرف را از هیچ غذایی هر روز اضافه نکنید. همچنین کانتینیوم توصیه می کند تا از نوع واندازه غذا های داده شده به آکواریوم مرجانی اطلاعات داشته باشید. سایر غذاهای کانتینیوم که گزینه های مناسب را برای تناوب غذایی ارایه می کند شامل Coral Exponential, Micro•Blast, Zoo•Blast and Ocean Snow هستند. همچنین، گاهی ترکیب غذاها و استفاده از آنها به عنوان خوراک برای بی مهره گان یک نوع شبیه سازی از غذایی است که در طبیعت دریافت می کنند. بسیاری از مرجان‌ها، ابتدا در شب تغذیه می‌شوند، شاخک‌های خود را گسترش می‌دهند و رشته‌های مادورا را توسعه می‌دهند که با استفاده از نماتوسیت ها قادر به جذب شکار بوده و شکار را بر شاخک‌ها با موکوس جذب کرده و ان را وارد دهان خود می‌کنند.دستور العمل ها و پروتوکل

قبل از استفاده به خوبی تکان دهید. یک درب بطری ( 5 میلی لیتر) به ازای هر ۲۰۰ لیتر از آب آکواریوم دریایی را 2 تا 3 بار در هفته به بخشی از آکواریوم با جریان بالا اضافه کنید.

استفاده تخصصی

تغذیه مستقیم مرجان ها بهترین روش برای تغذیه آنها است. از یک سرنگ مخصوص تغذیه، پیپت و یا ابزار مشابه برای آزاد سازی غذا بر روی سطح مرجان استفاده کنید. اجازه ندهید ابزار ها با مرجان ها تماس پیدا کنند. از ابزار به صورت مستقیم برای برداشت غذا از بطری اصلی استفاده نکنید، به ویژه اجازه ندهید آب آکواریوم در بطری وارد شود، زیر این کار موجب ورود باکتری‌ها شده و باعث تجزیه غذا می‌شود. در عوض، مقداری از Phyto•Blast را در یک ظرف مناسب ریخته و از ابزار استفاده کنید. همه مقدار برداشت شده را مصرف کنید و در صورت اضافه بودن مقدار اضافه رو دور بریزید.

کــلــمات کـلیــدی

نظـرات کاربـران

شما نیز می توانید نظر خود را در اینجا ثبت کنید.

متن نظر شما:
ثــــبــــت